4 Způsoby, jak zhubnout ráno. Jistě zkuste!


4 Způsoby, jak zhubnout ráno. Jistě zkuste!

Všichni dobře víme, jak těžké zhubnout. Ztráta hmotnosti vyžaduje mnoho obětí, nicméně především je to změna životního stylu a návyků. Tento přístup vám nejen pomůže zbavit se dalších kilogramů, ale také výrazně zlepší kvalitu života.

Dnes v našem blogu nabízíme se naučit 4 způsoby, jak zhubnout kvůli změně několika ranních návyků. Musíte to zkusit!

1. Měl bych se předtím probudit?

Probuzení o hodinu dříve než obvykle není snadné a vyžaduje hodně úsilí ... ale víte, kolik přínosů můžete získat z této mimořádné hodiny? Jenom moc!

Vzhledem k brzkému probouzení budete mít více času na plnou snídani, malý poplatek a můžete začít svůj den klidně a uvolněně. Kdo tyto bláznivé rány neměl, když nemáte čas a utečete z domu bez snídaně? A je to docela špatné.

I když nepatříte k ještěrkám, pokuste se o hodinu předtím nastavit budík a již od zítřka uvedou výše uvedené rady do reality. Stojí to za to, protože brzy si všimnete, jak málo se začnou tahat extra kilogramy!

2. Přírodní nápoj, který nejprve potřebuje pít ráno

Velmi dobře. Mohla byste se probudit o hodinu dříve. Co jiného mám dělat, abych zhubla? Připravte si přírodní nápoj, který odstraní toxiny z těla a urychlí metabolismus. Zde jsou různé možnosti pro nápoje:

 • Teplá voda s citronem. Budete potřebovat pouze jednu citronovou šťávu a sklenici vody. Ujistěte se, že není příliš studená nebo horká, protože tělo získá trochu teplejší vody a může využít mnoho výhod.
 • Infuzní nebo zázvorový čaj. Líbí se vám používat léčivé rostliny ve vaší stravě? Ginger nutně musí být tam, protože je to skvělé pro hubnutí, snižuje zánět, odstranění toxinů z těla, nebo odstoupení od bolesti hlavy, které mohou někdy nastat v dopoledních hodinách.
 • infuze kajenského pepře, zeleného čaje a medu. Tuto infuzi již několikrát připomínáme v našich článcích několikrát. Kombinace kajenského pepře a zeleného čaje dokonale stimuluje fungování těla, což pomáhá postupně zhubnout. Určitě se vám to bude líbit.
 • Modrý čaj Oolong. Nedávno se tento čaj stal velmi oblíbeným prostředkem úbytku hmotnosti. Můžete ji snadno zakoupit v obchodech s přírodními produkty. Ačkoli to není tak ekonomické jako zelený čaj, oolong stojí za peníze vynaložené na to. Můžete je vypít třikrát týdně, je velmi bohatý na antioxidanty a pomáhá zlepšit tvar.
 • Ananasový džus s aloe. To je skvělá kombinace na začátku dne, protože pomáhá odstranit toxiny a vyčistit tělo. Aloe šťáva z ananasu je snadný lék, který můžete jíst ráno a cítit se dobře po celý den.

3. Malý ranní poplatek

Vše je v souladu s plánem: probudili jsme se brzy a pil dopředu čistící nápoj, abychom začali správně den. Jedná se pouze o malé občerstvení, které budete muset přidat ke správné snídani. Nicméně nyní byste měli udělat malý poplatek. Nabízíme několik možností:

 • Běh po dobu 10 minut: Pokud máte příležitost k běhu, nezapomeňte ho použít. Potřebujete pouze 10 minut ráno a můžete je použít jako příležitost k nákupu chleba, procházení psa nebo vytvoření druhé firmy v joggingu.
 • Projděte 20 minut. Pokud nemůžete běžet, můžete jog vyměnit za 20 minut. Musíte jít rychle a vaše zdraví se jistě zlepší.
 • Cvičení doma. Možná jednoho dne budete chtít jít na procházku a jiný na trochu běh ... Nicméně, můžete být také velmi pohodlné cvičení doma. Pokud se jedná o váš případ, můžete strávit 20 minut spinning a strečink. Pomůže to například vytažení nohou a hýždí. Pokud si zvyknete dělat to každý den, pak budete postupně mnohem jednodušší.

Po provedení těchto cvičení se dobře teplé sprchování. Uvidíte, jak je to relaxační.

4. Správná snídaně

Nyní je čas na snídani, takže musíte jíst dobře. Snídaně by měla být kompletní, vyvážená a pestrá. Pamatujte, že lidé, kteří nejí, mají pomalejší metabolismus. Nedostatek snídaně zpomaluje metabolismus a v důsledku toho jsou lidé náchylní k nadváze.

Tak jsme si uvědomili, že CHOICE je velmi důležitý výživový prvek, pokud chcete zhubnout. Už jsme pil jeden čisticí nápoj, udělali zahřátí a sprchovali. Nyní je čas snídat snídani. Co může být možnost snídaně?

Řekneme vám 5 možností snídaně, vysoká vláknina, vitamíny a bílkoviny, které pomohou posílit svaly.

 • misku ovesné kaše s plátky zelených jablek a vlašských ořechů. Vařte vařené vejce na polovinu a přidejte několik kapek olivového oleje.
 • sendvič z celozrnného chleba s malým množstvím avokáda a krůtí prsa. Sklenice přírodní pomerančové šťávy.
 • Šálek ovesné kaše, omeleta s česnekem a hruškovým džusem.
 • Řecký jogurt s vlašskými ořechy a plátky švestky. Pečený chleb s olivovým olejem a česnekem. Káva, brusinkový džus nebo šťáva z granátového jablka.
 • Sklenice přírodního ovocného džusu: 8 hroznů, 4 jahody, 1 švestka. Malý sendvič z celozrnného chleba s křupavým vejcem vařeným ve steaku a dvěma třešňovými rajčaty.


Jak začít trénovat zase po dlouhé přestávce

Jak začít trénovat zase po dlouhé přestávce

Užitečné návyky Možná jste se zranil, narození, změnil zaměstnání nebo byli nuceni opustit. Bez ohledu na příčinu je skutečnost, že jste nevykonávali žádné cvičení po několik týdnů nebo měsíců. A pokaždé, když se pokoušíte znovu vstoupit do běžného režimu tréninku, je to stále těžší a těžší. Proč? Možná se cítíte slabší, než jste býval, máte méně unavené nohy nebo jen ohýbat nebo ohýbat nohy.

(Užitečné návyky)

Jak rozpoznat otravu organismu

Jak rozpoznat otravu organismu

Užitečné návyky Máte často bolí hlava? Kůže je pomalá, se všemi prostředky? Máte problémy se soustředěním? Trpíte otokem? Buďte opatrní, protože můžete být otráveni. Zjistěte trochu víc o tomto rozšířeném nepříteli, který mnoho lidí ignoruje. Naučte se rozpoznat otravu těla pomocí informací níže. V těle se vyskytuje mnoho chemických reakcí, které udržují rovnováhu a zdraví.

(Užitečné návyky)