5 Cposob obnovit játra, slinivku a ledviny


5 Cposob obnovit játra, slinivku a ledviny

Přírodní produkty Proč bych se měl starat o zdraví jater, slinivky břišní a ledvin? Již víte, že tyto orgány nejsou důležité jen pro trávení, ale také hrají důležitou roli v přirozeném vylučování toxinů z těla a činnost hormonů.

No, samozřejmě, to se vám již stalo. Jste unaveni, tělo je otekléa problém s trávicí soustavou. Je těžké dělat to, co jste dělali každý den. Jaký je důvod? Někdy pohodu může záviset na malé detaily života, co děláme špatně někdy i ty vědomi toho.

špatné stravovací návyky, vysoký stres, nedostatek vody - to jsou důležité faktory, které mohou způsobit nepříjemné pocity.

V tomto článku se dozvíte jen málo nových informací o správné péči o zdraví jater, slinivky břišní a ledvin. Nepochybně zlepší kvalitu vašeho života, tak buďte opatrní!

1. Koupit přírodní čerstvé ovoce

Kolik ovoce jíte denně? Chcete-li si, že ovocné šťávy může pomoci získat potřebné denní dávky vitamínů a minerálů - společnou chybu, že lidé často dělají. Ale to je daleko od případu. Máte-li pít šťávu z pultech většiny obchodů s potravinami budou důsledky:

 • budete konzumovat příliš mnoho cukru.
 • Vaše tělo obdrží dávku chemických složek a stabilizátorů, které výrobce dodává do šťávy. Proto, pro odstranění toxinů , bude játra nucena pracovat mnohem intenzivněji.
 • Ve skutečnosti se jedná o přirozený obsah složky šťáva je velmi nízká, a cukr, který se přidá, což výrazně snižuje jejich nutriční hodnotu.

Tak co je to řešení? Pokud můžete, jíst čerstvé syrové ovoce. To znamená, že žádné konzervované, vařené nebo pečené ovoce. nejlepší jíst: Citrony

 • Grapefruity Pomeranče nektarinky
 • Mandarinky Meloun Papaya
 • Jahody Švestky

K obnovení játra, slinivku a ledviny velmi užitečné jíst lahodné ovocné saláty k snídani a večeři. Pokud chcete příklad? Přidejte meloun, švestku a jahody do misky. Je neuvěřitelně chutné! A na večeři si můžete připravit salát z ananasu a špenátu.

2. Nejužitečnější zelenina

Už jsme vám o ovoci říkali. Nyní přichází zelenina. Jsou také velmi užitečné a musí být přidávány do potravin za účelem udržení zdraví celého organismu a přispívají k jater, slinivky břišní a ledvin: Artyčoky

 • :Jak víte, že jsou velmi chutné, navíc v kombinaci s malým Množství olivového oleje a vinného octa je skvělá večeře. Nezapomeňte, že voda, ve které vaříme artyčoky, má také léčebné vlastnosti. Stačí přidat trochu citronové šťávy a takový nápoj bude velmi užitečný pro játra a ledviny. Dokonce ani nemyslete na to, že je nalít!
 • Mrkev: Nejjednodušší způsob, jak jíst mrkev, je vyčistit a potom rošt. Bude to skvělá přísada do salátu, zvláště pokud přidáte trochu citronové šťávy. Nezapomeňte, že pro maximální užitek musí být mrkev surová.
 • Červená řepa: Jak se vám nelíbí tato pozemská zelenina? Maroon barevné řepa s křikem vysoký obsah antioxidantů a vitamínů, takže v žádném případě by neměl zapomenout. Přidejte cukrovou řepu do salátů nebo rozsekněte do pásky pro mixér. Se vám bude líbit!
 • Cibule: Opakovaně jsme mluvili o léčivých vlastnostech této zeleniny, ale o nich víte to nejlepší. Cibule působí jako přírodní antibiotikum, napomáhá odstranění toxinů z těla, posiluje imunitní systém, zlepšuje trávení a krevní tsykrulyatsiyu. Je velmi užitečné mít každý den nějakou syrovou cibuli. Stačí ho nakrájet na kroužky a přidat do salátů. Takže můžete plně využít všech svých úžasných vlastností.

3. Začněte svůj den se sklenicí citrónovou šťávou s jedlé sody

Tento přírodní lék pomáhá vyrovnávat hladinu pH v těle a podporovat lepší pracovní játra, slinivku a ledviny. Stačí se naučit pít takovou směs na prázdný žaludek a vaše tělo cítí jeho úžasné výhody.

Zlepšuje funkce ledvin, pomáhá vymýtit tělo a zabraňuje problémům, jako je akumulace tuků v játrech. Citronová šťáva se sodou stimuluje trávicí proces. Složení

:

 • šťávy z půl šálku vody a citronu 1 (200 ml)
 • 1 polévková lžíce jedlá soda (20 g)

Jak konzumovat tento nápoj?

Je to všechno velmi jednoduché: rozpusťte sódu do sklenice vody a přidáme citronovou šťávu. Dobře promíchejte a pijte malými džbáni. Tento nápoj se může spotřebovat až čtyři dny po sobě a poté si odpočinout po dobu jednoho týdne.

4. Nejužitečnější čaje

Čaje, které jsme zmínily v této části, jsou velmi užitečné pro játra, podporují trávení a práci ledvin. Tady jsou: Mléko

 • Boldo Dandelion

5. nejezte tyto potraviny!

 • Sůl v kuchyňské skříňce. Přestaňte ji používat dnes a zjistěte, jak se vaše zdraví zlepší.
 • Spotřebujte méně rafinovaného cukru a bílé mouky.
 • Snažte se jíst polévky z polotovarů nebo zmrazených složek.
 • Omezte používání alkoholu a, samozřejmě, přestat kouřit.
 • Vyhoďte všechny sladkésýtené nápoje, stejně jako cukroví s vysokým obsahem cukru a dezerty.
 • Snažte se zneužívat velké množství pokrmů s červeným masem a další potraviny s vysokým obsahem tuku. Telo tráví tyto produkty po dlouhou dobu, takže ovlivňují játra, slinivku a ledviny.

Tak proč ne začít dnes?


Potraviny pro lidi s osteoartritidou přírodních prostředků

Potraviny pro lidi s osteoartritidou přírodních prostředků

Osteoartoz - onemocnění způsobené prasknutím kloubní chrupavky, která změkčuje klouby a zabraňuje tření kosti. Artróza je spojen s biologickou zhoršením, která přichází s věkem, ale to může být brzy, protože špatných návyků, jiné nemoci nebo úrazu. doprovodný zánět kloubů a bolest, téměř vždy v krku a páteře, ačkoli to je také v rukou a kolenou.

(Lidových opravné)

Jak přirozeně snížit hladinu kyseliny močové

Jak přirozeně snížit hladinu kyseliny močové

Diety s vysokým obsahem bílkovin se často používají ke snížení hmotnosti, ale mohou vést k nadměrné tvorbě kyseliny močové. Místo toho musíme usilovat o zdravou a vyváženou stravu a cvičení. Když hladina kyseliny močové v těle stoupá příliš vysoko, může způsobit různé nemoci, jako je dna, kameny v ledvinách a špatná funkce ledvin.

(Lidových opravné)