4 Věci, že úspěšní lidé dělají dopoledne


4 Věci, že úspěšní lidé dělají dopoledne

Zajímavá fakta První pár hodin po ránu může hrát důležitou roli v pokračujícím po zbytek dne. osobní poradenství z mnoha ředitelů, politiků a dalších vlivných lidí, jako je Jennifer Cohen (Forbes novinář a osobní trenér) uvedl, že většina úspěšných lidí podle stejného schématu. Probudují se brzy ráno a používají ranní hodiny dne.

Dobrým příkladem je Margaret Thatcherová, , kteří každý den probudil v 5 hodin nebo Bob Eiger, generální ředitel společnosti Disney, který se probudí v 4:30. Možná jste si ale mysleli, že se tak vzápětí začínají pracovat, ale to tak není. Brzy probuzení je nezbytné, aby se probudil mozek.

Abychom lépe pochopili tuto strategii, podívat na čtyři body, které odlišují Jennifer Cohen, ona věří, že alespoň část úspěch přijde k vám kvůli nim: 1. Poplatek

Probuzení v dopoledních hodinách, úspěšní lidé dělají cvičení, a hníst aktivujte tělo. Tak dostávají dodatečnou energii a vytvářejí pozitivní setrvačnost kvůli hormonům produkovaným během fyzické aktivity. Když dokončí fyzické cvičení, cítí veselý a plný síly. Dobrý zdravotní stav je klíčem k produktivnímu pracovnímu dni. Cvičení nemusí být nutně velmi intenzivní. Dostatečné například například 20 minut na kole nebo chůzi rychlým tempem a nabíjením.

2. plánovat svůj den, a představte si, že

Většina z těchto lidí, kteří už vědí, že budou dělat během dne, ale věnovat pár minut, aby přezkoumaly svůj rozvrh a představují ten den. Tak, oni mohou předvídat stresové momenty, které jsou na ně čekají a budou mít příležitost k přemýšlení o tom, jak se s nimi vypořádat, dokud je ještě čas. Také oni vyčlenit čas na přestávku, když chtějí trochu dechu během dne (což je stejně důležité nebo možná i víc než dobře stanovenými den).

3. Jezte zdravé snídaně

Ty samozřejmě chcete být ve střehu, a to vyžaduje energii, nejlepší způsob, jak ji poskytnout - bohatou snídani. Pokud nemáte správně posnidayete, budete pravděpodobně cítit unavený od samého počátku dne nebo strávit ranní občerstvení nebo zneužití bude jíst nezdravé jídlo. Váš nervový systém bude také náchylnější k úzkosti a na konci dne budete mít mnohem vtomlenishymy.

4. Začněte s tím, co vám nejvíce nechtějí

První věc, kterou se snaží dát na pořad jednání, je, že nechtějí nejvíce, nebo to, co je nejtěžší. Na začátku dne máte nejvíce energie, a proto je nejlepší čas, aby se na hovor, který nechcete dělat, aby zprávu nebo zařídit nudnou práci. Dělat tyto věci brzy ráno a stejně jako nabíjení případ, budete cítit úlevu a den to bude mnohem lepší.

probudit v dopoledních hodinách a ve prospěch použití časných ranních hodinách dne obtížná, stejně jako provádět jakoukoliv běžnou práci. Spánek je velmi důležitý, protože po snu máte pocit odpočinku. Mnohem horší, když každý den žijete ve stresu a máte trochu odpočinku. Ale pokud začnete teď, budete nakonec vidět výhody časné vstávání a také pocit, že pokaždé, když bude jednodušší se probudit se ráno a budete mít mnohem pozitivnější energie po celý den.


Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk

Vědci našli způsob, jak sebedestrukci leukemických buněk

Zajímavých informací Leukémie je jedním z druhů rakoviny krve, který začíná v kostní dřeni - tkáně nacházející se ve středu některých kostí. Většina krevních buněk je vytvořena tam. Onemocnění začíná, když nezralé krvinky stát rakovinnou, zabraňuje tvorbě dostatečného počtu červených krvinek, krevních destiček, a normálních bílých krvinek.

(Zajímavosti)

Máte intuitivní inteligenci?

Máte intuitivní inteligenci?

Zábavná fakta Pro mnoho lidí je intuitivní inteligence - to není dar, nebo dovednost, ale to se zdá být velmi nevědecké, nebo dokonce nadpřirozená. Je však důležité pochopit, že psychologové už mnoho let studují intuici. knihy jako „výchova intuice“ Robin Hogarth nebo „intuitivní inteligence: to, co víme, co víme,“ Malcolm Gladwell - vynikající příklady, které zdůrazňují důležitost tohoto aspektu Muž s intuitivní inteligencí je schopen slyšet hlas svého podvědomí dostat.

(Zajímavosti)