Zralost - schopnost usmívat při zmínce o uplynulém


Zralost - schopnost usmívat při zmínce o uplynulém

Sex a vztahy Mnoho faktorů zarmucuje, okolnosti a události, které vás zahltit, události, se kterými nemůžete zvládnout.

jsou zralé nemusí nutně znamenat, že budete muset být schopni se smát na to, co frustrující. To znamená, že si nemyslím, že můžete vydržet předtím, teď tam jsou jen vzpomínky a zážitky, které z tě posílí.

Předtím jsem způsobil bolest, ale teď ne

Když se něco dělá špatně, bolest může trvat mnohem déle, než je nezbytně nutné. Nicméně, je důležité naučit se dívat do minulosti a necítil žádnou bolest.

Pokud jste dosáhli tohoto bodu, je to proto, že máš zkušenosti a nyní se může pohybovat kupředu.

Nikdy pochyb o tom, že se něco může přežít, takže každý má dostatek energie k překonání i naybolisnishe která se může stát v životě. To

emoce máte pocit, jako byste může zlomit, ale ty jsou slabé a je třeba se domnívat, že jdete ven z této situace.

To je důvod, proč je třeba se ohlédnout, ale nikdy nemůže být v dané situaci. Lidé mají tendenci nechat nevyřešené minulosti že je dlouhý cyklus trápení.

Pokud jste schopni se usmívat, protože jakmile se zraní, znamená to, že jste to už zažili, že je to v minulosti a vy nemusíte dělat starosti. Pokud můžete smát, stanete vyspělý, a že jakmile způsobil bolest, již dnes má.

chyby, které se stanou překážky

Všichni jsme dělali chyby v určitém okamžiku svého života. Je to přirozené a normální. To je něco, na kterých se učí a nikdy by neměly být opakovány.

Nikdy vyrůst, pokud se budete držet na věci setkal v minulosti. Měl by odejít a jít dál.

's, proč by měl být léčen filozoficky všechno, co kdy způsobila zranění. Samozřejmě, měli byste mít na paměti, že tyto rány musí zcela vyléčit. nemůže jen tak přilepit náplast a uniknout.

dobrá musí léčit své rány, i když to bolí, aby znovu nedošlo k stejných chyb.

Pokud si to znovu a znovu, a nemohl najít řešení, může se stát překážkou, která vám brání v pohybu vpřed. Můžete vytvořit překážky pro sebe, který ani neexistuje ve skutečnosti.

rozhodl špatně You? Nic zlého se nestane. Všechny vaše rozhodnutí určují, jak žijete. muset žít rozhodnutí, která jsou správné, nebo ne.

Je „zralost“. Osvoboďte se od množství

je těžké pustit něco, protože to není fyzické předměty, ale cvičení pro mysl. Lidé lpí na to, co z nich dělá špatně. Může se to zdát divné, ale je to nevědomé postoje, které mohou dokonce zvýšit utrpení.

Farewell je vždy obtížné. Rozloučení se situace s osobou s částí sebe, že není sbohem ... Takový pozitivní může být bolestivé a obtížné.

Ale následné uvolnění vám přináší úžasný pocit.

Jak můžete vidět, zralost úzce souvisí s odvahou. Ne každý je schopen podívat do očí svým zraněním a rozpoznat, kdy konec.

To je důvod, proč se musíme naučit být zodpovědný, aby usilovat o úlevu z toho, co dělá trpíte.

Nebojte se změnit stav věcí v případě potřeby. Někdy to může být velmi bolestivé, ale to je jen začátek. Poté, co jsou bez zátěže a utrpení, můžete smát, protože jste způsobili bolest.

Naučíte se smát naposledy? jste schopni smát nad tím, že jakmile jste z plakátů? Pokud se naučit dělat, že jste vyzrál.

splatnosti - je mnohem více než narozeniny. To znamená naučit se vypořádat s problémy a překonat své chyby a v první řadě, aby se z nich poučit.


Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Někdy láska prostě nestačí. Ale je tu něco víc nebezpečný: láska může být toxický, způsobující pojistné a popírat křídla, zůstaly jen závist a nedůvěru. Můžete si myslet, že docela snadné rozpoznat, kdy se dostanete do toxického vztahu. Bohužel tomu tak není, a proč někteří lidé skončí, jakmile se ocitnou.

(Sex a vztahy)

4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

Sex a Vztah vzdělání je jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života. Pokud jste rodič, matka, babička nebo učitelka, zeptejte se sami sebe, co musíte předat dětem. V dnešním článku bychom rádi, abyste zvážili tyto čtyři základní hodnoty. 1. Soucit Co by mohlo být důležitější než schopnost postavit se do pozice jiné osoby?

(Sex a vztahy)