4 Polévky k odstranění toxinů


4 Polévky k odstranění toxinů

Játra a ledviny - orgány, které pomáhají eliminovat toxiny nahromaděné v těle. A v dlouhé a krátkodobé hromadění toxinů může zhoršit kvalitu života a vést k akutní a chronické zdravotní problémy.

Proto, abychom pomohli těmto tělům fungovat dobře, je důležité jíst přírodní produkty, které mají čisticí vlastnosti poměrně často.

V tomto článku se budeme diskutovat některé jednoduché a chutné způsoby, jak stimulovat detoxikaci se čtyřmi druhy polévek, která odstraňuje toxiny z těla.

Odkud pocházejí toxiny?

Ačkoli , že ledviny neustále odstraňuje toxiny, se hromadí v těle každého člověka.

Různé faktory však mohou tento proces narušit, a když se stane příliš mnoho, detoxifikační orgány zjistí, že je obtížné provádět každodenní úklidové práce.

To způsobí zpoždění toxiny:

  • výrobky, které jsou špatně stravitelné
  • špatné jídlo s vysokým obsahem tuku
  • nadměrnou konzumací živočišných bílkovin
  • Doplňky stravy: konzervační látky, barviva, umělá aromata apod
  • alkoholu tabáku a všech ostatních typů toxických návyků
  • konvenčními produkty toaletní potřeby (mýdlo, krém, zubní pasta)
  • znečištění životního prostředí (pesticidy, plyny a podobně)
  • Pharmaceuticals

Negativní emoce vytvořit recepty polévky, jsme si vybrali výrobky jsou známé pro své detoxikační vlastnostmi p lehshyty přirozená funkce jater a ledvin.

Pro zlepšení chuti můžete použít čerstvou citrónovou šťávu, jablečný ocet, olivový olej, nebo špetka kayennskoho pepř nebo mořská sůl.

jíst polévku na oběd po dobu dvou týdnů jako první chod a přispívají světla proteiny (jikry) a jablko nebo jiné ovoce.

Po zbytek dne se snažte držet nejvíce vyvážené stravy. Mezi jídly pijte více vody. Zkuste snížit dopad negativních faktorů, které jsme zmínili dříve, maximalizovat vliv spotřeby polévky.

Nektarin a celeru polévka

Tropical - je divoká rostlina, která čistí krev. Lze jej shromažďovat na poli na neznečištěných místech, pro tento účel se používají plastové rukavice. Také nektar se prodává v lékárnách nebo ve specializovaných prodejnách s bylinkami. Je známo pro následující vlastnosti:

  • protizánětlivé antiseptické adstringentní detoxikaci
  • hypoglykemické protirevmatické

celer - je to také skvělý způsob, jak detox, protože nejen zlepšuje jater a žlučníku, ale také prospěšné pro zdraví ledvin. Proto jsme je přidali do našeho receptu.

polévka s pampelišky a salátem

pampeliška obsahuje vitamínyA, B a C, kyselinu listovou, draslík, křemík, železo a taniny.Působí na ledviny a játra jako prostředek k detoxikaci. Také pampeliška má močopudné, trávicí a mírné projímavé účinky.

Oni konzumují čerstvé nebo sušené.

Jídili jsme v salátu v salátu. Ale také to může být vařené jako každá jiná zelenina, která je mnohem stravitelnější.

salát má vynikající diuretické vlastnosti a pomáhá regulovat nervový systém. Proto podporuje večer po spánku.

kmín polévka a ovesné vločky

Ovesné polévka poskytuje nejen lepší texturu, ale také obsahuje vlákna a rostlinné proteiny, přispívá k zajištění požadovaného toxické sloučeniny z těla.

Navíc to krásně obiloviny podporuje střevem, proč ovesné vločky, je dobrý způsob, jak provést celkovou tělesnou očistu.  Kmín je velmi důležitým kořením v každodenní stravě.

To má silný anti-rakoviny a protizánětlivé vlastnosti , hašení žluč a uvolněn játra.polévka s cibulí a artyčoky

cibulačka je klasický recept, což je užitečné a uspokojující.

cibule obsahuje mnoho minerálních látek, jako vápníku, hořčíku, železa, fosforu, síry, atd . Také existuje spousta vitamínu A, B, C a E. Ať už budete jíst syrové cibule nebo vaření, ale pozitivně ovlivňuje funkci ledvin .Artyčok - je jedním ze zeleniny známých schopnost chránit játra

. Můžete ji jíst individuálně nebo konzumovat čaj.Nezapomeňte, že artyčok polévka můžete přidat hořkost, a to zejména pokud se používá jeho listy.


Vápno pro čistění střev a úbytek hmotnosti

Vápno pro čistění střev a úbytek hmotnosti

Vápno , jak víte, má mnoho užitečných vlastností. Používá se v mnoha domácích prostředcích, ale častěji k čištění tlustého střeva a spalování tuku. Chcete vědět, jak používat lněné semínko? Přečtěte si o tom všechno v našem článku, kde vám řekneme, jak můžete vyčistit konečník a spálit tuk lněným semínkem.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky pro omlazení pleti

5 Přírodní prostředky pro omlazení pleti

Přírodních prostředků Většina žen chtějí, aby jejich kůže byla měkká, zářivý a neměl žádné vady, které by bylo věku. V reakci na tuto touhu se kosmetický průmysl rozvinul stovky kosmetických přípravků, které bojují s účinky volných radikálů a zpomalují vzhled vrásek. Ve skutečnosti se odhaduje, že miliony žen po celém světě tráví spoustu peněz na krémy, pleťové vody a jiné druhy produktů péče o sebe.

(Lidových opravné)