4 Způsoby, jak zažít nevěra


4 Způsoby, jak zažít nevěra

Nevěra je jedna z nejtěžších situací, které může pár zažít. To je situace, kdy důvěra, kterou jste vložili do partnera, byla zničena.

Mnoho lidí má nesprávný charakter a jiní nemohou být s partnerem upřímní, aby vyjádřili svou potřebu otevřeného vztahu. Bez ohledu na příčinu trpí ten, kdo je věrný a nyní zklamaný.

Doporučujeme: Probíhají vaše vztahy?

I když jste v takové situaci, největším problémem je, jak nejlépe překonat nevěru. Nemůžete dále zranění zranění.

1. bolest, která nikdy nezmizí

Když někdo zradil, je důležité o tom mluvit, a je nutné, aby člověk, který byl nevěrný byl spravedlivý. Je pravda, že už zanedbávali, takže teď už není kritické lhát.

Ačkoli budete zraněni a chcete slyšet odpovědi, nemusí vám pomoci. Jen nedělejte to, co mnoho lidí dělá: Neskrývejte nebo ignorujte bolest.

Píseň "Vypadni z mého srdce pryč" vůbec nefunguje. Nemůžete předstírat, ignorovat, nemůžete se dále pohybovat, jako by se nic nestalo.

Bolest přijde na povrch jeden den, když to očekáváte nejméně, bez ohledu na to, jak moc jste ji ukryl. Zůstáváte jen nevyhnutelně. Je čas rozhodnout, i když je to příliš bolestné.

2. Musíte být upřímný vůči vztahům

Některé páry se podařilo obnovit svůj vztah po zradě, ale ne pro každého. Pokud byl odkaz na důvěru porušen, musíte se zeptat na pár otázek.

Můžete něco takového odpustit? Budete schopni pokračovat ve spánku vedle této osoby?

Buďte upřímní vůči sobě, protože mnozí lidé odpovídají na tyto otázky "ano", ale nikdy se nevzdávají každodenních útoků a výčitky vůči partnerovi.

Pravděpodobně dočasné odstranění vám pomůže přemýšlet a uvidět vše co nejlépe. Možná, kdyby nevěra byla "jedna noc", není to tak důležité, ale pokud bude trvat déle, je třeba přijmout další opatření.

Jednou z příležitostí, kterou můžete zvážit, je rodinná terapie. Tuto možnost, pouze pokud mezi vámi neexistuje nenávist a vzájemné obvinění. Musíte jít tam s láskou a touhou po smíření.

3. Život pokračuje poté, co váš partner

Nevěra může zlomit vaše srdce. Věříte, že nikdy nebudete schopni překonat toto velké zklamání, ale víte co? Mýlíš se

Tato situace je další etapa. Je to těžké, je to pravda, ale z toho můžeš být silnější, když to uděláš správně.

Láska bude hlavním podnětem, který vás přiměje vyřešit tuto situaci a znovu se setkat.

Pokud si myslíte, že neexistuje žádné řešení, nebo ho vůbec nechcete najít, pak se světlo objeví na konci tunelu. Život s tímto partnerem neskončí. Budete mít mnohem víc životního stylu, spoustu nových lidí a spoustu nových emocí.

4. Nikdy neplatí stejnou minci za nevěru

Někteří lidé si myslí, že se budou cítit lépe, pokud učiní jinou osobu pocit stejného utrpení, které utrpěli. K tomu se pokoušejí způsobit stejnou bolest.

Možná jste ponořeni do nevěry, takže váš partner ví, jak jste se cítili. Možná, jakmile skončíte, začnete se setkávat s novými lidmi, aby váš bývalý partner žárlil nebo si myslíte, že jste lhostejní k němu.

Myslíte si, že co? Nebudete se cítit lépe a to možná ani neovlivní osobu, která kdysi byla vaším partnerem.

Ve skutečnosti se budete cítit nešťastně a zesílíte bolest, kterou už máte pocit.

Křičet, mluvit, mluvit s přáteli, spoléhat na všechny lidi, kteří vás milují a uvolnit emoce, ale nechodíte do toho, co budete litovat později.

Neplodnost může být překonána, i když nejprve bude trpět velmi. Netrpí bolestí. Podívejte se dopředu a buďte šťastní.

Nevěra je další lekce, z níž se můžete naučit, bez ohledu na to, jaký postoj se má vůči partnerovi.

Jak obnovit vztahy po zradě?

Chcete-li odpustit partnerské zradě, měli by dva začátek vztah s prázdnou listí, zapomínat na urážky. Pokud to není možné, nejlepší způsob je ukončit takové vztahy.


Kegelové cvičení pro tón pánevního svalu a zvýšení sexuálního potěšení

Kegelové cvičení pro tón pánevního svalu a zvýšení sexuálního potěšení

Už jste někdy slyšeli o cvičeních Pampuir nebo Kegel? Tyto tituly mohou pro naše uši vypadat neobvykle, ale souvisí s řadou technik, které jsou velmi užitečné. Přesněji řečeno, je to fyzické cvičení, původně z východu. Jejich cílem je posilovat pánevní svaly a nakonec zvýšit sexuální potěšení. Tato myšlenka vznikla v Indii.

(Sex a vztahy)

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Sex a vztahy cítit neopětované lásky - je stejný jako sen sněhu v žáru letního , řídící plachetnici v klidu, nebo počkat na příjezd vlaku na letišti. Takové pocity jsou zbytečné a bolestivé. Nicméně, i když věděl, že předmětem lásky není oplatit, většina lidí stále ještě nejsou připraveni k prolomení tohoto bludného kruhu.

(Sex a vztahy)