4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása


4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása

lze dosáhnout mladší vypadat zdravé vlasy? Samozřejmě ano! Stejně jako vy, myslíte si, že doba trvá sama, a to platí i pro naše vlasy. Začíná vypadat stále temnější, slabší a nemá hlasitost.

Použití chemické péče také ovlivňuje jeho zdraví. Barviva, krémy, použijte fén nebo kulma - všechny nepřátele zdraví našich vlasů. Dnes v tomto článku budeme říkat různé způsoby omlazení vlasů. Potěší vás, jsme si jisti! Tak co začít?

1. Care z potravin: potraviny bohaté na keratin nemožné

mít krásné vlasy, pokud se nezačnou měnit své stravovací návyky k těm zdravým. Je nutné dodržovat vyváženou stravu, aby si všechny potřebné vitamíny a živiny, které vaše tělo, a proto vlasy potřebují.

Pravděpodobně již víte, že například, anémie - nepřítel a je příčinou vypadávání vlasů, slabost a křehkost. Železo je nezbytné pro krevní zásobování kyslíku do vlasových folikulů, takže vlasy silné a zdravé. Navíc vlasy potřebují esenciální aminokyseliny pro krmení keratinocytů.

keratinocyty - buňky, které syntetizujíkeratin, ochrannou vrstvu, která zajišťuje pružnost a pevnost vlasů a nehtů. Možná jste si koupil drahý vlasový kondicionér obsahující keratin. Ale není lepší, když přidáme k jídlu produkty, které nám poskytnou tuto důležitou aminokyselinu? Poznamenat, potraviny, které obsahují keratin:

  • Brokolice Růžičková kapusta špenát
   • libového masa - kuřecí a krůtí čočková
     • Petržel cizrny a pomeranče Lemons
       • Jahoda Ananas Papaya
         • moře Ovesné vločky

         2. maska ​​s olivovým olejem, vejci a medem

         To je jeden z nejlepších prostředků pro vlasy omlazení. Velmi často jsou nejúčinnějšími jednoduchými a cenově výhodnými způsoby péče a léčby. Je velmi důležité používat tento nástroj nejméně třikrát týdně.

         Je snadné k vaření. Vezmětedva žloutky, bili dobře a přidá se 20 ml olivového oleje a 20 ml medu. Dobře promíchejte, dokud nezískáte pastu a nanášejte ji na mokré vlasy. Pokrývat hlavu s koupací čepici plastovým a nechat to tak alespoň 20 minut a poté opláchněte masku s teplou vodou. Budete okamžitě vidět, jak vlasy svítí, a věnujte pozornost své síle a elasticitě.

         3. Péče o máslo a jablečný jablečný ocet

         Jste pravděpodobně překvapeni jménem. A máte otázku: "Proč to je?" A odpověď zní: "Pro potlačování vypadávání vlasů". Nástroj je tak jednoduchý a efektivní, že se stane jedním z nejlepších z vašich tajemství krásy. Máslo

         vyživuje vlasové folikuly, zatímco ocet je užitečné pro snížení vylučování kožního mazu, ničí bakterie a bojovat proti lupům a stimuluje krevní oběh v pokožce hlavy.

         Jak uvařit tento nástroj? Snadno! Vezměte asi 100 gramů másla a masírujte ji vlhkou pokožkou hlavy.

         Nyní umyjte teplou vodou. Pak se 30 ml jablečného octa se rozpustí ve 250 ml vody a masáž pokožky hlavy znovu, nyní tato nová směs. Nechte na pokožce po dobu 10 minut, pak opláchněte klimatizací. Jedná se o jednoduchý a účinný prostředek pro omlazení vlasů.

         4. Prostředky majonézu a kokosového oleje

         Už jste někdy používají majonézy , zlepšit zdraví vašich vlasů? To je skvělý nástroj! Poskytuje výživné látky pro vlasy, dává jim pružnost, sílu a lesk. Tento skvělý nástroj by se měl pokoušet procvičovat jednou týdně.

         Je velmi snadné vařit. Za prvé, mokré vlasy a položil na něj 40 gramů majonézy (asi dvě polévkové lžíce). Masírujte z kořenů na špičky a nechte 20 minut.

         Co dál? Opláchněte vlasy spoustou teplé vody a poté aplikujte 20 ml kokosového oleje. Proč kokosový olej? Protože poskytuje vlasům bílkoviny, které každodenně ztrácíme kvůli vystavení slunci a počasí. To je skvělý vlasový kondicionér. Nechejte olej alespoň 10 minut a poté opláchněte. Tento nástroj by měl být používán až dvakrát týdně.

         Doufáme, že se vám tento článek líbí o přírodních, ekonomických a účinných způsobech omlazení vlasů. Doporučujeme, abyste dnes využili své nové znalosti.


         Top-9 antidepresivních přípravků

         Top-9 antidepresivních přípravků

         Deprese - Extrémně závažné a bohužel velmi časté onemocnění, které způsobuje lidem hluboké povzdech, deprese a nízkou sebeúctu. Osoba ztrácí zájem o život a všechny její potěšení. Deprese je způsobena hlavně genetickými faktory, ale příčinou může být také špatný společenský a emoční život člověka. Mnoho studií bylo provedeno o vzniku deprese a její léčbě.

         (Krása)

         Tipy pro prevenci houby nohou

         Tipy pro prevenci houby nohou

         Houba na prsty je jedním z nejčastějších problémů, které téměř ignorují , dokud se houba zcela vyvine. Je důležité vědět, že houba roste velmi pomalu. Tento proces obvykle trvá třikrát déle než normální růst nehtů, takže je velmi obtížné odhalit případné problémy s nohama, protože už si to uvědomujeme pouze tehdy, když vaše nohy jsou již plně napaden plísní.

         (Krása)