5 Skutečností, které potřebujete vědět o vzrušení


5 Skutečností, které potřebujete vědět o vzrušení

Každý byl nadšený alespoň jednou v životě. zrychlený tep, body seskupeny a ve střehu v očekávání nebezpečí, dýchání se stává obtížné, a tam je spleť v krku, který nemluví - všechny tyto příznaky agitace.

Nicméně, toto je často spontánní reakce na případné nebezpečí obklopen mýty a absurdních vynálezů, které nedávají plné pochopení toho, co je vzrušení a jak správně bojovat.

Většina lidí si je vědoma hlavních příznaků vzrušení, ale vědí, že jsou skutečně v tomto stavu?

1. Vzrušení - to není onemocnění

Vzrušení se často mýlí s nemocí, protože může člověku zbavit příležitosti pracovat a užívat si života. Někdy nadšená osoba má zvláštní pohled a lidé z jejího okolí nemohou vždy pochopit, co se děje.

To však neznamená, že vzrušení je onemocnění. ◊ Navzdory skutečnosti, že někteří lidé mohou trpět nekontrolovanou úzkostí příliš často, je třeba si uvědomit, že

  • nervový stav neukazuje žádnou fyzickou nebo duševní poruchu .Vše, co potřebujete k uklidnění nervů a překonání strachu, jeprozkoumat několik strategií, které vám pomohou ovládnout sebe a převzít kontrolu nad svým vlastním životem.
  • 2. Mohu umřít z vzrušení? Když stres vzrůstá, můžete mít pocit, že smrt je už blízko. V takových okamžicích míč proniká do krku a člověk nemůže ani dýchat ani přijímat slova. Nicméně

,

negativní myšlenky jen zhorší situaci, protože mají schopnost zvýšit vzrušení a

poškodit lidské zdraví. Nezapomeňte, že vzrušení je přirozenou reakcí těla na nebezpečí, ale víte, že to skutečně představuje pro nás nebezpečí?

Často, i když je vše v pořádku a neohrožuje nás, nemůžeme se zbavit obsedantních myšlenek stejně. Tělo tedy neodpovídá přímo na hrozbu, ale samo se obává možného nebezpečí. Samozřejmě, že nemůžete umřít z vzrušení, protože ani zvýšená nervozita sama o sobě, ani jiné příznaky nevedou k smrtelným následkům. Nezapomeňte, že vzrušení může být neopodstatněné, a to nemusí nutně znamenat skutečnou hrozbu pro tělo. Většina našich obav nikdy nebude vést k katastrofě v reálném životě.

Nebudete trpět vzrušením, protože spleť v hrdle strachu zmizí tak rychle, jak se zdálo . Strach je jen technikou, kterou se tělo dokáže naučit rozpoznat skutečnou hrozbu a být připraveno k ní rychle reagovat.

3. vzrušení - je normální reakce na hrozbu nepokojů - je obvyklá reakce lidského těla na hrozbu jejich vlastního života či bezpečnosti milovaného člověka. To je důvod, pročkaždý z nás alespoň jednou v životě byl ve strachu a vzrušení.

Existují však případy, kdy ochranná odezva těla nefunguje.

Pokud máte pocit, silné, nekontrolované strachu v situacích, které nejsou ve skutečnosti ohrožují nebo vaše zdraví nebo život, čas na přemýšlení o tom, jak se učit a správně dostat ven ze stresových situací. Pokud nemůžete ovládat své pocity a záchvaty paniky ztěžuje užívat života, snaží se zjistit,

že

způsobuje strach, že problémy neumožňují, aby byl zticha, a nevyřešené případy neumožňuje jít dál. Po analýze všech těchto otázek můžete efektivně vyřešit vaše problémy a zbavit se nekontrolovaného strachu.

4. vzrušení radikálně mění osoba Dalo by se ještě věnovat pozornost, ale strach a rozbila nervy vlastně vedlo k zásadním změnám v lidském těle a je takzvaná řeč těla programování. Výsledkem je, že lidské tělo je vždy v dohledu a v plné připravenosti řešit vnější hrozbu. Pokud jde o kognitivní dimenzi, pak existuje jasná změna v mozku obrazů a myšlenek, které

nejen aktivují ochranné reakce organismu, ale také postoupí do připravit plán útěku v případě blížící se nebezpečí.

Změny se projevují také v muskuloskeletálním systému.

Svaly se zmenšují a deformují , aby byli připraveni provést nějaké pokyny k mozku (útěk, skrýt, bojovat atd.).

Vzrušení vede k fyziologickým změnám v lidském těle. Zejména strach zvyšuje srdeční frekvenci, pocení, bolesti hlavy a dokonce i zažívací potíže.Nezapomeňte, že s pomocí všech výše uvedených symptomů reaguje tělo na možnou hrozbu, že se vždy připraví na skutečné nebezpečí. Pokud však uvědomíte, že nejste v nebezpečí, naučte tělo zodpovědně reagovat na situaci a neztrácejte kontrolu nad sebou.

5. strach a záchvaty paniky vést ke špatnému zdraví vzrušení - není nemoc, a to i v případě, že se někdy zdá nerozumné, ne okamžitě přizpůsobovat se negativní. Tato obranná reakce -

tělo je jakýmsi signálem, že je potřeba zpomalit tempo života, sledovat dietu, intenzivní trénink a více se zaměřit na péči.

Pokud však stále trpíte strachem, může to mít negativní vliv na vaše zdraví a zdraví v průběhu času. Pokud se nemůžete vstřebat včas, může to vést k oslabení imunitního systému, rozvoji deprese, nespavosti a dokonce ke ztrátě krátkodobé paměti.

Znalost příčiny strachu , budete mít možnost dezinfikovat ji ještě v embryu a vrátit se k normálnímu životu.

Všimněte si, že ignorování příznaků úzkosti, nedělat nic pro zlepšení vaší pohody a snažíte se uklidnit nervy léky, nemůžete se zbavit problému.

Vždy se snažte vyřešit jakýkoliv problém s výskytem prvních poplachových zvonků.


Příznaky žaludečních vředů

Příznaky žaludečních vředů

Vaše tělo potřebuje fyzickou a emoční rovnováhu, aby zůstala zdravá. Stres je jedním z největších nepřátel svého zdraví a hlavní příčinou žaludečních vředů. Vředy žaludku mohou být způsobeny mnoha faktory: kyselou dietou, nezdravými stravovacími návyky a vnějšími faktory, jako je stres. Vředy žaludku se staly běžným onemocněním v moderním světě, ve kterém je snadné zapomenout na zdravé návyky.

(Zajímavosti)

Možných příčin srdečního selhání

Možných příčin srdečního selhání

Zajímavá fakta Městnavé srdeční selhání - chronický stav, který se vyvíjí, když srdce obtížné pumpovat krev do celého těla . Z tohoto důvodu se saturace buněk kyslíkem zhoršuje. Taková nemoc může mít vliv jak na levou, tak na pravou stranu srdce, ale nakonec se rozšíří na obě. S progresí onemocnění se krev může akumulovat v jiných orgánech těla, což vede k zadržování tekutin.

(Zajímavosti)