4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty


4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty

střeva zácpa - velmi nepříjemné zdravotní problém, a pokud se neléčí nyní, v budoucnu to může vést k onemocnění. V každém případě je vhodné vyhnout se mazivům, protože dráždí střeva a mohou být škodlivé, protože agresivně působí na mikroflóru.

V tomto článku budeme psát o tom, jak zacházet se zácpou přirozenými prostředky. Tyto pokrmy jsou skutečně přínosné pro zdraví a podporují funkci střev. Vyzkoušejte to dnes!

Proč střevní zácpa pomáhá pokrmy na večeři?

Jídlo je obzvláště důležité, pokud chcete vyléčit střevní zácpu, kromě toho jsou tyto pokrmy velmi snadné k vaření.

Práce v játrech úzce souvisí s střevem a večeře je jídlo, které nejvíce ovlivňuje játra, která je obnovena právě přes noc. Příprava lehké a zdravé večeře je pozitivním krokem k léčbě zácpy. Při výběru potravin, které jsou užitečné pro játra a střeva, určitě pocítíte účinek na sebe další ráno, kdy se probudíte.

Pečený lilek s rajčaty a mozzarellou

Lilek - je lahodná zelenina, bohatá na vlákninu, která podporuje práci střev. Vzhledem k obsahu vody jsou opravdu užitečné pro ty, kteří mají vysoký krevní tlak a nadměrný cholesterol.

Pečení baklažánů je opravdu užitečný, snadný a snadný způsob, jak je připravit, aleje třeba namočit do slané vody nejméně hodinu před vařením.

V tomto receptu dostanou dokonce šťavnaté, protože k nim přidáme drcené rajčata a malou mozzarellou. Tenká vrstva sýra bude dělat tento pokrm bezkonkurenční.

Doporučujeme také přidat trochu oregano a bazalku.

Dýňová polévka

Dýně jsou bohaté na vlákninu a také pomáhají tělu odstranit přebytečnou tekutinu, což z nich dělá výborný prostředek edému, zácpy nebo zadržování tekutin.

Tento klasický recept na dýňovou polévku díky své husté konzistenci vám umožní vařit poměrně jednoduché jídlo a nestráví vám na něm hodně času.

Můžete přidat trochu olivového oleje a mořské soli, které také zlepšují práci jater a střev. Také

, doporučujeme přidat nějaké dýňová semínka, protože to nejen chutné, ale také užitečné, zejména pro léčbu a prevenci střevních parazitů, které mohou způsobit zácpu.

Avokádový krém s lněným semínkem

Existují takové dny, kdy nechcete stát celý den kolem talíře, ale chtějí jíst zdravé jídlo. Rychlé a chutné můžete tento problém vyřešit, pokud vaříte avokádový krém, který připomíná gucci, ale je mnohem jednodušší a vhodnější na večeři.

Avokádo je bohaté na bílkoviny, vitamíny, esenciální mastné kyseliny a rozpustné a nerozpustné vlákno. Oba typy vláken přispívají k práci střeva.

Při přípravě tohoto krému, stačí kaše avokádo vidličkou a přidáme trochu koření, jako například drcené nebo v prášku česnekem, olivovým olejem, jablečným octem a solí. Přidejte k této směsi také malé lněné semínko, které je již dlouho známé díky svým vlastnostem, které pomáhají při zácpě.

Jezte tento krém s celozrnným chlebem nebo hnědými rýžovými palačinkami.

Plněné cukety

Kojenci bohatí na rostlinné lepidlo - typ vlákniny, který má zvlhčující účinek a pomáhá omezit zánětyzpůsobené špatnou výživou.

Mají také mírný laxativní účinek, takže jsou vhodné pro léčbu zácpy a zánětlivých potíží.

V tomto receptu, budeme mít různé cukety, které mají zaoblenou podobu, ale můžete vzít jakékoli jiné odrůdy a řezat cukety na polovinu.

Jako baklažánky, pečeme je. Ale v našem případě doplníme cukrinu o hnědou rýži - extrémně výživnou obilovinu bohatou na minerály a vlákninu, která zase udělá toto jídlo opravdu užitečné.

Doporučujeme vařit plněné cukety v domácí omáce.


7 Zónu s zeleného jablka pro správnou start do nového dne

7 Zónu s zeleného jablka pro správnou start do nového dne

Recepty zelených jablek - je jedním z nejbohatších ovocnou chutí. Vzhledem k tomu, že jsou 85% na bázi vody, činí z nich také ideální zařízení pro hydrataci těla. Navíc, zelené jablka obsahují hodně vlákniny, což zlepšuje fungování střeva. Jedna z jejich částí působí jako přirozená projímadla. zelená jablka jsou součástí mnoha receptů, což znamená, že mohou být konzumovány syrové nebo vařené, s kůží nebo bez ní.

(Recepty)

Vegetariánské recepty, které nahradí těstoviny, rýži a brambory recepty

Vegetariánské recepty, které nahradí těstoviny, rýži a brambory recepty

Jedním z největších problémů, vegetariáni, a to zejména ti, kteří chtějí snížit spotřebu sacharidů jsou těstoviny, rýži a brambory. A oni jsou zpravidla základem mnoha diet. Tyto produkty mají vysoký glykemický index, ale ve většině diety není tato skutečnost brána v potaz. Naštěstí existuje řada zdravějších receptů, jako jsou tyto vegetariánské recepty.

(Recepty)