Klimatické změny mohou mít vliv na počet narozených chlapců


Klimatické změny mohou mít vliv na počet narozených chlapců

Zajímavá fakta Výzkum provedený vědci na Institutu zdravotní péče M & K Ako v Japonsku zjistili, že muži lidstvo může záviset na globální změny klimatu. Studie také vysvětluje, jak se to může stát kvůli extrémním klimatickým změnám na naší planetě. Podle výzkumu ,

když tam je neobvyklé období pro změny teploty, zvyšuje úmrtnost samčích plodů, ve srovnání s úmrtností plodů ženského pohlaví. Pozoruhodným příkladem toho byla studie Mysao Dr. Fukuda, vedoucí výzkumu, jak říká, že roční teplota v Japonsku výrazně změnila od roku 1970 a od té doby v zemi méně než narozených chlapců než dívek.Pro výzkum a získání těchto výsledků byly experimenty zaměřeny na dvě extrémní meteorologické události, které poskytly podrobnou analýzu plodnosti.

Zpočátku byl předmětem studie nejžhavější letní dny roku 2010 a abnormální zima roku 2011. dvou protilehlých klimatické změny zaznamenané japonské meteorologické agentury, byly použity k získání údajů o počtu potratů rovnováhy u mužů i žen, oficiálně zaregistrována v databázi osobní údaje Japonska. studií provedených na základě těchto dvou ukazatelů,

zjistili, že extrémní teplo v létě roku 2010 došlo k významnému zvýšení počtu potratů v naší zemi, a devět měsíců, počet narozených chlapců se snížil ve srovnání s počtem narozených dětí dívky Tyto údaje, studie ukázaly, že v zimním období roku 2011 nárůst potratů embryí, což také vedlo ke snížení počtu narozených chlapců. Takže, na základě studií, které jsou založeny na podmínkách výše popsaných kontrol provedených v Japonsku, lze tvrdit, že budoucí změny klimatu by mohlo být příčinou zmizení mužů v lidské rasy.

I když jsou tyto výsledky zřejmé, nejsou první na světě na světě. Ve skutečnosti, v minulosti podobné studie byly provedeny ve Finsku a na Novém Zélandu, ale výzkum nevydal konečné výsledky, které by potvrdily, že meteorologické podmínky jsou úzce souvisí s počtem dětí narozených ze sexu. V tomto ohledu Misao Fukuda naznačil, že výsledkem jejich výzkumu je jen domněnka v těch zemích, jelikož žádná z těchto zemí nemá takové extrémní kolísání teplot, jak je v Japonsku v průběhu experimentů. Celosvětová změna klimatu se stává stále více zřejmým a ovlivňuje životní prostředí a živé bytosti, které obývají Zemi.

V současné době je obtížné říci, zda mužský pohlaví v příštích desetiletích drasticky poklesne; Globální změna klimatu je zjevně odlišná a ovlivňuje některé oblasti více než ostatní. Je možné, že podobné studie mohou pokračovat dále, zejména v těch zemích, kde změna klimatu způsobuje nejvýznamnější změny ve statistice plodnosti. Podle prohlášení Mies Fukuda a podle jeho výzkumu, může být s největší pravděpodobností závěr, , že tyto výsledky byly pozorovány v místech, kde není extrémní klimatické změny v posledních letech není tento případ.


Sáčky se semeny pro úlevu od bolesti

Sáčky se semeny pro úlevu od bolesti

Bolest ve svalech vznikají poměrně často . Jeho příčinou může být složitý, živý život nebo fyzická zátěž. Existuje několik faktorů, které vedou ke stresu a bolesti svalů. Zahrnují nepravidelné držení těla, nadměrnou tělesnou aktivitu a zvýšený stres. Když se lidé začnou zhoršovat, obvykle přejímají léky.

(Zajímavosti)

5 Skvělých nápadů pro vytvoření mini-zahradu doma Zajímavá fakta

5 Skvělých nápadů pro vytvoření mini-zahradu doma Zajímavá fakta

Rostliny jsou nezbytné pro lidi, protože bez nich náš život na Zemi by bylo prostě nemožné . To je důvod, proč lze argumentovat, že mezi lidmi a flórou existuje těsné, doslova neoddělitelné spojení. Někteří lidé mají to štěstí, že mají dům s malou zimní zahradou nebo terasou nebo terasou se zelení. Bohužel, velké množství lidí musí žít v malých apartmánech bez širokých parapetů nebo domů, kde není prostor pro dvůr.

(Zajímavosti)