Odstraňte bolest kloubů pomocí citronová kůra


Odstraňte bolest kloubů pomocí citronová kůra

Přírodní produkty Citrony staly nedílnou součástí jídla každý moderní člověk nejen mnoho způsobů, jak využít a chuť, ale to ukázalo jako velmi užitečné pro zdraví. Obsahují velké množství vitaminu C a antioxidantů a živin, proč citrony - výborná metoda pro prevenci a léčbu onemocnění, jako je chřipka, nachlazení, laryngitida, virového onemocnění, vysoký krevní tlak, zažívací problémy a kůže. Nedávný výzkum dokonce zjistil, že citron může účinně bojovat proti rakovině.

některé užitečné vlastnosti citronu způsobené vysokým obsahem vitamínů C, A, B1 a B6, a hořčíku, bioflavonoidů, pektin, kyseliny listové, fosforu, vápníku a draslíku. další živiny pomáhá posilovat imunitní systém, chrání játra a žaludek, zpomalit předčasnému stárnutí způsobené volnými radikály.

Proč je citrónová kůra tak dokonale vhodná pro léčbu bolesti kloubů?

Většina lidí o tom neví, ale téměř polovina živin je obsažena v arašídovém citronu. Kvůli hořké chuti ho všichni vyhodí a používají pouze džus tohoto ovoce. Ale spolu s kůrou se zbavit citrónové nutriční nouze, který může výrazně zlepšit celkový zdravotní stav, a dokonce zmírnit společnoubolesti.

V kůži citronu obsahuje důležité živiny, jako jsoucitrónové silice, citronellu a fellandren avitamin C, kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina mravenčí, hesperidin, pektin a další.

Kůže tohoto ovoce má některé silné vlastnosti, působí jako antiseptikum a zmírňuje horečku. Navíc zjistili, že éterické oleje obsažené v něm, odstranit bolest v kloubech. To je způsobeno tím, že uvolňují krevní cévy, mají protizánětlivý účinek, který významně snižuje bolest.

Jak léčit bolesti kloubů s citrónovou kůrou?

Samozřejmě, že teď víte o prospěšných vlastností citrónové kůry a stát se hodit ho do koše. Pokud chcete maximalizovat schopnost citrónové slupky uvolnit bolesti kloubů, vyzkoušejte tyto recepty. Složení

 • Přírodní olivový olej 2 velké citronové eukalypt listy
 • Malý nádobu s víkem

čistý gáza Příprava

 • citrónová kůra, místo do nádoby a nalít dost olivový olej na jejich pokrytí úplně. Přidejte listy eukalyptu. Pevně ​​utáhněte nádobku a nechte směs protáhnout po dobu dvou týdnů.
 • Po dvou týdnech aplikujte trochu směsi na gázu na místo, kde to ubližuje. Nejlepší způsob, jak používat to v noci, aby se mast mohl proniknout hluboko do kůže, zatímco spíte.

Citronový čaj

Výše ​​uvedený recept na bolesti kloubů může dokonale doplnit čaj z citronové kůry. Získáte z toho ještě další výhody a výsledky vás jen překvapí. Ingredience

 • 1 litr vody 2 citronové kůry a její šťávy
 • Honey (podle vašeho uvážení)

Příprava nalijeme vodu do hrnce a přidáme citrónovou kůru. Varni je po dobu 15 minut, pak je z tepla vyjměte, přidejte citrónovou šťávu a med.

Užitečné vlastnosti čaj s citrónovou kůrou

 • Zmírňuje bolesti kloubů rukou a nohou Snižuje zánět
 • plynů a toxinů z přirozenou cestou těla
 • pomáhá regulovat hladinu pH v krvi
 • posiluje imunitní systém a prevenci onemocnění snižuje krevní tlak
 • Boje se nadbytečného tuku, a proto zlepšuje pleť zdravotní
 • Bojuje proti zápachu z úst relaxuje
 • zmírňuje stres a bolesti hlavy


5 Nejlepších rostlin pro zlepšení emocionální stav

5 Nejlepších rostlin pro zlepšení emocionální stav

Natural znamená, že všechny bez výjimky, cítit a zkušenosti emoce, i ti, kteří na první pohled zdát chladný a vypočítavý, který se zdá být absolutně žádný místo pro emoce. Každá chvíle našeho života je citově zbarvená. Prostě si myslíte, kolik emocionálních pohybů zažijete během dne? A jak ovlivňují vaši práci, váš vztah se svými blízkými, vaší rodinou, vašimi dětmi?

(Lidových opravné)

Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba

Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba

Natural znamená onemocnění ledvin. Začínají s intenzivní bolestí v pánevní oblasti a zpět, a často doprovázena horečkou. Pokud ji někdy pocit, víte, jak to může obtěžovat, protože chceme mluvit o těchto nemocech a kroků potřebných pro její prevenci a léčbu. Jak vědět, pokud máte ledvin nemoc infekce v jedné nebo dokonce obou ledvinách dochází, když bakterie připojit k nim, způsobující zánět a zasahování do jejich normální práci.

(Lidových opravné)