5 Nápady ložnici bylo příjemné a podporovat zdraví


5 Nápady ložnici bylo příjemné a podporovat zdraví

Jednou ze zajímavých faktů víme jistě: člověk stráví většinu času v průběhu dne je v ložnici, a ne v jiném místnosti v domě.

Dále jsou tyto hodiny jedním z nejdůležitějších faktorů pro dobrý zdravotní stav. Skutečnost, že ložnice je místem, kde si odpočineme, odpočineme si a strávíme čas s naším partnerem.

Požadováno věnovat pozornost takovým detailům jako množství světla, barvy, vlhkosti, vzdušnost a vůni. Všechny tyto aspekty ovlivňují, jak dobře je vaše ložnice.

V tomto článku budeme hovořit o 5 klíčových bodů, které pomohou vytvořit tento pokoj útulnější a přeměnit jej na místo, které zlepší vaše zdraví. Tak se probudit v dobré náladě a bude mít více energie.

1. Správné osvětlení

Osvětlení je klíčem k dobrému zdraví. Pokud vaše ložnice má mnoho přirozeného světla, je to skvělé.

Pokud ne, musíte hledat žárovky, které dodávají teplé světlo, například himalájské solné lampy. Osvětlí váš pokoj oranžově.

Můžete také dát svíčky v různých rozích ložnice. Budou osvětleny pro zvláštní příležitosti.

Pokud je váš pokoj velmi tmavý, pokuste se používat co nejvíce lamp a bílé . To zpříjemní prostor.Na druhé straně, pokud máte velký a světlý pokoj, potřebujete také speciální přístup. V tomto případě můžete

experimentovat s dekorativními prvky, měkkým světlem a tmavšími barvami . Díky tomu nebude ložnice vypadat příliš studená nebo sterilní.2. Nejlepší barva

Pokud jde o bílé stěny, existuje několik bodů, které by měly být vzaty v úvahu. Je třeba si uvědomit, že to není jen věc estetiky.

Barva stěn ovlivňuje náladu. V případě ložnice doporučujeme, abyste vždycky pamatovali na cíl, který má být dosaženo.

Vybíráte mezi velkým množstvím možností přidat barvu do místnosti . Můžete namalovat jednu stěnu nebo část stěny. Můžete také přidat některé barvy s dekorativními prvky. Například, dekorativní polštáře, listy, obrazy, atd. Jsou často používány ...Doporučujeme následující barvy (v mírném množství) do ložnice:

oranžová

 • . To je skvělá barva, pokud chcete udělatpokoj teplé a veselé. také přispívá k zvyšování tvořivosti; zelená
 • Tato barva dávárovnováhu a klid;modrá
 • Tato barva pomáhá překonat stres a skvělérelaxuje . Navíc, ondobře bojuje s nespavostí; fialová
 • Je to barva spiritualita; červená Tato barva
 • dokonale stimuluje sexuální touhu a působí jako afrodiziakum . Aleto nepřehánějtes tím. 3. pořádek, čistota a čerstvý vzduch

Bez něj nebudete mít komfortní pokoje, které přispěje k vašemu zdraví. K bytu či domu by měly být vždy

pořádek, čistotu a čerstvý vzduch.Pokud neuspořádaný ložnice, nelze uvolnit, zatímco

zůstávat v něm.

Doporučujeme použití přírodních produktů pro čištění s neutrálním zápachem. Můžete také zkusit přírodní čisticí prostředky, jako je citron

potravin a sody. Nejsou tak účinnější než chemické produkty a nemají žádné vedlejší účinky na zdraví. Je nutné denně větrat svůj pokoj. Pokud chcete, může to být také v noci.

Pokud nemáte dobrý ventilační systém, nainstalovat stropní ventilátor nebo otevřít okno. Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je vlhkost. V případě, že ložnice je příliš vysoká, měli byste použít odvlhčovač

. Umožňuje vám nastavit úroveň vlhkosti a předejít zdravotním potížím.4. V ložnici by mělo být minimalistický ložnice

- je jedna z místností v domě, který by měl následovat

minimalismus.Snažte se, aby do ní nebylo vloženo mnoho předmětů . Například, je vhodné použít systémy pro ukládání dat, včetně zásuvky pod postelí. Tímto způsobem nebude místnost vypadat přeplněná.Také nestojí za to

do ložnice práce . Mnozí lidé rádi, aby si stůl, kde by mohl pracovat na notebooku. Nicméně je nejlepší sdílet místo pro odpočinek a jiné třídy. Zkuste zajímavé tipy:

umístit postel tak, že postel-hlavy ukázal na sever. Díky tomu budete schopni spát lépe. Nicméně, neměli byste pověsit zrcadlo, které by odrážely postel. To

některé ze základních principů vědy

Feng Shui, což může být velmi užitečné pro domácí kutily.5. Speciální chuť

Co vaše vůně voní? Každý dům má svůj vlastní zvláštní vůni. Vše záleží na pracího prostředku, nábytku a další podrobnosti.

Je však důležité najít

vůni, která se vám líbí a přináší největší užitek . Lze jej vytvořit v ložnici s aromatickými svíčkami nebo esenciálními oleji. Zde je několik možností, které můžete použít:vytvořit

 • prostor, který podporuje relaxace: levandule , heřmánku a jasmínna
 • stimulovat touhu a Kindle vášeň : skořice, vanilky a zázvoruvytvořit
 • svěžesti a čistoty : citron a mátou
 • zlepšit náladu a dát štěstí : pomeranč, mandarinka, citron a grapefruit vytvořit
 • romantická atmosféra: růže, jasmín a vilínu použít
 • antiseptické a antibakteriální vlastnosti : tea tree olej, eukalyptus , citron a levandule.


  9 Důvodů, proč jíst avokádo jámy

  9 Důvodů, proč jíst avokádo jámy

  Zajímavá fakta Avocado - chutné ovoce, které má mnoho výhod pro zdraví a krásu, a to vše díky svému vysokému obsahu antioxidantů a přírodních olejů, které zlepšují zdraví. Kvůli neznalosti, většina lidí ignorovat a zahodit semena avokáda, které má také vysokou hodnotu výživnou kombinaci s dalšími vlastnostmi, které mohou zlepšit kvalitu života a prevenci různých zdravotních problémů.

  (Zajímavosti)

  Jak získat 3 sekundy, aby zjistili, zda je vejce čerstvé

  Jak získat 3 sekundy, aby zjistili, zda je vejce čerstvé

  Není nic lepšího, než jíst čerstvé vejce na snídani nebo večeři. Jedná se o velmi užitečné jídlo, které byste často měli přidávat do své stravy, protože má mnoho výhod. I když vejce mohou ležet v chladničce po dlouhou dobu, je nejlepší je koupit čerstvé a jíst hned, protože to bude maximální užitek. Nejčerstvější a nejkvalitnější vejce lze bez pochyby koupit na farmě nebo babičky v bazaru.

  (Zajímavosti)