žíT v přítomnosti, nikoliv minulost


žíT v přítomnosti, nikoliv minulost

užitečné návyky I když nevěří v tom, že nejsme stejní lidé jako oni byli včera. Minulost, s radostí a smutkem nás učí být moudřejší.

Minulost nemůže být změněna. Nikdo nemůže změnit jednu vešlo co se stalo, co bylo řečeno a co se stalo.

Ale to, co se nám stalo v minulosti, určuje, kdo jsme nyní.

Existují někteří lidé, kteří si nemohou vzít svou vlastní minulost.

Je to proto, že mají stále otevřené rányz chyb, které oni dělali, a selhání vznikly. To jim brání budou moci vychutnat, co se děje tady a teď.

by měla minulost, ale je také potřeba si uvědomit, že jeden z nejhorších chyb, které zničí náš současný život - je mít na paměti minulost a nemá žádnou budoucnost. měla odložit minulost stranou, přičemž každý udělal chybu, nebo každou osobu jsme ztracený. Není to snadné, ale může to být hotovo.

Navrhujeme, abyste o tom přemýšleli.

Minulost nemůže nabídnout nic nového

Někdy kolem nás opravdu straší.

To může být v podobě lidí, kteří se snaží nám ublížit, a žádá, aby se vrátit k osobě, že jsme byli včera. Dnes - nová a lepší člověk,neměli vrátit k osobě, které jste kdysi byli.

Nedovolte to. Pokaždé, když se v minulosti klepe na dveře, pochopit, že to nemá nic co nabídnout. Pravé štěstí přichází právě v tomto okamžiku.

Je čas postoupit kupředu

živě - příležitost k pohybu vpřed, oddělený od věcí a lidí.

Byli jste přátelé, kteří byli falešně, a rodina, které si neváží. Opustili jste místo, pracovní návyky a způsob, jak pokročit v nových způsobech, plný příležitostí a štěstí.

  • Je čas začít znovu a zavřete dvířka, které brání náš vývoj. Má hořkou sladkou chuť. Nicméně, když jsme se „zavřít dveře“ by neměl živit nenávist nebo zklamání.
  • Pochopte, že někdo, kdo opravdu chce překonat svou minulost tak učinil bez zátěže.Není pochyb o tom, nenávist - je nejtěžší břemeno, které nás činí vězně těch, kteří způsobili škodu nám, kdo opravdu nemá nás mají rádi.
  • krok vpřed do budoucnosti, bez zneužívání a negativních emocí, které ničí vaši schopnost být šťastný.

Stejně jako přítomnost a použití minulosti

Jste plnohodnotná osoba. Každá z vašich minulých i současných zkušeností vás tak dala. Musíme milovat, chápat a respektovat sami sebe.

  • Podle Gestalt terapii, tento přístup k lidské psychologie nám připomíná, že jsme si vědomi toho tady a teď, kombinující minulost a současnost.
  • Osoba, která si pamatuje jen minulost a žízeň, zapomíná na přítomnost. My jsme abstrakt ze skutečnosti a našich vlastních potřeb.
  • Věř tomu, nebo ne, může nám to zničit. Velmi často deprese pochází z beznadějného cyklu v určité epizodě z minulosti. Je to kvůli této slabosti, že v současnosti není schopna žít úplně.

Musíme se zamilovat za to, kdo jsme, včetně chyb, které jsme udělali v minulosti. Chyby nám umožnily znát a pochopit, kdo jsme teď.

minete tisíce možností, při pohledu do minulosti

I když jsme všichni ztratili a zmeškaných mnoho šancí v minulosti, jediný způsob, jak obnovit tyto mezery - vytvořit nové příležitosti a zaměřit se na tady a teď. Můžeme to udělat s větší moudrostí a statečností.

Zde je něco zajímavého, co nám pomůže přemýšlet: Přemýšlejte o obecné japonské technice používané k opravě rozbitého porcelánu.

  • V japonské kultuře, když se pohár rozpadne, nic nemůže být tak, jako tomu bylo předtím. Minulost je pryč a je určena tím, kdo jsme teď.

Otevírá dveře, aby byly silnější a krásnější než předtím.

  • Proto fragmenty a úlomky jsou svázány pomocí technikyKintsughi. Tato metoda zahrnuje použití lepidla, které vám umožní pokrýt trhlinu se zlatým nebo stříbrným povrchem.
  • Každá trhlina je zdobena zlatou nebo stříbrnou barvou, která činí předmět krásnějším a vypráví nádherný příběh.
  • V praxi doporučujeme tuto techniku ​​používat. Namísto vyhýbání se minulosti nebo vznášení se musíme pevně integrovat do dnešního dne.

Navazhtesya zlato malovat své rány, netají se cítili ...

vás - ne ten muž, který byl včera. Jste odvážnější, schopnější, více respektovatelní. Jste osoba, která se pohybuje vpřed při hledání více příležitostí.


Tipy, jak přinést cukr - jeho přebytek - z těla

Tipy, jak přinést cukr - jeho přebytek - z těla

Většina z nás miluje sladkosti, zejména cukroví a bonbóny. Jsme zvyklí sdílet tyto delikatesy často, zacházet navzájem během rodinných událostí nebo v kruhu přátel. Nicméně často si nemyslíme, že takové "občerstvení" bohaté na cukr může být škodlivé pro naše zdraví a protože si nemyslíme, že kontrolujeme používání cukru.

(Užitečné návyky)

Proč je velmi důležité zacházet se zácpou

Proč je velmi důležité zacházet se zácpou

Kolikrát denně musíte jít na toaletu prázdnou? Víte, že v ideálním případě by člověk měl jít na toaletu po každém jídle? Budete se však cítit celkem správně, když jdete na toaletu jen jednou denně nebo v mnoha případech dokonce ani tak často, nebo se pokoušíte konzumovat jídlo, které se uvolňuje. Přečtěte si tento článek a zjistíte, proč je to tak důležité na léčbu zácpy , stejně jako některé přírodní léky, které se uvolňují a které si můžete vařit sami.

(Užitečné návyky)