4 Skrehotinnya léky na zuby a čelist uzavírací prostředky


4 Skrehotinnya léky na zuby a čelist uzavírací prostředky

Přírodní Bruxismus - stav charakterizovaný nadměrným zuby skrehotinnyam (zejména Kutno) a zavírání čelistí. Ve většině případů se tento proces vyskytuje v noci.

Bruxismus často vede k četným zraněním a zraněním, včetně výskytu nepříjemných bolestí a dokonce zlomených zubů. V tomto článku jsme sestavili některé z nejlepších tipů, které vás zapomenout na skřípění zubů a čelistí zavírání nekontrolovaná nadměrná.

Co potřebujete vědět o bruxismu?

jsme se zmínili dříve, že skřípání zubů - je nadměrné tření nebo stlačení čelisti zuby horní čelisti proti nižší, tj skrehotinnya ně. Je to špatný zvyk, jako třeba kousání rtů nebo poškrábání nehtů. Skřípání zubů - je v bezvědomí a nekontrolovaný proces, který byste ani nevšimnete, jak skřípění zubů, až někdo, koho znáte, nebo neřekne vám nebude obtěžovat bolest.

Lidé, kteří trpí bruxismem, obvykle si během noci spíjí zuby během spánku. Ráno se může vyskytnout silná bolest v čelisti a dásně. Byly případy, kdy se pacienti s bruxismem probudili s hacknutými slzami z důvodu silného tření a tlaku.

Jsou nejčastějšími příčinami bruxismu, které jsou vám známy? Ve skutečnosti je spousta z nich, ale jsou to jedna nebo druhá, spojená s psycho-emocionálním stavem člověka. Mezi možné příčiny bruxismem jsou následující: Stres

příklad, během posledních několika dní / týdnů / měsíců jste prodělal těžkou stres. Samozřejmě, že se musíš trochu zbavit tohoto napětí. Tehdy začnete nevědomě vytlačovat čelist a zubovat zuby.

vzrušení v životě každého z nás jsou důležité okamžiky - manželství, narození dítěte, nové zaměstnání nebo svatební cestu - které mohou způsobit těžkou úzkost. S největší pravděpodobností během takových událostí můžete uvolnit páry broušením zubů a stlačením čelisti.

emoce strávené Pokud zamykayetes důvěru nebo trpí kvůli problémům v rodině, pokud vaše vzdělání neumožňuje otevřeně vyjádřit své emoce, jste neustále pod tlakem, nelze mluvit otevřeně se svými blízkými a potlačit své skutečné pocity, může aby se stala spouštěčem pro noční záchvaty bruxismu.

Morální vyčerpání

zasedání na vysoké škole, změny v práci nebo intenzivní psychické zátěži ve výši dalších každodenních problémů může také vést k bruxismem.

Jaké jsou dopady skřípění zubů?

Bruxismus může mít následující důsledky:

  • Zubní bolest je výsledkem silného tlaku ze zubů horní čelisti ke spodní bolesti
  • krku kvůli těžkým nákladem na čelisti a špatné držení těla
  • Problémy s klouby horní a dolní čelisti může být proto bolest v uších
  • Pokud neustále styratymete stoličky, časem se stanou slabší a citlivější, a to zase může vést k poškození a ztrátě zubů, onemocnění dásní a dalšími problémy v ústech.
  • bolest a otok v oblasti čelisti
  • Kromě bolestí v ústech můžete mít těžké nespavosti a stresu pocity.

Jak léčit bruxismem? Osvobodit se od stresu

v první řadě věc dělat - najít zdravý a přirozený způsob, jak uvolnit emoce zatamovanyh. Musí osvobodit se od stresu a napětí před spaním. Pamatujte si, že je důležité, nikdy ztratit kontrolu nad svými emocemi.

muset najít způsob, jak se dostat pryč od věcí, které se budete bát, cítit špatně, nebo rozrušení. Například můžete chtít sportovat, odmítnout práci přesčas a ty kurzy, které vám odnést veškerý volný čas odejít.

Také, pokud jste zvyklí mít všechno v sobě, začnete otevřeně vyjádřit své pocity, a okamžitě zlepšit. Aby se cítili úlevu, můžete věřit přítele nebo terapeut nebo se poraďte se svým obecným obraz v zrcadle.

Hlavní věc - je uvolnit své potlačené emoce a pocit zdarma. Možná, že váš problém prohovoryvshy nahlas, můžete najít její správné řešení, které ještě ani nenapadlo mysli.

nikdy mlčet, pokud máte co říct. A v žádném případě přerušení sám uprostřed slova jen proto, že se bojí, dříve či později propadne pro vyjádření stanoviska. Vezměte

sport vyžití - skvělý způsob, jak zmírnit napětí a stres, což často vede k skrehotinnya zuby a uzavření čelistí. Někteří preferují intenzivní a aktivní sporty - kickbox, box, výcvik na simulátorech nebo běh na dlouhé vzdálenosti.

Jiní volili méně aktivní sportování - jóga, pilates a plavání. Pokud nemáte dostatek volného času na cvičení, zkuste každý den chodit a používat schody místo výtahu. Tyto jednoduché kroky vám také pomůže uvolnit a zbavit stresu. Vyhnout

Jíst některé potraviny rovněž ovlivňuje zdraví a emocionální stav. Vybrali jsme se stanoví seznam produktů, které jsou škodlivé pro zdraví a negativně ovlivnit celkový zdravotní stav. Musí být velmi opatrní, zvláště pokud jste se setkali s stres a často trpí bruxismem. Zde jsou některé z nich: Rafinovaný cukr

  • Sladké nápoje smažených jídel rychlého občerstvení
  • Chocolate Coffee ocet

balené šťávy Kromě toho jsou všechny výše uvedené výrobky jsou velmi škodlivé pro zuby, protože jsou velmi rozmazlení smalt. Doporučujeme opřít o čerstvé ovoce a zeleninu - nejenže obsahují hodně živin, ale i dokonale uhasit hlad, takže si nepřejete, aby kousat něco škodlivého. Pít čerstvé šťávy dvakrát denně, u oběda vždycky jíst salát a jablka. Pít čaj uklidňující

kurz, příjemná chuť uklidňující čaje si můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu, avšak nejsilnější efekt dosáhnete, pokud šálek bylinného čaje pro jednu až dvě hodiny před spaním. Doporučujeme vám používat tyto bylinné čaje:

  • Mučenka (strastotsvit) Anise
  • máta Heřmánek květ Orange


Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Přírodní produkty bakterie Helicobacter pylori známou jako příčina většiny případů žaludeční vředy, zánět žaludku a dalších žaludečních infekcí. Podle studií a odhaduje se, že asi dvě třetiny všech světové populace infikována bakterií Helicobacter pylori. Důvodem je to, že se velmi snadno přenáší, i když někdy nezpůsobuje žádné příznaky či problémy.

(Lidových opravné)

Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Cibule a med vlasy lék je ideální pro boj s lupou. Nadměrná ztráta vlasů a potíže jsou jedním z nejčastějších estetických problémů, kterým lidé čelí. Ačkoli bylo prokázáno, že ztrácí z 50 až 100 nití vlasů každý den normálně , případy, kdy osoba ztratí více než tato částka se zvyšuje. Vše ukazuje, že je to hlavně kvůli špatné výživě a stálému stresu, který postupně oslabuje a činí vlasy tenčí.

(Lidových opravné)