ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex


ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex

Mohli bychom dát tisíce argumentů, proč žena přátelství je užitečné, zdravé a potřebné, ale ne dost.

Nicméně v oblasti sociální psychologie a zdraví existuje mnoho studií a prací, které odhalují něco konkrétnějšího a zajímavějšího v tomto fenoménu.

Přátelství žen má mnohem intenzivnější a pozitivnější dopad než muži, takže pocit komunikace a porozumění postačí ke snížení stresu a úzkosti.

Je však důležité, aby jasně pochopili pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu nezpůsobil počtem přátel skutečnou a smysluplnou Přátelství, můžete spočítat na prstech jedné ruky.

V dnešním článku chceme o nich mluvit.

Co považovat za pozitivní spojení ve světě prázdnoty

Dnes jsme všichni spojeni více než kdy jindy, ale zároveň vzdálenější než kdy jindy.

V našich sociálních sítích jsou desítky přátel. Kromě toho komunikujeme prostřednictvím chatu. Používáme emotikony, abychom vyslovili emoce, které v reálném životě tak nekomplikujeme.

Vytváříme skupiny v WhatsApp, říkáme "dobré ráno" a "špičkové" s těmito platformami. Nicméně čím více interakcí máme, tím větší je prázdnota, kterou cítíme, jako by něco prošlo kolem nás.

Mohli bychom postrádat uspokojivý osobní život, kde nás obklopují zvláštní lidé. Jedná se o lidi, kteří nás učiní šťastní, což jim v jejich přítomnosti cítí bezpečí. Jedná se o zvláštní lidi, kterým můžeme nabídnout naše přátelství a vzájemné porozumění.

Nenechte si ujít: Instalace ochranu a obklopit se lidmi, kteří dělají radost

senzační způsob, jak řešit tento existenciální prázdnotě je vytvořit příznivé sociální vztahy, kde přátelství je velmi důležité, pokud hovoříme o ženách.

ženy reagují na stres jinak

Abychom pochopili, jak muži a ženy vyrovnat se stresem, musíme se ponořit do fascinujícího světa neuropsychologie.

  • Když žena zažívá úzkost a stres po dlouhou dobu, ve své krvi se zuří pravá "koktejl" neurotransmiterů. Tento koktejl se skládá z kortizolu a adrenalinu.
  • Zvyšuje jeho krevní tlak a hladinu cukru v krvi.

Ženy mají hormon, který současně působí jako neurotransmiter. Má klíčovou roli při snižování dopadu výše uvedených situací. Je to oxytocin.

Oxytocin než pult sekrece kortizolu a adrenalinu dělá ženám klidný, snižuje strach a dává jim příjemný pocit bezpečí.

Ovšem stres postihuje muže mnohem složitějším způsobem.

  • Za prvé, je velmi zajímavý aspekt: ​​mužské tělo produkuje méně oxytocinu.
  • Vzhledem k tomu, že ženy nedostávají takové výhody z oxytocinu, hlubší pocity stresu.
  • V průměru mají také emocionální omezení. Například nechtějí mluvit o svém intimním a osobním vesmíru, o svých emocích.

Všechno toto dělá stres hlubší a chronický aspekt pro muže.

Discover 30 flavonoidy potraviny bohaté na překonání úzkosti

Žena přátelství - zdroj oxytocin

Ženy mají biologickou potřebu „připojit“ druhé, vytvářet vztahy založené na empatii a přijetí.

Bezpochyby je to všechno kvůli vysokému množství oxytocinu v ženském mozku. Je to hormon, který má stimulovat pozornost ostatním lidem.

  • Takže když se život stává horská dráha přes stresu a strachu, ženy hledají přátelství s jinými ženami, jak spravovat tyto obavy a dosáhnout uklidňující porozumění, která pomáhá uklidnit obavy a rozptýlit tyto problémy.
  • Navíc stojí za zmínku, že přátelství je opatření, které doplňuje romantické vztahy nebo vztahy s příbuznými.

Pokud máte silné a výrazné ženské přátelství, víte, že můžete vyjádřit své myšlenky a emoce, aniž by rozhodnutí, pokud vidkryvayetesya člena rodiny.

Také víte, že vaši přátelé nemusí vyřešit vaše problémy. To není jejich funkce a nechtějí ji mít. Musíte cítit to, co posloucháte a rozumíte.

Silný a uctivý okruh přátel je zárukou zdravého a naplňujícího života pro nás všechny.

Ale pro ženy, to emocionální spojení je intenzivnější a je to nutné, protože je nutné si uvědomit, že něco může být stejně zábavný šálek kávy se svými starými přáteli. Zapomenete na vaše problémy ihned.

Main image zdvořilost © wikiHow.com

Women moudrosti, těchto pět pravdy známá jediná žena

Přes stávajících sociálních překážek, ženy vědí, co jsou schopni a zaslouží uspět. To pomáhá ženě moudrost.


Zbytečné slova nedoprovází akce

Zbytečné slova nedoprovází akce

Sex a vztahy, pokud nejsou podpořena činy, slova jsou ignorovány, ale nevadí. To jsou zbytečná slova. Bezpochyby, i ve vašem bezprostředním okolí je člověk, který často pracuje. Být člověkem znamená, že se tak čas od času chováme takto. Dáváme sliby, plánujeme projekty a naše slova jsou zdobena velkými naději a krásnými sny.

(Sex a vztahy)

Co dělat, pokud má váš partner bipolární poruchu? Sex a vztahy

Co dělat, pokud má váš partner bipolární poruchu? Sex a vztahy

Bipolární porucha ovlivňuje emoce, což je důvod, proč se často ovlivňují vztahy s lidmi, a to zejména na romantické. Během vztahu může osoba s bipolární poruchou mít pozitivní i negativní účinky. Pokud se jedná o váš případ, je důležité pochopit roli, kterou hrajete v této situaci, a nadále podporovat partnera .

(Sex a vztahy)