žíT v přítomnosti, nikoliv minulost


žíT v přítomnosti, nikoliv minulost

užitečné návyky I když nevěří v tom, že nejsme stejní lidé jako oni byli včera. Minulost, s radostí a smutkem nás učí být moudřejší.

Minulost nemůže být změněna. Nikdo nemůže změnit jednu vešlo co se stalo, co bylo řečeno a co se stalo.

Ale to, co se nám stalo v minulosti, určuje, kdo jsme nyní.

Existují někteří lidé, kteří si nemohou vzít svou vlastní minulost.

Je to proto, že mají stále otevřené rányz chyb, které oni dělali, a selhání vznikly. To jim brání budou moci vychutnat, co se děje tady a teď.

by měla minulost, ale je také potřeba si uvědomit, že jeden z nejhorších chyb, které zničí náš současný život - je mít na paměti minulost a nemá žádnou budoucnost. měla odložit minulost stranou, přičemž každý udělal chybu, nebo každou osobu jsme ztracený. Není to snadné, ale může to být hotovo.

Navrhujeme, abyste o tom přemýšleli.

Minulost nemůže nabídnout nic nového

Někdy kolem nás opravdu straší.

To může být v podobě lidí, kteří se snaží nám ublížit, a žádá, aby se vrátit k osobě, že jsme byli včera. Dnes - nová a lepší člověk,neměli vrátit k osobě, které jste kdysi byli.

Nedovolte to. Pokaždé, když se v minulosti klepe na dveře, pochopit, že to nemá nic co nabídnout. Pravé štěstí přichází právě v tomto okamžiku.

Je čas postoupit kupředu

živě - příležitost k pohybu vpřed, oddělený od věcí a lidí.

Byli jste přátelé, kteří byli falešně, a rodina, které si neváží. Opustili jste místo, pracovní návyky a způsob, jak pokročit v nových způsobech, plný příležitostí a štěstí.

  • Je čas začít znovu a zavřete dvířka, které brání náš vývoj. Má hořkou sladkou chuť. Nicméně, když jsme se „zavřít dveře“ by neměl živit nenávist nebo zklamání.
  • Pochopte, že někdo, kdo opravdu chce překonat svou minulost tak učinil bez zátěže.Není pochyb o tom, nenávist - je nejtěžší břemeno, které nás činí vězně těch, kteří způsobili škodu nám, kdo opravdu nemá nás mají rádi.
  • krok vpřed do budoucnosti, bez zneužívání a negativních emocí, které ničí vaši schopnost být šťastný.

Stejně jako přítomnost a použití minulosti

Jste plnohodnotná osoba. Každá z vašich minulých i současných zkušeností vás tak dala. Musíme milovat, chápat a respektovat sami sebe.

  • Podle Gestalt terapii, tento přístup k lidské psychologie nám připomíná, že jsme si vědomi toho tady a teď, kombinující minulost a současnost.
  • Osoba, která si pamatuje jen minulost a žízeň, zapomíná na přítomnost. My jsme abstrakt ze skutečnosti a našich vlastních potřeb.
  • Věř tomu, nebo ne, může nám to zničit. Velmi často deprese pochází z beznadějného cyklu v určité epizodě z minulosti. Je to kvůli této slabosti, že v současnosti není schopna žít úplně.

Musíme se zamilovat za to, kdo jsme, včetně chyb, které jsme udělali v minulosti. Chyby nám umožnily znát a pochopit, kdo jsme teď.

minete tisíce možností, při pohledu do minulosti

I když jsme všichni ztratili a zmeškaných mnoho šancí v minulosti, jediný způsob, jak obnovit tyto mezery - vytvořit nové příležitosti a zaměřit se na tady a teď. Můžeme to udělat s větší moudrostí a statečností.

Zde je něco zajímavého, co nám pomůže přemýšlet: Přemýšlejte o obecné japonské technice používané k opravě rozbitého porcelánu.

  • V japonské kultuře, když se pohár rozpadne, nic nemůže být tak, jako tomu bylo předtím. Minulost je pryč a je určena tím, kdo jsme teď.

Otevírá dveře, aby byly silnější a krásnější než předtím.

  • Proto fragmenty a úlomky jsou svázány pomocí technikyKintsughi. Tato metoda zahrnuje použití lepidla, které vám umožní pokrýt trhlinu se zlatým nebo stříbrným povrchem.
  • Každá trhlina je zdobena zlatou nebo stříbrnou barvou, která činí předmět krásnějším a vypráví nádherný příběh.
  • V praxi doporučujeme tuto techniku ​​používat. Namísto vyhýbání se minulosti nebo vznášení se musíme pevně integrovat do dnešního dne.

Navazhtesya zlato malovat své rány, netají se cítili ...

vás - ne ten muž, který byl včera. Jste odvážnější, schopnější, více respektovatelní. Jste osoba, která se pohybuje vpřed při hledání více příležitostí.


6 Produktů, které mohou způsobit ledvinový kámen

6 Produktů, které mohou způsobit ledvinový kámen

Užitečné návyky Ledvinové kameny - to je velmi těžké malé fragmenty, které nemohou dostat ven sami. Oni uvíznou v močovém traktu, což způsobuje silné bolesti. Mohou způsobit mnoho faktorů. Správná výživa je nezbytné, aby se zabránilo tvorbě ledvinových kamenů. Kromě toho, bude to pomůže jim odolat, jsou-li již ve vás.

(Užitečné návyky)

Jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně

Jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně

Užitečné návyky: Jakékoliv zánět nosních dutin, známých jako „zánět vedlejších nosních dutin“. Rozkládá se v horní části nosu a může způsobit vážné bolesti hlavy a těsnění. Pokud chcete vědět, jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně, přečtěte si tento článek. Co bych měl vědět o zánět vedlejších nosních dutin Jak bylo zmíněno výše, zánět vedlejších nosních dutin je zánět nosních dutin, tj dutiny umístěné ve tvářích a okolo a za nosem.

(Užitečné návyky)