4 Důvody a situace, kdy byste neměli mít sex


4 Důvody a situace, kdy byste neměli mít sex

Sex a vztahy Sex - to je v pořádku, a kromě toho zlepšuje zdravotní muže. To je důvod, proč nemá smysl utlačovat vaši touhu nebo nemít si fyzickou intimitu.

Jakkoli jsme neměli hovořit o výhodách a význam sexu, pravdou je, že všechno má svá negativa, a to také není výjimkou.

můžete nyní článek oOsm znamení, že vaše tělo prahne sex

1. Když jeden z partnerů zapojených do zrady

Ačkoliv přesně, kdo porušil slib věrnosti, vy nebo vaše dalších významných - je-li jeden z partnerů považuje za nepřijatelné, zradu ve vztazích by se neměla situace zanedbávat.

Po tomto sebevědomí utrpí vážné zranění, budete se cítit smutný a velmi špatné prostřednictvím jiné osoby. Také, pokud trpíte zradu, to podpořil, vztah bude plný zášti a nenávisti.

Proto je důležité dát všechny karty na stůl. Možná byste měli mluvit se svým partnerem o volných vztazích nebo se pokusit najít jinou cestu ven situace.

Chceme zdůraznit , že nejhorším řešením je skrýt zradu. Od prvního dne vztahu mezi vámi by mělo být všechno transparentní a čestné.

Někteří lidé nemohou být monogamní, a místo toho se předstírat, nebo skrýt, abych byl upřímný.

2. Zaslouží si někoho jiného lásku

Být někdy citově závislá? Nebo možná jste měli těžké dětství, ve kterém jste neměli lásku? Lidé, kteří vyrostli v nešťastné rodině, často mají problémy v dospělosti.

Není to skutečnost, že se vám nelíbí, sex, jen to, že to uděláte získat lásku, která je tak chybí dříve. Intimní vztahy se stávají smrtelnými zvyky, drogy, jejichž nedostatek vás znepokojuje. Tato situace

vede k citové závislosti nebo dokonce nevěru, které jsme již bylo zmíněno. Důvodem je, že když partner přestane splňovat potřebu lásky, začneme hledat to na boku.

Přečtěte si článek: „hlubší emocionální rány, tím více skrýt bolest

“ Kdy by měla být podobná závislost zpracovaný kořen problému, neskrývají ji nevybíravé pohlaví, který bude nutit vás prostě pocit prázdné uvnitř.

Kromě toho se člověk, který se snaží dosáhnout něčí náklonnosti prostřednictvím fyzické intimity, spadá do toxických vztahů bez lásky, které jsou plné jen potřebami. Pokud nevyřešíte hlavní příčinu takových akcí, může to způsobit ještě větší škody.

3. Jste závislá na sexu

Jako všechny závislosti, závislost na sexu je poněkud záporná, takže stojí za to zbavit se. Je také známá jako hypersexualita.

Lidé s takovou poruchou nemohou uspokojit svou touhu po sexu. Proto jsou často nerozhodně při hledání potěšení. Taková nutkavá potřeba může vést k hlubokému pocitu viny, pocitu prázdnoty, frustrace a zhoršení sebeúcty.

Závislý člověk nikdy nemá sexuální potěšení, protože když se něco stane povinným, zmizí jakákoliv radost.

Pozor!

Interdependentní vztahy: úlevy od bolesti4. Vyhnout se problémům

Už jste někdy slyšeli, že mnoho párů podvádí během sexu? Používají to jako způsob, jak vyřešit své problémy.

Nicméně je to úplně špatné, protože takové řešení konfliktů nevytváří požadovaný výsledek.

Problémy budou i nadále ukryty důvěrnou blízkostí. Pokud se touha po sexu vyskytne během hádky nebo sporu s partnerem, musíte tuto myšlenku vyhodit z hlavy.

Protože takové podmínky fyzické intimity ovlivňují vztah

v průběhu času, a to bude chvíle, kdy sex nemůže vyřešit vaše rozdíly.Přečtěte si také článek o

8 chyb, které muži dělají během sexu Být někdy vyvolán sex s jedním z důvodů uvedených v tomto článku? I když by to mohlo chvíli pomoci vyřešit určitý problém, v budoucnu budou následky ještě horší.

Když se ocitnete v podobných situacích, je důležité, abyste nepodléhali vašemu impulsu a sexuálnímu pohonu.

Znáte nějaký jiný důvod nebo situaci, která by měla být přidána do tohoto seznamu?


Láska muset krmit každý den, takže se kvetla

Láska muset krmit každý den, takže se kvetla

Sex a vztahy nelze odložit projev jeho lásky. Musíte každodenně živit svou lásku. Opravdové pocity si zaslouží být postaráno. Malé věci vás vyživují od kořenů a umožní vám rozkvétat. Když hovoříme o "výživné" lásce, máme na mysli nejen o vztahu s partnerem. Také říkáme o důležitém východisku pro výchovu dětí.

(Sex a vztahy)

Jak uzdravit emocionální rány?

Jak uzdravit emocionální rány?

Kolikrát jste byl zraněn? Emocionální zranění se musí naučit zacházet, ale je to velmi obtížné, protože bolest nezmizí, trpíte příliš mnoho a někdy zůstane navždy. Některé emocionální rány ovlivňují hlubší než ostatní. Některé zmizely bez stopy, ale existují i ​​ty, které zanechávají obrovskou jizvu, která se nikdy zcela nezhojila.

(Sex a vztahy)