4 Polévku k léčbě nachlazení recepty


4 Polévku k léčbě nachlazení recepty

, kteří nemají chuť k jídlu nějaké pěkné, teplé misku polévky, když onemocní, například, když jste nachlazení nebo prostě necítíte dobře? Dobrá polévka může být nejlepší jídlo na denní ošetření horkou nebo studenou pro nachlazení a pokud si také vybrat ty správné ingredience, bude polévka být mocným zdrojem vitaminů a minerálních látek potřebných pro vaše tělo, aby se cítili lépe.

Tento článek nabízí několik receptů a pomůže vám připravit chutné a zdravé polévky, které vám pomohou léčit nachlazení a snížit své obecných příznaků: horečka, nadměrné hlenu, únava, slabost atd

Cibulová polévka

Cibulová polévka - je to klasika. Samozřejmě si můžete objednat v restauracích, ale s vámi se s vámi podělíme o snadný způsob, jak si je připravit doma. Ujišťujeme vás - je to snadné absorbovat tělo,snižuje nadměrné hlenu a neutralizuje toxiny, které mají vliv na tělo během nemoci.

Můžete dokonce přidat špetku kajenského pepře na polévku. V malých množstvích zahřívá vaše tělo, neutralizuje a eliminuje nadměrný hlen.

Fry cibule v trochou oleje se špetkou soli, pak dal cibuli v pánvi, přikryjte jej a vaříme do šťávy z cibule je zcela mimo vodu, a cibule změknou.

Můžete polévat polévku z času na čas, aby byl hustší.

Cibulovou polévku konzumujte, když je horká.

Doporučujeme provést malý experiment. Položte napůl cibuli na nočním stolku, zatímco spíte, když máte extrémně silné nemrtví. Druhý den ráno byste si měli všimnout výrazné úlevy.

Cesnak, proso a polévka z řasy

Tato polévka má nádhernou vůni a je velmi užitečná v případě nemoci.

Česnek je přírodní antibiotikum, které zvyšuje ochranné vlastnosti vašeho těla.

Proso je jediný obilný výrobek, který neutralizuje kyselinu v těle. Proso je snadno trávené a pomáhá v boji proti účinkům nadměrné kyselosti v těle, které se mohou stát závažným problémem v době, kdy jste nemocní.

Řasy nabízejí některé užitečné minerály, které mohou pomoci snížit únavu a slabost,který, jako vždy, doprovází jakoukoli zima. Můžete si vybrat více druhů řas, jako nori - různé jedlých druhů červené řasy jsou tenké sušených listů, Wakame - druh mořské tmavozelené jedlé mořské třídy „hnědé řasy“ a mořské plody špagety - komerční produkt nějakým způsobem vyrobeny z různých typů řasy

Fry tři stroužky česneku v trochou oleje, pak vložte do hrnce a přidejte dva šálky vývaru, dvě polévkové lžíce prosa a řas.

vařte 45 minut.

polévka s celer, mrkev a zázvor

Tyto tři složky mají čistící vlastnosti, které mohou snížit horečku a odstranění toxinů z těla. Tato polévka je také dobrý způsob, jak se zahřát, pokud máte pocit zimnice a zimnice.

Řez celer a mrkev na malé kousky a uvaříme v půl šálku vody se špetkou soli.

Přidejte dva plátky čerstvého zázvoru nebo poloviční lžičku zázvorového prášku.

Jedná se o recept na lehkou polévku, který lze po celý den napít. Nicméně, pokud chcete, aby se polévka byla výživnější, můžete přidat celozrnná rýže nebo trochu ovesné vločky.

polévka s vejcem a tymiánem

toto starobylé nápravu a tradiční katalánské receptu. V Katalánsku se podává dušené hovězí maso, chléb a sýr.

Nebudeme používat tyto přísady v našem receptu, protože chceme, aby tato polévka byla snadná volba, je velmi lehce stravitelné.

Tymián - tráva, která je ceněna pro své léčivé účinky a kulinářské využití příležitostí, který přidává některé funkce lahodné pro jakékoli jídlo. Pokud máte rýmu, může tymián ochranné schopnosti zvýšit vaše tělo má antibakteriální vlastnosti a mohou zmírnit kašel.

Fry stroužek česneku a půl cibule v oleji a přidat nějaké zeleniny, které můžete mít v kuchyni (zelí, tuřín, mrkev, atd.) Dát vše do hrnce, přidejte dva šálky zeleninový vývar a pár snítek čerstvého nebo sušeného tymiánu.

Pokud je vše dobře uvařené, pokud ochutnáte, můžete také přidat syrové vejce do polévky a míchejte do té doby, dokud se nerozpustí úplně. Dodává trochu více živin polévka, a tato možnost funguje dobře, pokud si nejste zcela oslabený zima.

Je voňavé a uklidňující polévka, a pokud nejste tak špatné, můžete jej použít s topinku se sýrem, pokud je to žádoucí.

Snímek poskytla Alan Levine, Chris Campbell a lablascovegmenu.


Přírodní koktejly, jak se zbavit otok

Přírodní koktejly, jak se zbavit otok

Recepty Pokud chcete mít ploché břicho a zbavit se nadýmání, budete muset vést zdravý životní styl, který zahrnuje správné stravovací návyky a pravidelné cvičení. Existuje mnoho způsobů, jak zabránit akumulaci tuků, ale pamatujte na to, že další faktory mohou také způsobit nadýmání. Použití škodlivých potravin, hormonální změny a zadržování tekutin je jen malý vzorek všech příčin nadýmání.

(Recepty)

Piškotový dort recept jablečné recepty

Piškotový dort recept jablečné recepty

Apple koláč - je koláč, který je určitě těšit na celou rodinu, a to bez výjimky. Je ideální pro snídani, stejně jako lahodnou sladkou svačinku nebo jen pro zábavu kdykoliv během dne. Je to velmi jednoduché na přípravu, a to má speciální složku, která je zdravá nejen, ale je pro nás vždy k dispozici v každém ročním období.

(Recepty)