5 Kategorií lidí, kteří mohou zničit váš vztah


5 Kategorií lidí, kteří mohou zničit váš vztah

Mnoho z nás se shodne, že je velmi důležité cítit lásku jiné osoby. Hledání vztahů, ve kterých se cítíte milováno a vědět, co vážíte, je jedním z největších potěšení v životě.

Nezapomeňte však, že komunikace mimo vztah může někdy způsobit problémy. Platí to i pro případy, kdy vy a váš partner máte vztah k sobě navzájem a jsou ideální pro sebe navzájem.

Existuje mnoho různých důvodů. Někdy se musíte vypořádat s zavazadly minulých vztahů. Pokud váš bývalý chce zůstat v kontaktu, může to způsobit problémy.

Existují chvíle, kdy pro nás potřebují další významní lidé naši pozornost a čas. Ale nezapomeňte, že to může zničit váš romantický vztah.

1. Pěstování a in-právo

Představa, že matka vždy podílet na našem vztahu je velmi populární. Ve většině případů je to obtížné. Zvlášť pokud jste s rodiči špatní.

Na jedné straně se vy a váš partner zaměříte na vztahy. Na druhou stranu, maminka zůstane ve vašem životě důležitou osobou.

V tomto případě je nejlepší získat trpělivost. Můžete dokonce představit své pocity, když se vaše děti začnou setkat s někým.

Téměř vždyje užitečné vytvořit dobré vztahy s matkou svého společníka. Je však nutné definovathranice a držet je. Některé matky považují za obtížnější najít společný jazyk než jiné. Pokud se jedná o váš případ, buďte trpěliví.

2. Přátelé z práce

Poměrně rozšířená situace, která se stále častěji objevuje: nejvíce se věnuje kolegům v práci. Důležité je, že v práci máte vždy dobrý postoj. To je určitá stránka osoby, kterou její zaměstnanci vidí. Podporujete se navzájem. Můžete dokonce jít na oběd společně.

Když se však vrátíme domů, obvykle se nechováme jako v práci. Taková změna může výrazně ovlivnit osobu.

Začínáte přemýšlet o domácích potížích, které je třeba ještě udělat. Kromě toho váš partner nemusí být v nejlepší náladě.

Je důležité, abyste příliš často nehovořili o svých přátelích z práce. Nechoďte s nimi, aby šli bez svých polovin.

Chcete-li upřímně mluvit, žárlivost je velmi delikátní téma. Je možné, že váš partner nebude příliš rozrušený, pokud půjdete někam s přáteli. Je však vždy užitečné zvážit různé názory. ◊ Zeptejte se sami sebe, jak byste se cítila, kdyby váš váš blízký neustále viděl stejnou osobu z opačného pohlaví?

3. Nejlepší přátelé

To není v žádném případě námitky. Každý se potýkal s takovým problémem. Můžeme se cítit žárlivě

nejlepším přítelem partnera. Snad váš přítel nebo dívka také cítí. Nakonec poměrně často mluvíme s našimi přáteli více upřímně než s vašimi milovanými.Někdy v takové chvíli existují různé pochybnosti. Začínáte si dělat starosti, protože si myslíte, že kvůli přátelství se váš pár rozpadne. Možná dokonce i ten okamžik, kdy začnete mít podezření, že se něco děje.

A co je nejdůležitější

zůstat v kontaktu s vaším partnerem. Řekni mu, co se o tebe stará. Je také dobré říci, že nechcete vytvářet napjatou situaci. Váš partner musí vědět, jak nastavit správné hranice, aby se zabránilo budoucím problémům.

Nezapomeňte, je možné, že váš milenec cítí stejnou cestu. Dejte mu čas a trochu místa.

4. Domácí mazlíčci

Může to znít zvláštní, ale náklonnost k vašemu domácímu mazlíčku může ovlivnit váš vztah

.Obvykle se to stane, když máte pouze jedno zvíře

. Ukaž mu jeho bezpodmínečnou lásku. Tento pocit je však odlišný od pocitu manžela.Někdy je pro vašeho partnera snadnější bojovat se psem nebo kočkou, než vyřešit problémy s reálným životem. Existují určité známky toho, že musíte být léčeni opatrně.

Pokud pes vezme vaše postele do postele, přemýšlejte o tom. Také se snažte zacházet se svým mazlíčkem s větší láskou než s vaším milovaným.

5. Osobní trenéři

Během cvičení aktivuje lidské tělo všechny typy hormonů. Hlavní jsou endorfiny. Poskytují dobrý zdravotní stav a pocit štěstí. Proto je hala skvělým místem k tomu, abyste si našli přítele nebo přítelkyni. Pokud, samozřejmě, ještě nemáte sázku.

Je přirozené, že váš partner žárlí, pokud mluvíte hodně s vaším trenérem. To může způsobit mylné představy a podezření.

Pokud chcete mít zdravý vztah, pamatujte:

by měla být jasně stanovena hranice a dát jasně najevo, že vás zajímá pouze v profesionálních vztahů. Neříkáme, že potřebujeme změnit trenér. Nakonec důvěra ve vztazích je velmi důležitá. Můžete se však zeptat svého partnera, aby společně sportoval. Pokud souhlasí, uvidí, že trenér zachází se všemi stejně.

Další zajímavý článek:

vztahy na dálku - není překážkou pro všechny smyslypřiměřená omezení a důvěru - klíč k šťastné vztahy

Když spojíte svůj život s jinou osobou, se stane součástí vaší rodiny. Musíte se ujistit, že mu dáte dostatek času.

Ano, víme, že práce, děti a další potíže jsou velmi důležité. Ale nezapomeňte, že jste se rozhodli propojit svůj život s někým. Pokud jste ženatí, nezapomeňte, že tato osoba bude s vámi po celý život.

Nenechávejte ostatní tyto vztahy zničit.

Musíte nastavit hranice, komunikovat neustále a důvěřovat navzájem.


Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité

Wisdom - je možnost odmítnout nedůležité

Sex a Vztah Winston Churchill kdysi řekl, že jste nikdy dostat k cíli, když se házet kameny na každého psa, který štěká. Někdy nevěnujte pozornost věcem, které nemůžete změnit, je chytrý způsob, jak se přesunout a odmítnout to, co za to nemá cenu. A teď ... odkud víme, že "stojí za pozornost" a co není?

(Sex a vztahy)

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Pokud jde syndrom Wendy , mnoho lidí si myslí, že popis tohoto chování, které je populární psychologii, poněkud zastaralý a typickou minulých generací, pro naše matky a babičky , Ale to tak není. Nutnost postarat se o své polovině a dát to všechno, aby ji potřebuje před dneška za normální. Existuje mnoho žen, dělají tu chybu, „milující příliš mnoho“ a ztratí svou vlastní sebeúctu.

(Sex a vztahy)