5 Domácí prostředky pro vitiligo přírodní prostředky


5 Domácí prostředky pro vitiligo přírodní prostředky

vitiligo - onemocnění kůže, ke kterému dochází, když buňky v normálních tkáních kůže ztratit pigmentaci. Výsledkem jsou světlé skvrny, které jsou obzvláště viditelné v oblastech, jako jsou ruce, břicho, tvář nebo krk.

V některých případech, vitiligo také se vyskytuje v ústech, nosu, kolem genitálií, nebo dokonce na sítnici. Ačkoli primárně porucha, která postihuje kůži, léčba by měla také poskytovat emocionální podporu, jako obvyklé skvrny na těle výrazně zhoršit sebevědomí pacientů.

Jaká je příčina vitiligo?

Vědci ještě nebyli schopni určit přesnou příčinu výskytu vitiligy. Někteří tvrdí, že je porucha imunitního systému, která vede k rozvoji protilátek, které napadají pigment v kožních buňkách. Melanocytes - buňky zodpovědné za určité barvy mohou být změněny nebo ztraceny, což vede ke vzniku bílé plyamok v různých částech těla.

Jediná věc, na které se všichni vědci shodují, je, že ve většině případů je vitiligo spojeno s genetikou. Toto onemocnění nemá žádnou léčbu, ale její příznaky mohou být sníženy a tím podstatně zlepšit kvalitu vašeho života.

vitiligo Tipy pro lidi s vitiligo by měl především pečlivě léčit kůži, protože nemoc je bílé skvrny na něm mnohem zranitelnější a citlivější.

Nezapomeňte k ochraně před sluncem

Je důležité chránit pokožku před škodlivými UV paprsky pomocí kvalitní opalovací krém. Neděkujte smetanu a nanášejte ji na celou pokožku nejméně půl hodiny před vypnutím slunce.

Můžete také nosit klobouk, sluneční brýle a oblečení, které by byly dobře pokryty kůží, nebo ještě lépe pokusit se jít ven během oběda, když slunce pálilo nejvíc. Obvykle lidé z vitiligo spálí mnohem jednodušší, což jen zhoršuje problém.

Nenechte tetování tetování

K dispozici je technika známá jako mikropihmentatsiya, který se používá ke skrytí skvrny z vitiligo, nebo alespoň aby ​​byly méně nápadné. Ale tato a další podobné metody mohou vést jen k dalšímu rozvoji a nemoc vzniku nových skvrn. Přírodní prostředky

vitiligo Některé přírodní produkty jsou dobře vliv na pokožku a zpomalují rozvoj vitiligo. Účinnost jejich činnosti však závisí na jednotlivci. Rovněž stojí za zmínku, že výsledky budou patrné pouze při běžném používání.

Červená jíl

Clay obsahuje měď, která může pomoci obnovit pigmentaci pokožky. Zlepšuje také průtok krve a obecně pozitivně ovlivňuje zdraví pokožky.

Jak ji používat?

 • Smíchejte dvě polévkové lžíce červené hlíny s trochou zázvoru extraktu a naneste pastu na postižené místo po dobu 15 minut.

Kurkuma Toto koření je velmi užitečné pro kůži, protože to může pomoci obnovit přirozené pigmentace.

 • Ingredience 450 g syrové kurkuma
 • 225 gramů mletého kořene zázvoru šťávy z pěti citronů

Jak ji používat?

 • Smíchejte všechny ingredience v nádobě.

  Uchovávejte přípravek v ledničce a vezměte dvě lžičky před každým jídlem.

 • Můžete také vařit čaj z kurkuma a aplikovat kapalinu přímo na kůži.

Duckweed Tento malý vodní rostlina, která často roste v jezerech a rybnících, je také vynikající nástroj, který pomáhá snižovat dopad vitiligo. Bohužel je to dost těžké.

Jak ji používat?

 • Rozdrťte rostlinu na pastu a přidejte čajovou lžičku medu. Vezměte si lžíci po jídle dvakrát denně.

zázvor

Vzhledem k četným terapeutickým vlastnostem se kořen zázvoru stal velmi oblíbeným. Může být také použit pro vitiligo, protože zlepšuje průtok krve dobře.

 • Složení 1 čerstvý zázvor
 • oleje 1 lžička hořčice špetka mletého kurkuma

Jak ji používat?

 • Rozmícháme kořen zázvorů a mícháme s hořčičným olejem a mletým kurkum. Použijte tuto pastu k problémovým oblastem pokožky a nechte ji 20 minut.


Nejúčinnější pro léčbu gastritidy

Nejúčinnější pro léčbu gastritidy

Přírodní prostředky Bohužel v současné době Gastritida je jednou z nejčastějších poruch trávení, což se stává poměrně často a postihuje lidi všech věkových kategorií. Velmi často se stává její příčinou je špatná strava, která vede k poškození žaludeční sliznice. gastritida obvykle doprovázena silnými bolestmi břicha.

(Lidových opravné)

Jak se vypořádat se zánětem a střevními plyny

Jak se vypořádat se zánětem a střevními plyny

Spotřeba těžkých potravin může způsobit poruchu trávení. Obecně je potřeba bojovat proti zánětům a střevním plynám. Tyto problémy mohou narušit vaše každodenní činnosti. Dokonce i když nejsou tak závažné, zpravidla způsobují ještě větší problémy, pokud nevěnují patřičnou pozornost. Vzhled těchto problémů naznačuje, že vaše střevní bakterie nejsou kontrolovány.

(Lidových opravné)