4 Důvody pro sledování zdraví vašeho partnera


4 Důvody pro sledování zdraví vašeho partnera

Marital life není jen úsměv a dobrodružství, ale někdy i spor.Je také možnost dozvědět se více o vašem manžela nebo manželce, když žijete společně.

Začínáte si všimnoutmalých vrásekna hlavě manželky, když je nešťastná. Vidíte, jak se její růžové tváře stávají, když se raduje. Víš přesně, jak se jí smát, a hlavně víš každou část jejího těla.

Musíte se o sebe postarat a je lepší znát svého partnera.Intimní afinita by však neměla nastat vždy se ztlumeným světlem.

Někdy je pro partnera užitečné prozkoumat vaše tělo. Jeho pozornost může přitahovat malá mateřská značka, kterou předtím neviděl.

Zde jsou některé příznaky, které stojí za to věnovat pozornost, které se vztahují ke zdravotní partnerovi: 1.

podivné mateřské znaménko na zadní

Život s, když můžete vidět osobu, každý den, což znamená, že si všimnete jakékoliv změny ve zdravotnictví partner. Totéž platí pro vás. Nemůžete vidět vaši záda a jediný milovaný si všimne vzniku nových zvláštních nádorů.

To je skvělý způsob, jak pozorovat změny v kůži.

Existují lidé, kteří mají zvláštní talent kkůže vypadat. Všimnou si všechno. Pokud spálíte prsty při vaření a chcete je skrýt, pak se vám nepodaří. Určitě se s tebou setká s frází: "Mimochodem, co se stalo s prstem?".

Stejné s manželskými páry, ale dokonce i na bližší úrovni. Napříkladmůžete mít mateřský štítek na vnitřní straně stehna a vy jste to neudělali, dokud váš partner nenahlásil.Příznaky mohou být dokonce kolem genitálií.Zpět je oblast těla, které je obtížné vidět, může být

rodné znamenínebo nebezpečné místo.Přečtěte si také:

Crimson skvrny na kůži: Nebojte se obávat?2.

Vzhled Guli nebo vydutí na těle, které nebylo dříve Muži milují ženské prsy. Všichni chlapci a muži chtějí vědět více o této části ženského těla. Proto toto cvičení nebude těžké. Naopak, bude velmi užitečné a důležité slyšet: "Máte tlukot, tady to nebylo."

Nemusíte se oženit, aby vás někdo navštívil. To může udělat lékař nebo

sám, když si sprchu.Když se váš partner nebo lékař podívá na prsa,

mohou v rané fázi pomoci odhalit rakovinu prsu.To je společná odpovědnost.Onkologové hlásí, že

mnoho pacientů přišlo k nim poté, co jejich manželé cítili konvexní během palpace jejich prsou. Tato recenze je užitečná i pro muže, protože pomáhá

detekovat nádory v varlat .Čím dříve jsou detekovány, tím lépe jsou předpovědi léčby.Je velmi obtížné vnímat malá tělesná nádorová onemocnění, ale váš partner jistě sdělí, zda je vše v pořádku.

3. Nezdravé chrápání

Chrápání není tak běžné, jak si většina lidí myslí. Když partner chrápá, druhá část postele je osoba, která trpí tímto chrápáním, nemůže normálně spát.

Pokud váš manžel chrápání, může trpět spánkovou apnoe.

Tato podmínka je nebezpečné, protože zvyšuje riziko vzniku dalších zdravotních problémů, například, může to znamenat, vysoký krevní tlak a diabetes typu 2. Když manžel

chrápání, zvážit to alarm poplach, protože může dokonce trpět dech zastavit.Nenechte se zlobit, promluvte si s partnerem.Pokud problém trvá dlouhou dobu, pak stojí za návštěvu lékaře, aby zjistil příčinu chrápání. 4. Problémy

slyšel snad váš manžel všiml, že v poslední době v rozhovoru s ním budete muset zopakovat výše, nebo mluvit hlasitěji. Postupně přišel k myšlence, že

ztratíte sluch a dokonce si to neuvědomujete. Zvyšujete zvuk, sledujete televizi a dokonce i sousedi už víte, které přehlídky jsou vaše oblíbené. Poslouchejte svého manžela a

se ujistěte, že se zaregistrujete pro radu lékaře. ENT říci, zda tento problém může být rychle odstraněna (síry v uchu), nebo je to něco vážného (ztráta sluchu) a předepsat vhodnou léčbu.

Poznámka článku:

přírodní způsoby, jak se vypořádat s váčky pod očimaDávejte pozor na špatném zdravotním stavu partnera

, s kým žijete dohromady, má schopnost, aby vás upozornil na zhoršení svého zdravotního stavu.

Nezohledňujte tato pozorování; analyzovat, co se děje.Nezapomeňte, že vzájemné průzkumy nejsou nejhorší nápad.Dávejte pozor na změny ve zdraví každého jiný.

Dávejte pozor na jakékoli změny.Čtyři oči jsou lepší než dva; někdy si něco nevšimnete, dokud vám o tom nebudete informováni.


Hemoragické horečky Crimean-Congo ve Španělsku

Hemoragické horečky Crimean-Congo ve Španělsku

Zajímavá fakta Pětadvacet letošního srpna 62-letý bydliště v Madridu, Španělsko, zemřel na hemoragickou horečku krymské-Kongo. To byla příčina pohromy. novinky šíření mediální prostor, a najednou nejen Španělé, ale všichni Evropané se začal učit o nemoci, která byla téměř neznámá předtím. Nicméně, chceme vám připomenout, že hemoragické horečky Crimean-Kongo - není novým fenoménem.

(Zajímavosti)

Zmba: Proč je to tak populární?

Zmba: Proč je to tak populární?

Pravděpodobně jste viděli tyto cvičení na plakátech v tělocvičně nebo slyšeli někoho říkat, že se chystá Zoom. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o Zoom - populárních cvičeních, které spálí až 800 kalorií za hodinu. Co je zumba? Je obdivován lidmi všech věkových kategorií. Zumba je cvičení, které kombinuje různé druhy tance jako salsa, merengue, mambo, reggiton atd.

(Zajímavosti)