4 Produkty, které mohou změnit vzhled tváře


4 Produkty, které mohou změnit vzhled tváře

Věřte tomu nebo ne, určité výrobky mohou změnit vzhled obličeje, aby to bylo pomalé a méně atraktivní.

Udělejte si poznámky, protože dnes budeme o takovém jídle mluvit.

1. Víno

Jednou z charakteristických znaků lidí, kteří pijí příliš mnoho vína, jsou velmi nápadné vrásky, stejně jako skvrny na mladině. Navíc mají pod očima malé vrásky a oteklé víčka.

Kromě toho se kůže dehydrová a náchylná ke zčervenání. Póry se také rozšiřují.

Důvodem pro takové reakce je, že víno obsahuje hodně cukru, pesticidů a siřičitanů. Proto alkoholické nápoje způsobují dehydratace.

Alkohol obecně vede ke ztrátě vlhkosti v těle. Dále způsobuje, že játra budou pracovat ve zvýšeném režimu, takže následující den budete mít problémy se žaludkem. Výsledkem je, vrásky na kůži budou znatelnější, vypadají vybledlé a objeví se bílé skvrny.

Také, pokud zneužíváte alkohol trvale, v průběhu času to může ovlivnit fungování střevních bakterií a způsobit celou řadu nemocí.

Chcete-li vyřešit tento problém, musíte přestat pít alkohol alespoň 3 týdny. Tímto způsobem umožníte regeneraci pokožky.

Viz také: 5 způsobů, jak očistit kůži jedlé sody

mléko 2. Podobné znaky vyskytují u lidí, kteří pijí příliš mnoho mléčných výrobků, protože si také můžete měnit vzhled obličeje. Zejména lidé mají pod očima pytle a navždy opuštěné.

Také mléko vede k vzhledu černých skvrn a bodu v oblasti brady.

Může také výrazně ovlivnit barvu obličeje, i když nemáte intoleranci laktózy. Věc je, že s věkem člověk ztrácí mnoho enzymů, které pomáhají správně trávit laktosu.

Ačkoli teď to nejde o alergie, mléko stále vede k určitým změnám v těle a ovlivňuje vzhled obličeje. Pokud zjistíte, že kůže se zbledla a zduřila, pokuste se několik týdnů vzdát mléčných výrobků.

Díky tomu bude schopen zjistit, zda se stav obličeje zlepší a symptomy zmizí. Pokud budou provedeny příslušné pozitivní změny, budete vědět, že příčinou porušování byla nadměrná spotřeba mléčných výrobků.

3. Cukr

Tváře lidí, kteří jedí více cukru než potřebné, mají také určité zvláštní vlastnosti. Na tom si můžete všimnout hlubokých vrásek, vaků pod očima, akné, a kůže má bledý odstín.

Převládající, pokud jde o omezený příjem cukru, je věřil, že úbytek hmotnosti se snižuje, neboť tento produkt často vede k extra kilo. Ovlivňuje však i stav pokožky.

Cukr zvyšuje trávicí proces, takže přebytečné molekuly glukózy přilne k kolagenu, zničí ho a učiní z něj méně elastickým.

V důsledku toho urychluje stárnutí pokožky, změní se pigmentace a rychleji se tvoří vrásky.

Pokud chcete mít dokonalou pokožku, nejdříve je nejlepší snížit příjem cukru a zvolit jiné sladké alternativy.

4. Lepta

Nadměrná spotřeba výrobků obsahujících lepek je škodlivá nejen na celiakii.

tvář člověka, který přejídá lepek, mohou být identifikovány černé skvrny na čele, tvářích a bradě, tváře zarudlé a oteklé kožní. Jinými slovy gluten může změnit vzhled obličeje.

Pokud si všimnete takových příznaků, nezapomeňte, že mohou naznačovat nesnášenlivost lepku (tzn.

Gluten je druh bílkovin, který lze nalézt v následujících produktech:

  • pšenice;
  • žito;
  • oves;
  • ječmen

Je také k dispozici v nápoji:

  • pivo;
  • whisky
  • vodka

Pokud si myslíte, že máte nesnášenlivost glukózy, je velmi snadné testovat. Jen vyloučit vhodné produkty z vaší stravy po dobu 2-3 týdnů. Zanechat potraviny, které mohou obsahovat lepek a sledovat stav pokožky.

Pokud po dvou týdnech symptomy nezmizely, je pravděpodobné, že vaše tělo zneužívá určitý přípravek, ale to není lepek.

Kromě toho vám doporučujeme, abyste opustili jednoduché sacharidy. Výhodně jsou obsaženy v pečení bílé rafinované mouky.

Tímto způsobem nejenže bude pro vás snadněji udržovat zdravou váhu, ale také zlepšíte své zdraví.

Venujte větší pozornost vaší stravě, protože nás ovlivňuje mnohem víc, než se zdá na první pohled. Správná výživa závisí jak na vnitřním stavu organismu, tak na jeho vzhledu.

Terapeutické chudé rostliny

Pacienti s nadváhou nebo obezitou potřebují zhubnout nejen z estetických důvodů, ale také zlepšit své fyzické a duševní zdraví. Tyto léčivé rostliny pro hubnutí přijde vhod.


Jak se zbavit černých skvrn?

Jak se zbavit černých skvrn?

Láskavé černé skvrny na obličeji - problém, kterým čelí téměř všichni, a ne jen dospívající, jak se běžně domníváme. Mohou se objevit v jakémkoli věku, bez ohledu na pohlaví nebo typ pleti. Černé skvrny způsobené ucpání mazových žláz a mrtvé buňky a kvůli znečištění se stávají černé vzhled a vyvolat nepříjemný zánět a akné.

(Krása)

3 Způsoby, jak se zbavit podbradku

3 Způsoby, jak se zbavit podbradku

Zdravotnictví Čelisti, oblast pod bradou - jedná se o hromadění tukové tkáně. V průběhu času se stává vážným estetickým problémem. Stejně jako u jiných částí těla, kde se hromadí tuk tolik, povislé kůže na bradě může dojít jak u žen a mužů , a to zejména v dospělosti. Proč se objeví "tváře" ? Hromadění tuku v této oblasti je obvykle způsoben tím, obezity nebo nadváhy, špatné návyky jako je sedavý způsob života, kouření, špatné stravovací návyky, genetika nebo hormonální změny související s věkem.

(Krása)