Vztah mezi bolesti kloubů a střevních bakterií


Vztah mezi bolesti kloubů a střevních bakterií

Zajímavá fakta revmatoidní artritidy dochází v důsledku poškození chrupavky, která vede k zánětu a bolesti kloubů.

Ačkoli vědci identifikovali několik rizikových faktorů, které mohou způsobit tento problém zdravotničtí odborníci stále nejste jisti, o přímých příčin nemoci.

Při vyhledávání skupiny výzkumníků zaměřená na potenciální pachatele, kterému nikdo nebral v úvahu - v našich střevních bakterií.

Nedávná studie zjistila, že střevní bakterie mohou způsobovat bolesti kloubů, včetně revmatoidní artritidy způsobena.

Kromě toho, že jsou spojeny s nemocemi, které ovlivňují imunitní systém, a tím vedou ke vzniku dalších chronických problémů.

střevních bakterií - jednu z příčin společného

bolesti Ve studii roku 2013, profesor José péro, revmatolog na New York University zjistili, že u pacientů s revmatoidní artritidou pravděpodobnosti detekce bakterií Prevotella copristřevní významně vyšší než ty, kdo netrpí tímto onemocněním.

V jiné studii publikované v říjnu téhož měsíce, Cher tvrdí, že pacienti s psoriatickou artritidou mají nízkou hladinu esenciálních bakterií ve střevě.

Tyto studie jsou součástí celkového úsilí vědců z celého světa, které se snaží pochopit a vysvětlit dopad mikrobiomem (bakterie, které žijí v zažívacím traktu) pro celkové zdraví.

věřil, že střevní flóra se skládá z více než 1000 různých druhů bakterií, které obvykle váží od 1 do 3 kg. V posledních letech vědci se snažili dokázat, že tyto organismy jsou úzce souvisí s lidským zdravím: některé z nich vedou ke vzniku onemocnění, a jiní - chránit nás.

bakterií ve střevech ovlivňují imunitní systém

Vina Taneha, imunolog na Mayo Clinic v Rochesteru, Minnesota, potvrzuje, že „každý výzkum je jasné, že tyto mikroby mohou mít vliv na imunitní systém a spouštěcí onemocnění mimo střeva. Bolest kloubů je například s nimi spojena. Výzkumníci byli překvapeni

otevření čímž střevní bakterie, má vliv na imunitní systém je mnohem více, než myšlenka předtím.

V posledních desetiletích se zvýšil výskyt autoimunitních chorob, a mnozí vědci se domnívají, že mikrobiomem moderní životní styl a změny v bakteriální flóry ekosystému, na které vede alespoň částečně přispět k výskytu tohoto problému.

Prevotella copri bakterie může způsobit bolest kloubů

Tyto mikroby ovlivňovat zdraví střeva, který poskytuje dvě třetinyimunitních buněk v těle. Při trávení gastrointestinální trakt potýkají s neustálým přílivem cizí mikroby, které vstupují do těla prostřednictvím potravin a nápojů.

Aby mohl dělat svou práci, má střevo silný imunitní systém, který se šíří do dalších orgánů za hranicemi. imunitní buňky, které žijí ve střevech mají schopnost aktivovat práci zánětlivých buněk v celém těle, včetně spoje .

Podle odborníků, Jose Sher, Prevotella bakteriecopri může vést k reakci imunitního systému, které se pak šíří do dalších tkání a vést ke vzniku bolesti kloubů.Předpokládá se také, že vytěsňuje prospěšné bakterie a tím oslabuje imunitní systém.

poslední teorie s největším počtem následovníků, studie, které ukázaly, že pacienti s vysokými hladinamiPrevotella copri příliš nízké bakterie Bacteroides fragilis, podporující imunitní systém.

Výsledky těchto studií vedly k novým testům, které by měly vyvinout způsoby, jak používat bakterie jako lék na imunitní onemocnění.

Ve skutečnosti, odborníci v oblasti zdravotnictví již dlouho doporučené probiotika (prospěšné bakterie) obnovit žaludeční flóru a zacházet s problémy, jako je akné, nespavosti a dalších poruch souvisejících s střevní zdraví.


5 Příznaky deprese, které byste neměli ignorovat

5 Příznaky deprese, které byste neměli ignorovat

Zajímavá fakta Vzhledem k tomu, deprese mění chemii mozku, lidé vidí zkresleně verzi reality, vnímání negativní akce a připomínky, které by jinak zdají normální. Mnoho lidí, kteří trpí depresí, to chápou jen tehdy, když jsou již dobře rozvinuté, protože nejsou schopni identifikovat příznaky deprese. Přestože převažuje pocit smutku, mnozí lidé ignorují skutečnost, že zažívají další závažné příznaky této duševní poruchy.

(Zajímavosti)

„Syndromem zlomeného srdce“ - kardiomyopatie u žen

„Syndromem zlomeného srdce“ - kardiomyopatie u žen

Zajímavosti „syndrom zlomené srdce“. Toto není prohlášení z básně. Mluvíme o samostatné formě kardiomyopatie, která podle lékařů převážně postihuje ženy. Také známý jako kardiomyopatie takotsubo (napětí), a je často doprovázena stresem a některé příznaky, které byste měli vědět. V tomto článku vás zveme, abyste se dozvěděli více o této poruše jak pro vaše zdraví, tak pro harmonii s vámi.

(Zajímavosti)