Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje


Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje

přírodní prostředky dnes existuje mnoho faktorů, které mohou mít vliv na vzhled a zdraví pokožky, špatné stravovací návyky, znečištění, nadměrné vystavení se slunci, dehydratace, komerčních kosmetické výrobky a další.

V tomto článku jsme popsali, jak můžete bojovat s příznaky stárnutí, povislá kůže a jiné problémy,používat tyto krásné domácí toner obsahující žádné chemické látky, vyrobené z přírodních produktů, jako je mrkev, okurka, citrón nebo ocet.

Proč potřebuji tonikum na obličej?

V průběhu let si uvědomit, že je třeba pečovat o pleť, pokud chcete vypadala mrtvá, vrásčitá, prohýbání nebo poškozený.

Zatímco mnoho lidí se každý den aplikuje na pleť hydratační krém, většina z nich zapomenout na prvním základním krokem toner.

Je třeba dvakrát denně používat toner:

  • Po opláchněte si obličej studenou vodou, ale před nanesením hydratační krém.
  • Večer před spaním. Nejdříve musíte odstranit všechny make-up a poté aplikovat tonikum. Pokud je to žádoucí, můžete si pokožku podruhé zvlhčit. Je důležité vybrat

přírodní pleťový krém, který je bez alkoholu a jiných složek, které jsou agresivní na kůži. Tyto sloučeniny mohou ovlivnit přirozené pH, což toxické látky do kůže skrz póry a nakonec vést k tomu, že váš obličej není tak, jak jsme doufali. Mrkev

Pokud chcete jít ven na slunci opálení trochu, můžete použít tento tonikum a mrkev pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením, což jí beta-karoten poskytnout jednotnější a příjemný tón.

Nejlepší je použít mrkev jako "double" léčbu, jak vnitřní, tak i externí.

ráno před snídaní nyní mrkev pyré mrkvové šťávy a aplikovat na kůži. Okurkou a citronem

Tato 100% přírodní tonikum doma je ideální pro kombinovanou orální a lokální aplikaci, která dává maximální užitek.

Smíšeme středně velké okurky s polovičním citronem v mixéru. Nemusíte je vyčistit, pokud jsou organické.

okurka, která obsahuje velké množství vody, velmi osvěžující a čistí a zklidňuje pokožku. To může být velmi užitečné, když se probudíte s oteklými víčky nebo zanícenou kůži.

Lemon je vynikající přírodní čisticí prostředky, to je ideální pro lidi, kteří trpí akné, tmavé skvrny nebo nedokonalosti pleti. Jablečný ocet

Tento jednoduchý tonic Nebylo žádným tajemstvím, že některé ženy používají po celá desetiletí.

Vše, co potřebujete, je vysoce kvalitní organické nepasterizované jablečný ocet, který si zachovává všechny své vitamíny a minerály. Tento tonik je nejen levný, ale také neuvěřitelně výživný pro pokožku.

ocet - je kyselá složka, a kůže obličeje má také mírně kyselé pH (4,2 až 5,6). nutné šetřit kyselost, pokud chcete, aby se zabránilo vysušení nebo letargii kůže.

Vaření

  • Smíchejte jednu část jablečného octa se čtyřmi díly vody.
  • Pach oko se rozptýlí za pár minut.

Trojská voda

Trojská voda je destilovaná tekutina, která se získává z květů. Její vůně je intenzivní, velmi romantická a ženská. Taképoskytuje sílu a vitalitu vaší pokožky!

adstringentní vlastnosti růžové vody stahuje póry, odstranit přebytečný tuk a snížení zarudnutí. Tento tonikum také vyvažuje, osvěží a zjemňuje pokožku. Rosemary

toner z rozmarýnu je prastarý lék pro krásu, protože tato bylina pomáhá zlepšovat krevní oběh a vzhled pokožky.

Můžete ji uvařit dvěma různými způsoby:

  • Cut čerstvý rozmarýn a promícháme s rovným dílem z jablečného octa a vody.
  • Mix dvě čajové lžičky (10 ml) vody s 15 kapkami esenciálního oleje z rozmarýnu.

Nezapomeňte důkladně rozmíchat směs před aplikací. Doporučujeme používat malou stříkací pistoli.


Proč máte studené ruce po celý rok?

Proč máte studené ruce po celý rok?

V zimě je snadné pochopit, proč jsou končetiny chladné jako led, ale proč se ruce a nohy v létě dostanou do ledu? Přečtěte si tento článek, abyste získali nějaké odpovědi. Tvrdíme, že jednou z příčin vašeho problému je špatný krevní oběh. Studené ruce a nohy 365 dní v roce Je těžké pochopit, proč se to stane.

(Lidových opravné)

Nejlepší zásadité potraviny na planetě

Nejlepší zásadité potraviny na planetě

Přírodní prostředky víte, že s cílem zabránit vzniku závažných onemocnění úroveň pH by měla být v rovnováze? I když to není přitahoval pozornost většiny nemocí, které ovlivňují naše zdraví spojené se zvýšenou hladinou kyselosti způsobené podvýživou. Bohužel, police jsou nyní naplněn mnoha potravin, které zvyšují kyselost a obsahují velké množství kalorií.

(Lidových opravné)