Vztah mezi bolesti kloubů a střevních bakterií


Vztah mezi bolesti kloubů a střevních bakterií

Zajímavá fakta revmatoidní artritidy dochází v důsledku poškození chrupavky, která vede k zánětu a bolesti kloubů.

Ačkoli vědci identifikovali několik rizikových faktorů, které mohou způsobit tento problém zdravotničtí odborníci stále nejste jisti, o přímých příčin nemoci.

Při vyhledávání skupiny výzkumníků zaměřená na potenciální pachatele, kterému nikdo nebral v úvahu - v našich střevních bakterií.

Nedávná studie zjistila, že střevní bakterie mohou způsobovat bolesti kloubů, včetně revmatoidní artritidy způsobena.

Kromě toho, že jsou spojeny s nemocemi, které ovlivňují imunitní systém, a tím vedou ke vzniku dalších chronických problémů.

střevních bakterií - jednu z příčin společného

bolesti Ve studii roku 2013, profesor José péro, revmatolog na New York University zjistili, že u pacientů s revmatoidní artritidou pravděpodobnosti detekce bakterií Prevotella copristřevní významně vyšší než ty, kdo netrpí tímto onemocněním.

V jiné studii publikované v říjnu téhož měsíce, Cher tvrdí, že pacienti s psoriatickou artritidou mají nízkou hladinu esenciálních bakterií ve střevě.

Tyto studie jsou součástí celkového úsilí vědců z celého světa, které se snaží pochopit a vysvětlit dopad mikrobiomem (bakterie, které žijí v zažívacím traktu) pro celkové zdraví.

věřil, že střevní flóra se skládá z více než 1000 různých druhů bakterií, které obvykle váží od 1 do 3 kg. V posledních letech vědci se snažili dokázat, že tyto organismy jsou úzce souvisí s lidským zdravím: některé z nich vedou ke vzniku onemocnění, a jiní - chránit nás.

bakterií ve střevech ovlivňují imunitní systém

Vina Taneha, imunolog na Mayo Clinic v Rochesteru, Minnesota, potvrzuje, že „každý výzkum je jasné, že tyto mikroby mohou mít vliv na imunitní systém a spouštěcí onemocnění mimo střeva. Bolest kloubů je například s nimi spojena. Výzkumníci byli překvapeni

otevření čímž střevní bakterie, má vliv na imunitní systém je mnohem více, než myšlenka předtím.

V posledních desetiletích se zvýšil výskyt autoimunitních chorob, a mnozí vědci se domnívají, že mikrobiomem moderní životní styl a změny v bakteriální flóry ekosystému, na které vede alespoň částečně přispět k výskytu tohoto problému.

Prevotella copri bakterie může způsobit bolest kloubů

Tyto mikroby ovlivňovat zdraví střeva, který poskytuje dvě třetinyimunitních buněk v těle. Při trávení gastrointestinální trakt potýkají s neustálým přílivem cizí mikroby, které vstupují do těla prostřednictvím potravin a nápojů.

Aby mohl dělat svou práci, má střevo silný imunitní systém, který se šíří do dalších orgánů za hranicemi. imunitní buňky, které žijí ve střevech mají schopnost aktivovat práci zánětlivých buněk v celém těle, včetně spoje .

Podle odborníků, Jose Sher, Prevotella bakteriecopri může vést k reakci imunitního systému, které se pak šíří do dalších tkání a vést ke vzniku bolesti kloubů.Předpokládá se také, že vytěsňuje prospěšné bakterie a tím oslabuje imunitní systém.

poslední teorie s největším počtem následovníků, studie, které ukázaly, že pacienti s vysokými hladinamiPrevotella copri příliš nízké bakterie Bacteroides fragilis, podporující imunitní systém.

Výsledky těchto studií vedly k novým testům, které by měly vyvinout způsoby, jak používat bakterie jako lék na imunitní onemocnění.

Ve skutečnosti, odborníci v oblasti zdravotnictví již dlouho doporučené probiotika (prospěšné bakterie) obnovit žaludeční flóru a zacházet s problémy, jako je akné, nespavosti a dalších poruch souvisejících s střevní zdraví.


Jak se vyhnout ledvinové kameny

Jak se vyhnout ledvinové kameny

Zajímavé skutečnosti ledvinové kameny - A kusy pevného materiálu, který se tvoří v důsledku zvýšených hladin některých látek v moči. Kromě toho tyto stejné látky nevyvolávají pro organismus žádné problémy v malých množstvích. Tyto kameny mohou být na dvou místech: mohou zůstat v ledvinách nebo spadají do močových cest.

(Zajímavosti)

Výrobky, které zhoršují migrénu

Výrobky, které zhoršují migrénu

Pravděpodobně již znáte různé příčiny, které způsobují migrénu a bolesti hlavy. Například přetížení při práci nebo nedostatek odpočinku. Víte však, že existují některé produkty, které zhoršují migrénu? V tomto článku o nich budeme mluvit , abyste se jim mohli vyhnout nebo snížit jejich spotřebu. Co způsobuje migrénu?

(Zajímavosti)