„Golden mléko“ - nápoj, který změní životy


„Golden mléko“ - nápoj, který změní životy

přírodních produktů hlavní složkoumléko je zlatým kurkuma - koření, známá po celém světě díky mnoha zdravotních výhod. Recepty tohoto mocného nápoje se mohou lišit, ale pasta z kurkuma zůstává nezměněnou složkou.

Může být vařený s kravského mléka nebo rostlinného mléka, vše závisí na vaší chuti. Nejdůležitější je, že zlaté mléko je velmi užitečné a má nespočetné výhody pro celé tělo.

Jaké jsou užitečné vlastnosti zlatého mléka?

aktivní složka zlatého mléka - kurkuma. Bohatá v živinách, má řadu výhodných vlastností. Tento koření obsahuje kurkumin, polyfenol s více než 150 terapeutickými vlastnostmi. Je to také skvělý antioxidant, protizánětlivý a lék proti rakovině.

Účinek kurkuminu je podobný kortizonu, ale jeho plus je nepřítomnost vedlejších účinků.

Turmeric je také známý jako přírodní antibiotikum, které zabraňuje infekcím, zlepšuje cirkulaci a rozmrazuje hlen. Doporučuje se zejména u pacientů s chronickým nachlazením, zácpou, únavou atd.

Tento nápoj pomáhá překonat choroby a další problémy spojené s artritidou a osteoartritidou a zmírňuje bolesti kloubů a svalů. Působí jako analgetikum, takže zmírňuje bolesti hlavy a další stresové nemoci.

Spotřeba zlatého mléka může dokonce zabránit nástupu Alzheimerovy choroby a výskytu jejích příznaků. Kromě toho je nápojem prevence kognitivních poruch, která se často objevuje s věkem.

Další užitečné vlastnosti, které byste neměli zapomenout

 • Zlaté mléko působí jako antioxidant, antiseptikum a analgetikum.
 • Posiluje imunitní systém a zabraňuje vzniku onemocnění.
 • Přírodní léky proti rakovině.
 • Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a zabraňuje zablokování tepen.
 • Velmi prospěšné pro zdraví trávicího systému.
 • Pomáhá očistit játra a odstranit toxiny z ní.
 • Reguluje metabolismus a přispívá k úbytku hmotnosti.
 • Může snížit krevní tlak.
 • Perfektně pracuje pro mozek a zlepšuje paměť.
 • Pomáhá očistit kůži. Pomáhá s neurologickými poruchami.
 • Snižuje hladiny triglyceridů.
 • na tento recept také užitečné vlastnosti

pepř, který obsahuje účinnou látku známou jako piperin, což zlepšuje asimilaci dalších aktivních složek, a to zejména kurkumin z kurkumy.Zlaté mléko je skvělý pomocník při péči o sebe, protože uvolňuje, dává vám sílu a zabraňuje předčasnému stárnutí.

doporučuje především nápoj pro krásu vlasů, protože zabraňuje funkce proti pádu , zápasí s lupů a zmírňuje podráždění pokožky hlavy. Kromě všech výše uvedených skutečností může být zlaté mléko opétáno v noci, aby se uklidnil spánek.

Jak vařit zlaté mléko?

Proces vaření zlatého mléka se skládá ze dvou kroků. V důsledku toho získáte lahodný nápoj s mnoha přínosy pro zdraví.

Krok 1. Připraví se pasta z kurkuma

Ingredience 1/4 šálku práškové kurkuma (30 g)

 • 1/2 lžičky mletého pepře (2,5 g)
 • 1/2 šálku filtrované vody (125 ml)
 • obsluze

Přidejte všechny přísady do malé pánve a pomalu se zahřejte a důkladně promíchejte, dokud nejsou smíchány. Často se mísí a vytvoří hustou pastu. Pak necháme směs vychladnout, nalijeme do skleněné nádoby a uchováváme v chladničce.

Krok 2. Připravte zlaté mléko

Ingredience

1 šálek mandlového mléka (250 ml). Můžete také použít sójové boby nebo kokosové ořechy. Kravské mléko je vhodné pouze tehdy, pokud nemáte netoleranci laktózy.

 • 1 čajová lžička kokosového oleje (5 ml)
 • 1/4 lžička kurkuma pasty (1,25 g) z medu

obsluze přidat všechny složky kromě medu v hrnci. Nezahřívejte při průměrném teple, neustále míchejte, dokud se nerozmíchají. Když je směs mírně ochlazena, přidejte med (na chuť) a vychutnejte si tento lahodný nápoj.


Jak uzavřít póry přirozeně

Jak uzavřít póry přirozeně

Několik různých faktorů může způsobit, že póry vypadají otevřené a neatraktivní. Může to být způsobeno nedostatkem dobrého peelingu, špatné péče o pleť, dědičnost, poškození sluncem, akné, nevyváženou stravu atd. V tomto článku vysvětlíme, jak můžete zavřít póry přirozeně , aby se pokožka vypadala krásněji.

(Lidových opravné)

Domácí aviváž, aby se zabránilo toxiny

Domácí aviváž, aby se zabránilo toxiny

Přírodní produkty byly aviváž nenahraditelná, pokud jde o praní prádla. Oni nejen dělají šaty jemnější, ale také chrání jemné oblečení a dávají látce příjemnou vůni. Na trhu jsou opravdu běžné a lze je nalézt v mnoha supermarketech za přijatelnou cenu. však určité obavy, že se chutě , jsou součástí majetku, jsou škodlivé pro zdraví a životní prostředí.

(Lidových opravné)