S věkem chápete, že ne všechny bitvy stojí za námahu


S věkem chápete, že ne všechny bitvy stojí za námahu

S věkem začínáte chápat, že ne všechny bitvy se ospravedlňují. Někdy ztrácíme víru v mnoho rozhovorů, snů, které jsme žili v mládí, nebo dokonce někteří lidé.

Spíše než přijmout takové případy jako ztráta, je třeba se naučit vidět je realisticky, stačí připnul příliš mnoho naděje na určité věci a pak si uvědomil, že ve skutečnosti nebyly stojí za to bojovat.

Když projdeme fázi osobního růstu, dospívání a se časem lépe, vypadá to jako kusy více či méně dokonalé mozaiky, které jsou v jednom kuse.

Na určitou dobu v našem životě se přesvědčujeme, že musíme být schopni umístit určité prvky tam, kde vůbec nejsou vhodné.

Pouze čas a analýza minulosti pomohla nakonec vidět pravdu: někteří lidé a věci by neměli být v našem, ale v mozaice někoho jiného.

Pokud se vám to stalo, promluvme si o tom.

Někdy musíte ztratit bitvu, pokud není vhodné bojovat

V naší mládí je mnoho věcí, které nejsme schopni ovládat. Je to jako rychlé spojení horské řeky, živé a plné života.

Jedním takovým příkladem je nepřiměřená láska. Často ztrácíme hlavu skrze první, kdo se stal na naší životní cestě.

Jiný případ, kdy začneme být s někým přátelé jen proto, že jsme často viděli tuto osobu. Například jsou to naši spolužáci nebo přátelé přátelé. Přátelství s těmito lidmi je podobné situaci, kdy jste dostali chutné pokrmy a stále jete, abyste nepoškodili kuchaře. V mládí se lidé chovají stejně jako oni, protože mají jen jediný cíl - stát se součástí společnosti

nebo jinými slovy, aby se do něho vešli. Toto je typické chování pro dospívající, kteří dělají první kroky v životě, hledají uznání od lidí kolem sebe. Například jsou příliš znepokojeni myšlenkami ostatních nebo opakují jiný způsob chování. S věkem se však mění. Přichází den, kdy se každý člověk stává více přátelským v přátele nebo lépe přemýšlí o bitvách, které přicházejí do hry. Stručně řečeno, začíná jasně chápat, co chce ve svém životě, a kdo ne.

Ne kvantita, ale kvalita

Nakonec přijde den, kdy místo mnoha falešných přátel existuje několik autentických.

Podíváme se zpátky, posuzujeme vlastní emoce. Nicméně stojí za to věnovat pozornost tomu, co nám srdce říká, protože vždy pomáhá rozpoznat pravdu. Zde jsou některé příklady.

Nakonec si začnete uvědomovat, že určité aspekty života, které se zdály nesmírně důležité, skutečně vážily mnohem méně.

Například, pokud jste si užívali bohatý společenský život předtím a máte mnoho přátel, nyní preferujete malé firmy.

 • Pokud se předtím, než byla hlava plná mnoha bláznivých plánů, nyní se soustředíte na jediný gól najednou. Možná vám nějaké bitvy dokonce ublížily. Například, měli byste získat lásku k jiné osobě, aby získal uznání v rodině, přinese vše, co stačí k něčemu dobré ...
 • Ale teď nezačnete takové bitvy, protože mnohem chytřejší. Kromě toho jste se také naučil řídit svou vlastní intuici tak, aby
 • nepřestával bojovat za to, že vás právě odstranil z vašeho vlastního já.
 • Jen jedna osoba musí dokázat, že jste dost dobří - sami. Pokud vás někdo nemiluje, poslední věc, kterou musíte udělat, je požádat o jejich lásku.
 • Dospělost - je to osobní růstový zážitek Některé bitvy vůbec nemají cenu začít.

Tím, že vstoupíte do takového zbytečného boje, se jen protirečíte. Navíc je to jako pokus donutit někoho, aby změnil názor nebo změnil podle vašich přání.

Když člověk vyrůstá, začíná pochopit, že existují cesty, které by neměly jít. Zvláště jestliže nás na ně ostatní tlačí, a duše má tendenci být úplně jiná.

Nakonec osobní růst vyžaduje dovednosti

odvážně mluvit o svých vlastních touhách nebo o jejich nepřítomnosti

 • nebojí se toho, co ostatní řeknou nebo si myslí.
 • Když vstáváme na zvolené cestě, musíme někdy svázat vazby s určitými lidmi a přerušit vztah. To znamená, že musíte zapomenout na věci, které vyžadují spoustu bitvy a způsobí, že budete plakat.
 • Takové změny jsou nezbytné k nalezení poněkud důležitější - důstojnosti. Tyto fáze osobního rozvoje nejsou snadné. Dokonce i v dospělosti je mnoho lidí, kteří i nadále bojují za věci, které je zničují a jejich sebevědomí. Jak ukončit bitvu, která nestojí za vaši snahu

Začněme od začátku. Ano, není to snadné. K dokončení osobních bojů budete muset vynaložit mnoho úsilí.

Bohužel, někdy se domníváme, že bojování mimo nemožný vztah

je hodnou volbou.

Například všichni měli kamarády, s nimiž strávil spoustu času, ale neustále ho zradili. Zde jsou další příklady.

Říkáme si, že dobré dcery, sestry nebo sestry by měly dát svým rodinám vše. Nicméně, mnoho z těchto bitvy je poraženo předem, protože přinášejí jen bolest. Otázkou je, že někteří lidé se nikdy nezmění, i když si myslíte jinak. Bez ohledu na to, jak to bylo bolestné, je někdy lepší odstranit určité lidi ze svého života a

dostat se z "toxického prostředí", které ničí sebevědomí

 • . Nezapomeňte: ten, kdo vám nejvíce bolesti, nejen vás miluje.
 • Také si pamatujte, že skutečně odvážní lidé nedají svou sílu na místa, kde na oplátku nedostanou nic.
 • Místo toho, oni jsou schopni vydržet bitvy, které stojí za to úsilí: boj o vlastní štěstí

a štěstí těch, kteří mají rádi.


Typy příloh ve dvojici

Typy příloh ve dvojici

Sex a vztahy Lidé potřebují lásku a odhodlání vytvořit pocit bezpečí a formování pozitivní sebeúcty. Tvar těchto vazeb do značné míry závisí na tom, jak jste spokojeni. Ale ne všechny typy upevnění a upevnění jsou vhodné nebo dokonce zdravé. Některé z nich, místo posilování důvěry, způsobují negativní emoce nebo neštěstí.

(Sex a vztahy)

Učit děti štěstí, ne dokonalost

Učit děti štěstí, ne dokonalost

Sex a vztahy Mnozí rodiče mylně vnímají vyšší vzdělání a vynikající jako nezbytných podmínek pro štěstí. Vychovávat dítě - není jen dát ji do nejlepších škol, naučit ji mluvení bez třemi jazyky a aby vypadala jako panenka v okně. Mnoho studií dnes tvrdí, že rodiče, kteří dávají vysoké očekávání svým dětem nakonec způsobí vážné nevýhody pro ně.

(Sex a vztahy)