ŽLuté skvrny na bílém oblečení: 5 způsobů, jak odvodit


ŽLuté skvrny na bílém oblečení: 5 způsobů, jak odvodit

Žluté skvrny na bílém oblečení - neustálý problém pro všechny lidi.

Bílé šaty jsou fantasticky kombinovány s jinými barvami. Je vhodná pro všechno a pomáhá nám mít úhledný vzhled, který všichni hledáme.

Ale pokud jde o umývání, kombinování bílých a barevných oděvů není příliš snadné. To je nejen proto, že bílý oděv je velmi zranitelný vůči skvrnám. Ale také proto, že je velmi obtížné odstranit žluté skvrny na bílém prádle.

Když bílý oděv absorbuje pot a je navíc vystaven prachu a některým typům čisticích prostředků, může být ovlivněna přirozená barva látky. V průběhu času bude vaše oblíbené bílý oděv vypadat starý a špinavý.

Nicméně naštěstí existuje celá řada přírodních roztoků, které lze aplikovat na vaše oblečení. Všechny z nich mají bělicí účinek, který pomáhá přivést nebo udržet přirozenou barvu oděvu. I když existují komerční produkty, které také pomáhají,

tyto alternativy jsou mnohem levnější a mnohem přátelštější vůči životnímu prostředí! Níže bychom rádi sdíleli 5 nejlepších přírodních řešení. Nezapomeňte vyzkoušet je na další den praní!

Žluté skvrny na bílém oděvu: přírodní prostředky

1. Citrón a sůl

Tato kombinace citronové šťávy a soli dává směs bělícího efektu. Použití na bílém oděvu eliminuje nepříjemné skvrny způsobené pot a prachem.

Ingredience

Džus z 2 citronů

 • 1 polévková lžíce soli (10 g)
 • Vaření

Nejprve vytlačte celou šťávu z 2 citronů a smíchat šťávu se solí.

 • Přidejte teplou vodu a použijte výslednou směs na
 • namočte bílý oděv po dobu 1-2 hodin. Po tomto
 • umyjte si oblečení, jako vždycky , a nechte vyschnout na slunci.V případě
 • axilárních potních potu aplikujte směs citronů přímo na postiženou tkaninu a nechte ji působit 30 minut. 2. Peroxid vodíku

Kyslíková voda - také známá jako peroxid vodíku - je přirozená složka, která může být použita při běžném praní, aby se prádlo biely a čisté.

Díky svým přirozeným vlastnostem může eliminovat nažloutlé barvy, které se začínají objevovat na bílém oděvu, stejně jako

zbavit skvrn z jídla a potu. Ingredience

½ peroxid vodíku šálku 3% (125 ml)

 • ? Šálek teplá voda (125 ml)
 • Making

kombinace peroxidu vodíku s teplou vodou.

 • Pak přidejte směs do jedné z prostorů pračky.
 • Pokud jsou žluté skvrny, které se snažíte zbavit, hluboce zakořeněné v látce, posypte směs přímo na oblečení. 3. Bílý ocet
 • Bílý ocet je známý po celém světě díky svým vlastnostem, které pomáhají vyčištění domu ekologicky šetrným způsobem. Kromě toho je tento

skvělý pomocník, když potřebujete snížit a odstranit bílé skvrny.

Kyselé spoje jsou schopné proniknout hluboko do vláken tkaniny a pomáhat odstranit prvky, které tvoří skvrny. A mimochodem, to není vše:

bílý ocet má také mírný účinek podobný komerčně dostupným výrobkům

. To znamená, že oblečení se stává nejen bezchybným, ale také příjemným na dotek!Složení? Šálek ocet (125 ml)

¼ šálku prací prostředek (62 ml)

 • Tvorba
 • připojte ocet s čisticím prostředkem, který běžně používáte, a směs nalije do

prostoru pračky.

 • Další možností - ponořte potřebné oblečení do kbelíku s octem a vodou. 4. Studené mléko
 • Toto tajemství našich babiček neztratilo žádnou moc. Jedná se o čistý způsob bělení oděvů, které začínají být žluté.

Složení 2 šálky mléko (500 ml) vody

1 šálek (250 ml), ledové kostky 6

 • Způsob Přidejte kostky ledu do mléka a přidejte 1 šálek studené vody.

Pak si oblečte své oblečení a

 • namočte hodinu.
 • Následně umyjte oblečení běžným pracím prostředkem a nechte vyschnout na slunci. 5. Soda a citron
 • Soda je bílý prášek, který byl používán k čištění od starověku.

Jeho

antibakteriální a vlastnosti

pull znamenají, že je skvělé pro dezinfekci povrchu a odstranění případných defektů. Navíc, někteří dokonce považují za přírodní detergent, protože snadno proniká do tkanin pro odstranění nečistot a skvrn.

Použití sody na bílém oblečení je účinným způsobem, jak bojovat proti skvrnám. Po několika aplikacích odstraňuje žluté odstíny a vrací jasně bílou barvu. Složení

soda? Šálek (100 g)

¼ šálku citronové šťávy (62 ml)

 • Tvorba
 • první posypat jedlá soda v kbelíku s vodou. Pak přidáme citronovou šťávu.

Položte své oblečení a

 • nechte ponořit na hodinu.
 • Pak si oblečete běžným mýdlem. Nechte vyschnout na slunci. Opakujte tento proces několikrát
 • , dokud nedosáhnete požadovaného tónu. Připraveni vyzkoušet tyto recepty? Jak jste si všimli,absolutně nepotřebuje používat chemické bělící činidla, takže šaty opět měly jasný a bílý vzhled.

Použití těchto jednoduchých tipů v praxi vám pomůže vrátit oblečení, které vypadají nové a nebudou mít vliv na životní prostředí a nevystavují vás škodlivým chemikáliím. Žluté skvrny na bílém oděvu už nebudou pro vás problémem. Jednoduché způsoby, jak odstranit skvrny potu z bílého oblečení

Polévky pocení nejen zkazit vzhled vašeho oblečení, jsou také velmi obtížné odstranit. Vyzkoušejte jeden z těchto jednoduchých triků a vychutnejte si vzhled vašeho oblečení.


Jak snížit tinnitus: 7 přirozenou cestou

Jak snížit tinnitus: 7 přirozenou cestou

Produkty Tyvnnutrioz nebo hučení v uších, je znepokojující příznak, který může být způsoben hromadění voskových, infekce nebo poranění v uších. Mnoho lidí chce snížit hluk v uších. Je to slabý zvuk, který se vyskytuje v jednom nebo obou uších , téměř vždy doprovázený bolestem hlavy, poruchami sluchu nebo problémy se soustředěním.

(Lidových opravné)

Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje

Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje

Přírodní prostředky dnes existuje mnoho faktorů, které mohou mít vliv na vzhled a zdraví pokožky, špatné stravovací návyky, znečištění, nadměrné vystavení se slunci, dehydratace, komerčních kosmetické výrobky a další. V tomto článku jsme popsali, jak můžete bojovat s příznaky stárnutí, povislá kůže a jiné problémy, používat tyto krásné domácí toner obsahující žádné chemické látky, vyrobené z přírodních produktů, jako je mrkev, okurka, citrón nebo ocet.

(Lidových opravné)