Zlatý věk: hledání vnitřní rovnováhy a míru


Zlatý věk: hledání vnitřní rovnováhy a míru

Abyste byli šťastní a šťastní druhým, musíte nejprve nalézt vnitřní rovnováhu. Osoba musí dosáhnout stavu, když vydává kritiku někoho jiného a soustřeďuje se na vlastní obohacení.

V určitém okamžiku každý z nás dosáhne takového bodu života a věku, kdy byla nakonec nalezena vnitřní rovnováha. To znamená, že všechna negativní tvrzení nebo škodlivé a neproduktivní komentáře už nemají vliv na osobu.

Všichni víme, že kritika a špatné výroky jsou vždy hluboce působivé, pokud jsou mluvené blízkými lidmi, lidmi, kteří jsou pro nás důležití. Proto není vždy snadné říci: "To, co si o mně myslí nebo říká jiní, mi neublíží."

Kritika vás ovlivní stejně, jako si ji můžete dovolit. Z tohoto důvodu je vhodné dosáhnout zralosti a najít vnitřní rovnováhu, která je důležitá pro pokrok v míru a s klidným srdcem. Nicméně neříkáme, že musíme dosáhnout určitého věku, abychom mohli sami sebe upřednostňovat.

Mluvíme o psychologické, ne fyzické zralosti. Je to okamžik, kdy najdeš harmonii a necháš za sebou spoustu zavazadel. To znamená, že jste se naučili z vlastních zkušeností a ve svém životě můžete "deaktivovat" negativu. Doporučujeme vám najít si čas, abyste se posadili a přemýšleli o tom.

Golden Age pochází z let mu dává vnitřní klid

vnitřní mír nenastane, když jste 30, 40 nebo dokonce 60.

Golden Age - v době, kdy se konečně učinit krok vpřed, aby ocenit sami , postarat se o vlastní sociální péče a současně víte, že pokud nejste spokojeni sami, bude těžké učinit radost ostatními.Váš nejvyšší věk je teď, ne před několika lety nebo za několik desetiletí. Právě teď. Z tohoto důvodu je tak důležité sladit jejich naděje, sebeúctu a vnitřní rovnováhu. Nejdůležitější láska je láska k sobě samému.

  • Teprve tehdy můžete vyvíjet správné sebevědomí, zbavit se toxických lidí, být obětí umění manipulace a negativního prostředí, které způsobuje osobní utrpení.
  • Někteří lidé najít vnitřní rovnováhu ve věku 30, ostatní - dříve nebo později, ale život vždycky přijde čas, kdy si konečně uvědomit, že mohou samy o sobě rád, a proto vím, jak sdílet štěstí s ostatními.
  • Zlatým věkem je mír a vnitřní svoboda
  • . To znamená, že se musíte postarat o svou vnitřní "zahradu" tak, aby nikdo nemohl snížit vaše sny a naděje, protože jste mohli rozvíjet svou osobnost se štěstím, optimismem a velkou silou. Tento přístup značně posiluje sebevědomí.Věk je, jak se cítíš, ne čísla v pasu. Proto musíte určitě přestat považovat fyzickou krásu za tak významnou. Stojí za to postarat se o její vzhled, ale to není prioritou štěstí. Přijetí sebe a správný čas je mnohem důležitější.

Můj pravý věk v mém úsměvu, pohledu na život a barvu snů

Věk nezávisí na číslech, stejně jako vrásky kolem očí.

Mladí lidé nebo roky jsou závislí na vašem srdci a štěstí, které v něm žije. Proto v duši by měla existovat vášeň pro všechno, co vás opravdu těší. Bude svítit motor, který se změní, představí vnitřní rovnováhu a emocionální zralost, což z něj činí člověka moudřejší každý den.

V cyklu života nadešel čas, kdy můžete konečně říci „ne“ nedostatku víry a ne vzdát, nemají být ovlivněny řeči druhých, jejich kritika vaší osobnosti nebo postoji.

Všichni jsme se narodili zdarma. Přijďte do tohoto světa bez zavazadel a nechte jej stejným způsobem. Proto je vždy důležité pamatovat:

  • mezi životem a smrtí se rodí. A to musí být provedeno co nejjasněji. Touha žít a získat nové zkušenosti přináší úsměv na tváři a jiskří oči. Tam se zachovaly pozitivní emoce.
  • Věci, které o vás ostatní myslí, zůstávají ve svém světě. Taková omezená znalost vás nedefinuje jako lidskou bytost a nepatří vám. Pokud kritika vyjadřují ti, kterým milujete, reagujte a nastavte určité limity. Nedovolte útočit na vaše hodnoty nebo osobnost.
  • Lidé, kteří vás upřímně milují, vám poskytnou štěstí
  • . Mějte to vždy na paměti, protože jestliže jiní říkají špatné nebo špatné věci, prostě nerespektují názory a postoje ostatních.A konečně vždycky pamatujte, že nejlepší čas je právě teď. Nejlepším momentem je dát život do priority, užít si ho, do hloubky vlastního štěstí, vnitřní rovnováhy a doufá, že vás bude živit každý den.


5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

No silnější a hezčí pocit, než být v lásce s někým, kdo nás také miluje. Ale musíme dávat pozor, aby se dostal do pasti obětovat naprosto všechno, co pro ni ... Takže , z a ozpovimo bylo takové, že , že hodnoty, a to především, budete muset chránit jejich vztahy . limity, které musíme bránit v jejich vztazích Není dát „all“, pokud jste nikdy dostat „ něco “ namísto Je to velmi častý omyl ve vztahu někoho milovat - což znamená, aby se zapojily všechny své emoce bez omezení, úplně se této vášeň a odhalování skutečné sebeobětování.

(Sex a vztahy)

7 Návyků dobrých přátel

7 Návyků dobrých přátel

Obvykle si myslíme, že dobrý přítel je někdo, kdo je vždy s námi, ale často neodpovídá realitě. Nemluvíme o příteli, který není s vámi v určitém čase, protože nechce být blízko. Možná, že také žije svůj život a dosahuje svých cílů. Pokud zjistíte, že je obtížné rozlišit mezi přítelem a dobrým přítelem, to je to, co potřebujete vědět: 1.

(Sex a vztahy)