4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze


4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze

Přírodní produkty trpíte vysokým krevním tlakem? V svými příbuznými začal mít problémy s krevním tlakem? Za prvé, měli byste vždy následovat doporučení lékaře. Za druhé, je důležité si uvědomit, že setkávají s potřebou změnit návyky.

zlepšit stravu, omezit spotřebu soli, cukru a tuků nasycených každodenní tělesné cvičení je bezpochyby vynikající léčbu hypertenze. Nicméně, tam je také domácí lék, který by měl mít na paměti. Točesnek.

Věděli jste, že česnek je jedním z těch přírodních zdrojů, podle mnoha vědců, je vynikající obráncezdraví srdce? To je jisté. V důsledku česnek může snížit špatný cholesterol a reguluje krevní tlak.

Ukážeme vám 4 účinných způsobů, jak toho dosáhnout.

1. Česnek sůl nádobí

allicin - léčivý enzym přítomný v česneku, a to, že poskytuje maximální užitek pro zdraví srdce. Je také zajímavé vědět, že česnek byl druh denního léku, který se staří Řekové a Římané k léčbě nemocí a posílení srdce.

Nezapomeňte, že česnek je jedním z nejlepších přírodních antibiotik, stejně jako hlavní složkou středomořské stravě, která je považována za nejzdravější jídlo na světě modelu. Takže pokud tato dieta je tak zdravé, je to především proto, že omezuje sůl a používá většinou zdravé tuky z olivového oleje.

se chcete dozvědět, jak se zcela odstranit sůl z potravin, nahrazovat to s „česnekovou sůl?“ Vezměte si tyto informace v úvahu.

ingredience, aby vaše vlastní česnek sůl

 • 6 celý česnek 2 lžíce olivového oleje

Instrukce Je to opravdu jednoduché. Nejprve se slupkou česnek a osmahneme ji na pánvi na olivovém oleji. Jakmile se stane dozlatova, vypnout teplo. Dávejte pozor, že není spálené! Pak

ztsidit olivový olej na česnek nebyla přílišvlhké, ale zůstal ostrý a umístit ji do skleněné nádoby. Kdykoliv budete chtít trochu koření potraviny, aby se jim lépe chutnají, stačí třít, že česnek a přidat ji do misky. Všimnete si, že to chutná velmi pěkné!

2. Jezte česnek na lačný žaludek

V našem blogu jsme opakovaně hovořili o neuvěřitelných výhodách konzumace česneku na lačný žaludek. Je to skvělý způsob, jak regulovat krevní tlak a bojovat proti mnoha nemocem. Pomáhá detoxikaci jater, zápasí s fyzickou únavu, zabraňuje infekci ... Jak můžete ignorovat všechny tyto nádherné výhody?

Jak používat česnek bojovat vysokého krevního tlaku a léčbě hypertenze?

 • Ideální jíst dvě stroužky česneku na lačný žaludek spolu s sklenicí vody, jakmile se vzbudíte v dopoledních hodinách.
 • Je možné, že tento nástroj může zdát trochu silná, ale pokud analyzovat všechny výhody, budete si uvědomit, že je nutné, aby se dnes ráno malý výkon a výsledky se zobrazují v pouhých 20 dní.
 • Pokud máte obavy o možnými pachy, které by mohly zůstat stačí vypít trochu citrónové šťávy nebo žvýkat máty. Vůně zmizí téměř okamžitě!

3. Česnek marinovaný v olivovém oleji

Můžeme vás ujistit, že to opravdu lahodné česneku. Česnek marinovaný v olivovém oleji, je starý nástroj, který vám pomůže snížit vysoký krevní tlak je velmi jednoduché. Nezapomeňte, že je to velmi chutný a originální kulinářský zdroj.

Co potřebujete? 20

 • oloupané stroužků česneku olivový olej 1 liter skleněné nádoby

Jak se připravit?

 • Nejprve si oloupejte stroužky česneku a nakrájíme na polovinu. Nyní vyplňte liter sklenice olivového oleje a přidejte 20 stroužků česneku, které jsou šetrné k životnímu prostředí a snížit na polovinu.
 • Nechte vyluhovat po dobu nejméně tří týdnů dříve, než začnete olej nebo česnek. Skvělý způsob, jak využít toto snížení vysoký krevní tlak - pomazat tento léčebný olej na dva krajíce chleba a jíst každý den. Navíc doporučujeme jíst dva stroužky česneku denně.

4. Česnek čaj

Delicious! Česnek čaj je další starověké lék je velmi dobré pro srdce zdravotní péče, hubnutí, bojovat s infekcemi a zpomaluje předčasné stárnutí díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Je vhodné pít tento čaj na lačno nebo 20 minut po obědě. Pokud se rozhodnete jíst dva stroužky česneku na lačný žaludek, můžete vypít lahodný čaj v odpoledních hodinách. Oba metody jsou účinné při řízení vysokého krevního tlaku. Dávejte pozor na to, jak ho můžete vařit. Ingredience

 • 1 stroužek česneku, 1 šálek vody
 • trochu strouhaného zázvoru 1 lžíce citronové šťávy 1 lžíce

obsluze med Začněte tím, že ohřívá sklenici vody. Jakmile se voda začne vařit, přidejte stroužek česneku (které jste předtím podribnyly), nastrouhaný zázvor a lžíci medu. Důkladně promíchejte a nechte vařit asi 20 minut. Poté streamujte obsah.

 • další krok?
 • Nyní přidáme citronovou šťávu. To je lahodný nápoj!


  Přírodní léčba pro suchý kašel přírodní prostředky

  Přírodní léčba pro suchý kašel přírodní prostředky

  Suchý kašel - je nepodmíněný reflex, který působí jako čištění dýchacích cest na různé podněty, sputum, hlen, hnis, čímž pomáhají zbavit tělo škodlivin rozkladných produktů v různých onemocnění. Suchý kašel by se mělo zacházet s přírodními prostředky, které se mohou uvolnit hlen a nakonec léčit kašel vůbec.

  (Lidových opravné)

  Domácí prostředky pro drozd

  Domácí prostředky pro drozd

  Vaginální droždí infekce způsobené mikroorganismy, které se obvykle nacházejí ve zdravé pochvy. Jednou z nejčastějších příčin vaginy je plísňová infekce Candida albicans, která způsobuje příznaky, jako je výtok, zápach, svědění a zarudnutí stydkých pysků, v některých případech, šíření zarudnutí na horní části stehna.

  (Lidových opravné)