5 Domácí prostředky pro dobré oči


5 Domácí prostředky pro dobré oči

vaše oči oteklé? Všimli jste si jemných vrásek kolem vnějších obrysů? Nebojte se. Tento článek obsahuje pět jednoduchých opravných prostředků pro řešení těchto dvou běžných problémů. Zde jsou některé jednoduché, cenově dostupné a naprosto přirozené prostředky pro dobré oči!

Domácí krémy pro krásné oči

Oční obrys, vnější plochy, často první, které odrážejí známky stárnutí nebo dokonce častých úsměvů. studený, dehydratace, slunce a věk může způsobit výskyt jemných linek, známý jako vrána k nohám, a někdy dokonce vést k malému otokům tkání kolem této oblasti. Níže jsou některé možnosti krémů, které můžete učinit doma, abyste se je zbavili.

1. Aloe vera a hroznový olej

Hroznové semeno? To vás může překvapit, ale hroznové jámy jsou nejlepším nástrojem pro péči o oči, který byl dlouho držen v tajnosti. Olej z hroznových semen je esenciální olej, který lze nalézt v každé lékárně. Kombinací s aloe vera získáte lék, který je lepší než drahé krémy, které se prodávají v kosmetických a parfémovaných obchodech.

K přípravě krému potřebujete pouze lžíci aloe, dvě kapky hroznového oleje a čajovou lžičku piva. Smíchejte je všechny dohromady a nechte je na chvíli. Tato směs bude trvat několik dní, pokud ji použijete před spaním, vztahuje se na oční obrys masážními pohyby.

2. Olivový olej a kakaový prášek

To je další skvělý způsob, jak zvlhčit oblast kolem očí a odstranit husí královny. Kakaový prášek lze nalézt v každém obchodě s potravinami, je levný a má mnoho výhod.

Budete potřebovat pouze lžíci; roztaví se na střední teplotu a přidá se několik kapek olivového oleje. Tato směs by měla stačit asi tři dny. Masáž oblasti, abyste dosáhli nejlepších výhod.

3. Jogurt a zelený čaj

V těch dnech, kdy se probudíte s otoky očí nebo vaků pod očima, zkuste tento lék. Je plná antioxidantů a dobře hydratuje. Připravte si šálek zeleného čaje s půl šálku vody.

Přidejte dvě lžíce bílého jogurtu a dobře promíchejte. Umístěte v chladničce na chlad. Aplikujte na pytle pod očima k léčbě otoku.

4. Okurka a vazelína

Tyto dvě složky musíte být doma: okurky a vazelíny. Oba fungují jako zvlhčovače pro tonizování a regeneraci pokožky tak, aby vypadala zdravě. Tak jak je používat?

Jemně nakrájíme dvě okurky. Pomocí vidličky připravte okurky a vazelínu bramborovou kaší, až se vytvoří pasta. Do chladničky nechte několik minut vychladnout.

Využijte ráno nebo před spaním asi deset minut a uvidíte obrovský rozdíl. Tašky pod očima zmizí a vrásky se stanou méně nápadné.

5. Růžová voda a jogurt

Trojská voda je snadno najít. Můžete získat kvalitní produkt v obchodech se zdravou výživou, neměl by být příliš nákladný.

Tato voda se běžně používá různými způsoby a má pro vaše oči velké výhody. Pokud mix tři kapky vody se dvěma lžícemi jogurtu a aplikovat na oblast očí, můžete provést změny ke zlepšení krevního oběhu, což znamená, že vaše pokožka bude pružnější a fit.

Vyzkoušejte některé z těchto produktů pro péči o oči.


10 Přírodní prostředky pro těžkým bolesti zubů přírodní prostředky

10 Přírodní prostředky pro těžkým bolesti zubů přírodní prostředky

Pokud se chcete zbavit těžké bolesti zubů, určitě potřebovat dobré ústní hygieny, které mohou být doplněny různými přírodními prostředky. Toothache má pravděpodobně největší potíže po celý život a je to znamení, že je třeba věnovat pozornost. Může signalizovat, že v ústní dutině je něco špatně. Tato porucha je charakterizována těžkou, tupý pulzující bolest a zhoršení během několika hodin, a dokonce může být doprovázeny dalšími příznaky.

(Lidových opravné)

5 Neuvěřitelných akné masky

5 Neuvěřitelných akné masky

Kromě každodenního čištění obličeje s vhodnými léky můžete také tyto přírodní masky použít k odstranění akné a dalších defektů kůže. Akné je jedním z nejčastějších kožních problémů. Jsou charakterizovány přítomností malých skvrn, zejména v T-zóně obličeje (čelo, nos a brada). Vznikají, když jsou póry blokovány nadbytečným mazu, částicemi ve vzduchu a mrtvými buňkami , které zůstávají na povrchu pokožky.

(Lidových opravné)