4 Věci, které nás naučili naše vnoučata


4 Věci, které nás naučili naše vnoučata

Vnoučata nás denně učí mnoho různých věcí. Ve skutečnosti dokonce pomáhají objevovat ty aspekty sebe sama, které jste ani dříve nevěděli.

Ačkoli je pravda, že rodičovství mění život, dárek být babičkou nebo dědečkem dává člověku jiný úžasný projev štěstí.

Existuje mnoho mladých prarodičů a tam jsou ti, kteří ještě nečekali na vnoučata, protože jejich děti všechny čekaly na dobrý čas.

Každý případ je jedinečný, ale většina z nás kdysi cítí roli babičky nebo dědečka jako výjimečná scéna, plná nečekaných situací nebo dokonce nových zkoušek, které je třeba překonat.

Proto stojí za to zaplatit minutu, abychom tuto životní etapu zvážili podrobněji a analyzovali vše, co nám může dát.

Vnoučata: Malé shluky emocí, které dávají světlo životu

Je dobře známo, že zodpovědnost za výchovu dětí leží u rodičů. Jsou primárním jádrem a měly by být přítomny v každém kroku života dítěte.

Babička a prarodiče tvoří druhou úroveň podpory v životě dítěte. Kontakt, který mají se svými vnoučaty, závisí na kvalitě vztahů se svými dětmi.

Všichni víme, že někdy náš vztah s rodiči je těžké nazvat to nejlepší.

Nicméně, většina lidí se snaží udržet s nimi pozitivní a dobré vztahy, a proto vnímá prarodiče jako důležitou podporu při výchově dětí.

Vysvětlíme, jak důležité jsou vnuci v životě nejstarší generace rodiny.

1. Vybíhají nám, abychom se podívali jinak na chyby, které jsme udělali s našimi dětmi

Nikdo se nenarodil se znalostí a zkušenostmi jako vychovávat děti. Někdy některé osobní situace ztěžují růst svých dětí tak, jak bychom si to přáli (kvůli materiálním problémům nebo práci, která musí strávit spoustu času od domova).

  • Když se prarodiče starají o své vnoučata, přimějí je, aby přemýšleli o tom, co mohou dělat jinak nebo jaké chyby dělají se svými dětmi.
  • Oni se nejen vyvarovat takových nedostatků s dítětem, ale také radí mladým a špatně vzdělaným rodičům. Není pochyb o tom, že každý by měl vzít tuto radu v úvahu.

2. Jediným účelem je dát štěstí

Pravidla, omezení, varování a tresty za špatné chování by měli stanovit rodiče.

  • Bába a děda jsou také vychovávány, ale jejich zodpovědnost je odlišná. V minulosti se jednalo především o správce, a nyní by měli prostě dělat vnoučata šťastnou.
  • Vnoučata jsou čerstvý zdroj energie, který nás činí lepšími a hlavně se stává jedním z jejich oblíbených příbuzných.

3. Vyhrazujeme vnoučata neocenitelné zkušenosti

Vše, co jsme zažili, všechno, co se objevil, aby našich minulých ups, strachů, dobrodružství a úžasné pohledy je skutečný poklad, který můžeme sdílet se svými vnoučaty.

  • Nezapomeňte, že jedním ze způsobů, jak zůstat v paměti jejich rodin, jsou ti malí potomci, které mohou být zachyceny našimi příběhy a emocemi.
  • Promluvte si s nimi co nejčastěji, buďte věrný, který zná odpovědi na všechny otázky. Buďte nadšeni, nadšeni, vždy otevřeni a plní světla svých upřímných úsměvů.

4. Už znáte své silné stránky, protože prošli ztrátami

Když člověk má dítě, něco se v něm mění. Naučíte se nevzdávat se, bojovat za vaše děti, aby měli to nejlepší, co jim může dát život.

  • Později, když se vaše malé děti stanou dospělými, budou schopni se setkat se světem snadno a se zralým pohledem. Budete hrdý, ale současně se můžete cítit jako kdyby proběhla nějaká fáze vašeho života.
  • Samozřejmě máme zálibu, rodinu a zodpovědnost. Ale s příchodem vnoučat se mnoho změní věci.
  • Budete se znovu definovat: nyní "Jsem babička" a přesto mě přinutit, abych co nejvíce pomáhal svým vnukům. Abych to udělal, musím být zdrojem emoční podpory a pozornosti.

Je to těžká práce a přestože to zachycuje, existuje také mnoho soudů, že babičky a dědečkové jsou připraveni čelit optimismu.


Tento povediku nikdy tolerovat ve vztahu Sex a vztahy

Tento povediku nikdy tolerovat ve vztahu Sex a vztahy

Když jsme se rozhodli začít chodit s někým, snažíme prožívat pozitivní emoce a štěstí, a ne trpět vztahy. sympatie a pocity na jinou osobu, inspiruje nás na sobě pracovat a nakonec dávat smysl pro harmonii. Ale my víme, že dříve nebo později muset čelit obtížné situace, které, i když někdy posílení komunikace může také pomoci zjistit, zda opravdu chceme pokračovat ve vztahu.

(Sex a vztahy)

Dobří lidé nikdy nevědí, že ostatní mají latentní úmysly

Dobří lidé nikdy nevědí, že ostatní mají latentní úmysly

Někdy děláme nevinné chyby. nevidí skryté plány nebo záměry, maskované sobectví a faleš, zabalené v dobrých skutků druhých, Snažíme se využívat ke svému prospěchu. Neslýchané činy, nebo spíše zrada, jsou běžnými událostmi v moderních vztazích. Poměrně často nám říkají: "Mysli na to nejhorší a nebudete se mýlit.

(Sex a vztahy)