4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze


4 Způsobů používají česnek k léčbě hypertenze

Přírodní produkty trpíte vysokým krevním tlakem? V svými příbuznými začal mít problémy s krevním tlakem? Za prvé, měli byste vždy následovat doporučení lékaře. Za druhé, je důležité si uvědomit, že setkávají s potřebou změnit návyky.

zlepšit stravu, omezit spotřebu soli, cukru a tuků nasycených každodenní tělesné cvičení je bezpochyby vynikající léčbu hypertenze. Nicméně, tam je také domácí lék, který by měl mít na paměti. Točesnek.

Věděli jste, že česnek je jedním z těch přírodních zdrojů, podle mnoha vědců, je vynikající obráncezdraví srdce? To je jisté. V důsledku česnek může snížit špatný cholesterol a reguluje krevní tlak.

Ukážeme vám 4 účinných způsobů, jak toho dosáhnout.

1. Česnek sůl nádobí

allicin - léčivý enzym přítomný v česneku, a to, že poskytuje maximální užitek pro zdraví srdce. Je také zajímavé vědět, že česnek byl druh denního léku, který se staří Řekové a Římané k léčbě nemocí a posílení srdce.

Nezapomeňte, že česnek je jedním z nejlepších přírodních antibiotik, stejně jako hlavní složkou středomořské stravě, která je považována za nejzdravější jídlo na světě modelu. Takže pokud tato dieta je tak zdravé, je to především proto, že omezuje sůl a používá většinou zdravé tuky z olivového oleje.

se chcete dozvědět, jak se zcela odstranit sůl z potravin, nahrazovat to s „česnekovou sůl?“ Vezměte si tyto informace v úvahu.

ingredience, aby vaše vlastní česnek sůl

 • 6 celý česnek 2 lžíce olivového oleje

Instrukce Je to opravdu jednoduché. Nejprve se slupkou česnek a osmahneme ji na pánvi na olivovém oleji. Jakmile se stane dozlatova, vypnout teplo. Dávejte pozor, že není spálené! Pak

ztsidit olivový olej na česnek nebyla přílišvlhké, ale zůstal ostrý a umístit ji do skleněné nádoby. Kdykoliv budete chtít trochu koření potraviny, aby se jim lépe chutnají, stačí třít, že česnek a přidat ji do misky. Všimnete si, že to chutná velmi pěkné!

2. Jezte česnek na lačný žaludek

V našem blogu jsme opakovaně hovořili o neuvěřitelných výhodách konzumace česneku na lačný žaludek. Je to skvělý způsob, jak regulovat krevní tlak a bojovat proti mnoha nemocem. Pomáhá detoxikaci jater, zápasí s fyzickou únavu, zabraňuje infekci ... Jak můžete ignorovat všechny tyto nádherné výhody?

Jak používat česnek bojovat vysokého krevního tlaku a léčbě hypertenze?

 • Ideální jíst dvě stroužky česneku na lačný žaludek spolu s sklenicí vody, jakmile se vzbudíte v dopoledních hodinách.
 • Je možné, že tento nástroj může zdát trochu silná, ale pokud analyzovat všechny výhody, budete si uvědomit, že je nutné, aby se dnes ráno malý výkon a výsledky se zobrazují v pouhých 20 dní.
 • Pokud máte obavy o možnými pachy, které by mohly zůstat stačí vypít trochu citrónové šťávy nebo žvýkat máty. Vůně zmizí téměř okamžitě!

3. Česnek marinovaný v olivovém oleji

Můžeme vás ujistit, že to opravdu lahodné česneku. Česnek marinovaný v olivovém oleji, je starý nástroj, který vám pomůže snížit vysoký krevní tlak je velmi jednoduché. Nezapomeňte, že je to velmi chutný a originální kulinářský zdroj.

Co potřebujete? 20

 • oloupané stroužků česneku olivový olej 1 liter skleněné nádoby

Jak se připravit?

 • Nejprve si oloupejte stroužky česneku a nakrájíme na polovinu. Nyní vyplňte liter sklenice olivového oleje a přidejte 20 stroužků česneku, které jsou šetrné k životnímu prostředí a snížit na polovinu.
 • Nechte vyluhovat po dobu nejméně tří týdnů dříve, než začnete olej nebo česnek. Skvělý způsob, jak využít toto snížení vysoký krevní tlak - pomazat tento léčebný olej na dva krajíce chleba a jíst každý den. Navíc doporučujeme jíst dva stroužky česneku denně.

4. Česnek čaj

Delicious! Česnek čaj je další starověké lék je velmi dobré pro srdce zdravotní péče, hubnutí, bojovat s infekcemi a zpomaluje předčasné stárnutí díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Je vhodné pít tento čaj na lačno nebo 20 minut po obědě. Pokud se rozhodnete jíst dva stroužky česneku na lačný žaludek, můžete vypít lahodný čaj v odpoledních hodinách. Oba metody jsou účinné při řízení vysokého krevního tlaku. Dávejte pozor na to, jak ho můžete vařit. Ingredience

 • 1 stroužek česneku, 1 šálek vody
 • trochu strouhaného zázvoru 1 lžíce citronové šťávy 1 lžíce

obsluze med Začněte tím, že ohřívá sklenici vody. Jakmile se voda začne vařit, přidejte stroužek česneku (které jste předtím podribnyly), nastrouhaný zázvor a lžíci medu. Důkladně promíchejte a nechte vařit asi 20 minut. Poté streamujte obsah.

 • další krok?
 • Nyní přidáme citronovou šťávu. To je lahodný nápoj!


  Maska na oči pro čištění a utahování obličeje

  Maska na oči pro čištění a utahování obličeje

  Přestože ji nedoporučujeme používat příliš často, tato maska ​​s vajíčkovým bílým může být velmi užitečná, protože pomáhá odstranit černé skvrny. Vejce jsou jedním z nejvíce spotřebovaných produktů na světě. Díky příjemné chuti a vysokému obsahu hlavních živin jsou jedním z hlavních produktů stravy. Ale ne každý chápe, že mají také několik kosmetických aplikací, které mohou být užitečné pro péči o krásu.

  (Lidových opravné)

  Přírodní prostředky pro gastritidy Přírodní produkty

  Přírodní prostředky pro gastritidy Přírodní produkty

  Gastritida ... známý příběh? Pak víte, že je to bolestivé a nepříjemné. Zánět podráždění žaludku, pálení ... Tyto příznaky se objevují velmi světlý a nemůže projít za pár dní. Jak se s ním zacházet? Nejlepší léčba může vyzdvihnout pouze lékař, nikdy na to nezapomenete. Ale doma to může doplňovat jednoduchých přírodní prostředky.

  (Lidových opravné)