5 úžAsné tipy na krásnou pleť krása


5 úžAsné tipy na krásnou pleť krása

naznačuje dobrého zdraví pokožky a krásu. V průběhu doby, sluneční záření, špatná strava a dokonce i stres - je jeho hlavní nepřátelé. Chcete vědět, jak zlepšit vzhled pokožky?

Poměrně často trávíme příliš mnoho peněz na výrobky pro osobní hygienu, krémů a kosmetiky. Nicméně vás ujistit, že tamjednoduché domácí opravné prostředky, které jsou velkým přínosem. Naučte se, jak vypadat kůže lépe. Se vám bude líbit!

1. Kůže je velmi citlivá. Pečlivě vybírat prostředky k péči o její

Lidé rádi tráví spoustu peněz na krémy, které jsou do říkají, že nepomohou, a dokonce může narušit přirozenou rovnováhu pokožky. vždy přečtěte složení používání výrobku, a snažte se nepoužívat čistící mléko s vysokým obsahem kyselin, protože vysušovat.

Zkuste koupit prostředky, které obsahují co nejvíce přírodních prvků a žádné chemikálie.

2. Proč je důležité vidluschuvaty stará kůže

Vidluschuvaty stará kůže musí pravidelně . Byste měli zbavit se odumřelých buněk na pokožce mohla zotavit, protože ošetřování pokožky není méně důležitá než léčení ledvin nebo jater, např. Ovesné vločky

  • - je jednoduchá drhnout čistícízatímco před osprchovat. Stačí jen dát tři lžíce ovesných vloček na rukavici pro sprchu. Poté, zatímco kůže je ještě vlhká, zhluboka masáž, aby zintenzívnila svou práci a zbavit se starých buněk.
  • Káva také krásně odlupovat pokožku. Abyste co nejlépe využili svých vlastností, můžete už ráno používat již vařenou kávu. Vložte jej do sklenice a přidejte 20 ml esenciálního oleje do mandlí. Dobře promíchejte a aplikujte na kůži při sprchování. Použijte rukavici pro masážní sprchu s kruhovým pohybem. Máte-li každý den, opakujte postup, budete brzy zjistíte, že kůže byla hladší a zářící zdraví.
  • Připravte si nádherný meduobličej drhnout. Vezměte lžíci medu, dvě pozemní ořechy, mandle a několik kapek citrónové šťávy. Naneste na tvář prsty s malými masážními pohyby. Potom důkladně opláchněte studenou vodou. Výsledky vás překvapí!

3. Jezte lepší

Existuje mnoho přírodní šťávy, které pomohou dostatzdravé, mladé a zářivou pleť. Tyto jednoduché věci se snadno dělají každý den jako doplněk kůže. Zde jsou nejlepší šťávy, které nasytí vaše tělo vitamíny a minerály.

  • Mrkev a jablečný džus: Je skvělé pro začátek dne. Chcete-li jej připravit, budete potřebovat pouze dvě mrkev a zelené jablko. dobře umyjte si je, ale neodstraňujte kůži, protože obsahuje většinu živin, které jsou velmi užitečné. Vložte vše do mixéru a přidejte sklenici vody. Se vám bude líbit!
  • šťávy s jahodami, okurkou a citronem:tento lahodný šťáva je bohatá na antioxidanty, které dokonale hydratuje pokožku, dodává živiny potřebné každý den. 10 Vezměte malé okurky a jahody, omyjte je, vložíme do mixéru a přidejte sklenici vody. Pokud se nalít některé kostky ledu dostat nový nápoj, který chutná skvěle v horkém době oběda. 4.

nejlepší hydratační kůže

Často jsme mluvili o úžasné výhody aloe. Při pravidelném používání, to dělá pleť vláčnou, zdravou a hydratovanou, který pomáhá v boji proti velký vliv slunce a zabraňuje předčasnému stárnutí.

  • Doporučujeme aplikovat každé ráno na pokožku lžíci aloe vera. Šířte na celou tvář a nechte ji uschnout. Nechte působit 15 minut, poté odstraňte disk bavlny namočeným v heřmánku extraktů. Aloe vytváří zázraky.
  • spaním mohou využít recept na bázi esenciálních olejů z šípků. Na bavlněný kotouč aplikujte 3 kapky a jemnou masáž. Výsledkem je obnovení pokožky, zvlhčení a tón. Jen výjimečný recept.

5. Hlavní tajemství krásné kůže? Spánek po dobu 8 hodin!

Může se to zdát vtip, nicméně úžasné tajemství krásnou pleť plnouspánku (nejméně 8 hodin). Měli byste vědět, že nedostatek spánku vede k tomu, že volné radikály urychlují předčasné stárnutí.

pokožka ztrácí svůj lesk malé kapiláry v epidermis zanícené, vaše tělo je nasycená s toxiny a začíná známý tekutinastagnaci. Okamžitě jsou pod očima strašlivé kruhy. A to není všechno: nedostatek spánku zvyšuje hladinu kortizolu v těle a glukózy, a to podporuje hypertenzi a dokonce obezitou. Nevěřte tomu, ale je to pravda.

Ve snu si odpočinout, tělo je schopen očistit a nasytí kyslíkem, takže pokožka zanítí a méně zdravé. Budete se cítit lépe, a to vnitřní harmonie budou viditelné na obličej a budete krásnější. Pamatujte si, a nezapomeňte spát 8 hodin denně. Takže můžete žaludeční mladou a krásnou kůži. Stačí začít sledovat tyto tipy!


5 Přírodní křoviny pro kůži

5 Přírodní křoviny pro kůži

Potřebujete přirozené kůže křoviny? Pleťový peeling se stal jedním z nejdůležitějších kosmetických postupů. Dnes bez něj nemůže nikdo dělat. Jedná se o komplexní léčbu pokožky. Kromě odstranění mrtvé pokožky je pleť hladká a zdravá. Vaše pokožka se omlazuje každých 28 dní, ale je třeba tento proces pomoci.

(Krása)

Péče o pleť, která vždycky vypadala atraktivní

Péče o pleť, která vždycky vypadala atraktivní

Zdraví lidské kůže je největším orgánem v oblasti těla a zároveň je neustále vystaveny mnoha faktorech, které mohou mít negativní důsledky pro své zdraví a krásu. S časem, i když kůže nezmizí, ale ztrácí svou pružnost a na ní jsou vrásky. Takové vnější faktory jako klimatické podmínky nebo špatné výživové návyky jsou hlavní příčinou toho.

(Krása)