Zjistěte si, zda vaše pH je normální


Zjistěte si, zda vaše pH je normální

Zajímavá fakta Pokud zaškrtnete seznam výrobků, které používají každý den, zjistíte, že většina z nich má schopnost snižovat hodnotu pH, nebo aby se tělo kyselejší prostředí. Co to znamená? To znamená, když tyto produkty vstupují do žaludku, mohou negativně ovlivnit tělo, čímž se člověk stane zranitelnějším vůči mnoha chorobám.

Abychom lépe porozuměli tomuto procesu, je třeba si uvědomit, že úroveň pH má významný dopad na celkovou pohodu člověka. Kyselost může být stanovena v měřítku od 1 do 14, kde 1 je nejkysílejší médium a 14 je nejlokvátnější. Zdravý člověk bude mít pH v rozmezí od 7,35 do 7,45.

Moderní rytmus života a kvalita jídel, které konzumujeme, však může významně zhoršit pH v těle, čímž se stává kyselější než alkalické. Z tohoto důvodu musíte dodržovat zásady správné výživy a zvolit takové produkty, které obsahují zásadité vlastnosti, aby se udrželo dobré zdraví. Navíc alkalické produkty pomáhají překonat spálení srdce.

Čtyři kroky k překonání kyselosti

Potraviny

Jak jsme již zmínili, potraviny, které jíte, mají velký vliv na pH a žaludeční kyselost. Měli byste se naučit rozlišovat produkty podle úrovně pH, abyste mohli upravit hladinu kyselosti ve vašem těle a v případě potřeby ho nasytit alkalickými látkami nebo naopak zvýšit hodnotu pH.

Opakovaně jsme zdůrazňovali, že "jsme to, co jíme." Proto je nutné přidat do svého obvyklého jídla další produkty s vysokým obsahem řasy. Koupit ty výrobky, které obsahují hodně draslíku, hořčíku a vápníku.

  • Potraviny bohaté na alkalické médium: ovoce, zelenina (zejména listová a zelená), obiloviny a med.
  • Výrobky s vysokou kyselostí: mléčné výrobky, sýry, červené maso, rafinované cereálie, bílý cukr, čaj a káva.

Fyzická aktivita

Pokud máte sedavý životní styl, pak se všechny procesy ve vašem těle zpomalují, a proto je v těchto podmínkách stále těžší vyrovnávat úroveň pH. Odborníci doporučují výběr stravy a cvičení, které je vhodné pro váš věk a atletickou úroveň. Pomůže vám začít metabolizmus, stimuluje vylučování toxinů z těla a pomůže správně fungovat všechny orgány.

Detoxikace těla

Pravidelná detoxikace těla pomáhá kontrolovat úroveň kyselosti a zabraňuje vzniku mnoha nemocí. Vysoká úroveň toxinů snižuje pH, takže pokud chcete být zdravý, měli byste se postarat o odstranění toxinů z těla. Limuzína a bylinné čaje vám pomohou osvěžit a zlepšit vaši pohodu. Emocionální rovnováha

Podle Světové zdravotnické organizace, tělo musí být v dobré fyzické i psychické kondici, aby muž jménem zcela zdravé. Také sociální prostředí člověka hraje důležitou roli - mělo by to být také příznivé, protože každý ví, že ve zdravém těle je zdravý duch. Když jsme stresováni, hormonální rovnováha je v těle narušena, což vede k nadměrné saturaci těla toxiny. Pokud chcete, aby pH bylo normální, měli byste se vyhnout stresu a obnovit emoční rovnováhu.

2 jízdního pruhu, které pomáhají snižovat kyselost a pH rovnováhu výživných zeleného pásu

Tento chutný proužek obsahuje mnoho vitaminů a minerálních látek, prostřednictvím kterých vám poskytne energii na celý den. Tento nápoj také pomůže zvýšit pH, odstranit toxiny a poskytnout tělu potřebnou tekutinu. Ingredience

:

  • 10 odrůd mandarinek „Clementine“ 1/2 ananasové
  • hrst čerstvé bazalky hrst čerstvého špenátu, římský salát, petržel nebo

Metoda:

řezu pomeranče a ananasu kostky. Hoďte ovoce do mixéru a přidejte čerstvou zeleninu. Smíchejte směs na několik minut a pite ochlaďte, nejlépe na prázdný žaludek.

Spin Strip

Listová zelenina obsahuje velké množství vlákniny, vitamínů a minerálů, které zlepšují trávení a odstraňují toxiny z těla. Tento špenátový proužek obnoví pH, zlepší vaši celkovou pohodu a pomůže vám vyhnout se mnoha chorobám. Ingredience

:

  • 6-8 špenátové listy 1 šálek
  • modré hrozny 1 středně oranžová, 1 nakrájený banán

2 šálky vody Příprava: umístěte

všechny produkty va svrhnout mixér, dokud hladké konzistence. Napijte takový proužek na prázdný žaludek.


úZkostné mrtvice, které jsou obtížné pochopit pro ostatní

úZkostné mrtvice, které jsou obtížné pochopit pro ostatní

úZkost může pokrýt vás v každém okamžiku . Pravdou je, že většina lidí tento fenomén nerozumí, a to někdy ještě zhoršuje situaci. Úzkostná porucha je popsána v Diagnostické příručce duševních poruch (DSM-V). Mohou se stát náhle nebo se vyskytnou pravidelně. Stres, emoční trauma nebo dokonce nadměrný psychologický tlak jsou příčinou úzkostných záchvatů.

(Zajímavosti)

Proč máme mrazící ruce a nohy?

Proč máme mrazící ruce a nohy?

Patříte k lidem, kteří mají vždy chladné ruce a nohy, ačkoli teplota není nízká? Víš, proč se to děje? V tomto článku zjistíme důvod takového stavu, který, zvláště zvláštní, souvisí s trávicí soustavou. Zjistěte, jak dochází k termoregulaci těla a jak tyto funkce přirozeně vyřešíte. tělesná teplota je známo, že někteří lidé jsou obvykle citlivé na chlad, a další - jsou více citlivé na teplo, a při pobytu v podobných klimatických podmínkách, které reagují různě.

(Zajímavosti)