5 Výživných návyků, které mohou zkazit tvář


5 Výživných návyků, které mohou zkazit tvář

Špatná strava může být škodlivé pro vaše tělo z mnoha důvodů. To je také špatné pro obličej. Akné vyrážka se může objevit kvůli přebytku cukru v krvi, chronickému zánětu, oxidačnímu stresu nebo dokonce prostřednictvím hormonů.

Ale víte, že existuje také řada produktů, které mohou zhoršit akné?

Existuje celá řada výrobků, které byste se měli vyvarovat, abyste se o kůži postarali. Zapamatujte si je a snažte se nespotřebovávat , abyste měli po celou dobu zdravou a krásnou pokožku.

Podívejte se na některé z nich.

1. Příliš mnoho cukru

Příliš mnoho cukru negativně ovlivňuje obličej. tělo vám řekne, když uděláte něco špatného.

To se projevuje jako šedavě bílá kůže. Budete také vidět ztenčení kůže, bolestivé pupínky, nadýmání pod očima a vrásky na čele.

Současně snižuje cukr elasticitu pokožky. Tento příznak je důsledkem přebytečného cukru.

Je třeba se pokusit vyhnout přebytečnému cukru, neboť postihuje nejen kůži. Velmi sladké potraviny jsou také škodlivé pro vaše tělo jako celek. 2. Příliš mnoho lepku

Stává se, že se tělo snaží něco říct. K tomu dochází, jestliže vždy jíte potraviny, které obsahují mnoho lepku a máte kožní problémy.

května

se objeví tmavé skvrny na bradě. Můžete mít růžové oteklé tváře. Dávejte pozor na to. Obvykle se vaše kůže říká, že jíte příliš mnoho lepku.

Pokud vidíte příznaky, jako je

tmavá pigmentace nebo barvení kolem pohlavních orgánů, musíte zajistit, aby jste se drželi mimo gluten ve stravě. Možná máte nesnášenlivost a vy to nevíte. Uvidíte významná zlepšení. Namísto lepek

jíst hodně vlákniny a pít spoustu vody. Takže budete vrátit zdravou kůži.3. Nesnášenlivost laktosy

Existuje také mnoho lidí, kteří netolerují laktózu.

Dobrým způsobem, jak zjistit, zda mléčné výrobky laktózy mají vliv na vás, je podívat se na kůži. Samozřejmě byste měli

poslouchat váš žaludek. Existuje několik příznaků nesnášenlivosti laktózy, které se objevují na obličeji. Může to vypadat jako

otok na bradě, malé bílé skvrny, vaky pod očima a dokonce i oteklé víčka. Je to poměrně častý výskyt. Časem lidé ztrácejí schopnost správně trávit potravu laktózou.

Intolerance laktosy je zvláště patrné, když se na bradě objevují pupínky. Chcete-li vyřešit tento problém,

odstraňte veškerou laktózu z vaší stravy asi 20 dní. To vám umožní zjistit, zda důvodem byly skutečně mléčné výrobky. Navíc si pravděpodobně všimnete, že vaše tvář vypadá mnohem lépe, nemluvě o tom, že budete mít lepší trávení!

4. Tučné potraviny

Potraviny, které obsahují velké množství tuku, mohou také způsobit kožní problémy. Tuk má přímý vztah k hladině cukru v krvi. Z tohoto důvodu se množství tuku v krvi zvyšuje.

Koneckonců, on

ucpává póry. Navíc

tuk v krvi zabraňuje transportu živin a kyslíku. To se projevuje tupým, letargickým tónem pleti. Držte se od mastného jídla, abyste pomohli pokožce.

5. Příliš mnoho kávy

Nepite více než dvě šálky kávy denně. Kofein zvyšuje vylučování adrenalinu. Nadměrně může způsobit příznaky stresu. To je špatné pro zdraví a kůži.

Kofein také zabraňuje dobrému spánku. Špatný sen znamená, že

žádné toxiny nejsou odstraněny z kůže. V důsledku toho vypadá nudně.Je však třeba mít na paměti, že tato doporučení neznamenají, že se budou muset tyto výrobky zcela vyhnout.

Nejlepší je jíst mírně, nahrazovat zdravé potraviny. Některé z nejlepších možností jsou ovoce, zelenina, celozrnné, přírodní ovocné šťávy atd.

Vaše tělo komunikuje přes kůži.

Nezapomeňte na to.


Je možné zastavit vypadávání vlasů?

Je možné zastavit vypadávání vlasů?

Zdraví Většina z nás rád chlubit lesklé a silné vlasy, sledovat nejnovější trendy ve světě účesů a nejnovější nástroje pro péči o vlasy, aby to zdravé a dobře upravený vzhled. Ale i přes to, naše vlasy jsou velmi citlivé na jakékoliv změny v těle, a to i na velmi malé. Z tohoto důvodu se může stát, začnete najít spoustu vlasů na polštář v dopoledních hodinách, nebo na hřeben a začíná v vážný obtěžovat, a to nejen z důvodu estetického přesvědčení, ale spíše proto, že to může být známkou vážnějších problémů.

(Krása)

8 Tipů: Jak se zbavit tuku tukové usazeniny

8 Tipů: Jak se zbavit tuku tukové usazeniny

Health - problém, který každý z nás dříve nebo později stkayemosya . Nicméně, můžete se zbavit tukových ložisek, pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých tipů. Zaznamenejte a brzy se zbavíte nadváhy. Jen se dívej! 1. Protein ztratit tuk Chcete-li zhubnout, musíte ztratit tuk, nikoliv svalové , takže je dobré k jídlu - je nutné.

(Krása)