4 Běžné typy deprese


4 Běžné typy deprese

Deprese je porucha, která postihuje mnoho lidí. Jeho příčiny mohou být genetické faktory nebo prostě složité životní situace. Pravdou je, že sklon ke spadnutí do deprese je hluboce skrytý téměř v každém.

Doporučuje se číst: "5 známky deprese, které by se neměly ignorovat"

Málokdo se podařilo uniknout z deprese. S tím se každý den potýkají. Je to těžké? Samozřejmě ano, ale to neznamená, že není naděje. Kromě toho, právě když jste se hluboce ponořili do deprese, je čas se z toho vytáhnout. Druhy deprese

Někteří lidé jsou obeznámeni pouze s jedním typem deprese, které se objeví podobnýsmutek, ale nemusí vést normální život. nemůžete vstát z postele, nemají žádnou moc, aby jakýkoliv případ, který je stále obdivovat, nyní vyvolává jen pocit lhostejnosti ...

nemusí vědět, že existuje mnoho různých typů deprese. Podrobnější informace o běžných odrůdách této poruchy vám však pomohou správně reagovat, pokud někdo ve vaší rodině trpí.

V dnešním článku se budeme zabývat čtyřmi nejčastějšími typy deprese.

1. Deprese po ztrátě

Toto je nejběžnější forma deprese. Když člověk ztratí někoho, protože on nebo ona není již nežije nebo jste ukončil vztah, může se ponořit do stavu smutku a žalu, že se změní do propasti zoufalství.

Tento typ deprese je obvykle ohromující introverty, nejisté sebe nebo citlivé lidi. Je velmi obtížné překonat a ve většině případů potřebujete pomoc specialisty.

číst: „4 lane únava, stres a deprese

2. Bipolární deprese může mít už víte něco o bipolární poruchou, což je charakteristickým rysem přílivu extrémní štěstí střídají se záchvaty hluboké hodnoty. Někdy to vede k typu deprese známé jako "bipolární".

Osoba s takovou depresí může projít mnoha dobami, kdy už nechce žít, ale má stejné spánek, když se cítí na vrcholu světa. Nerozumí ostatním, protože není jasné, která realita skutečně je a je skutečně.

Bipolární porucha již může vést k depresi. Muž neví, kdy bude cítit šťastný, ale když je smutný. Všechno se stává velmi relativní. Procházka na takové nespolehlivé lano může způsobit těžkou depresi.

3. Deprese kvůli vyčerpání

Pamatuji si, když jste byli v pubertě, často se cítím docela vyčerpaný? Bylo těžké se naučit, sportovat nebo soutěžit o to, aby se mezi nejlepší ve své třídě. Tento typ deprese postihuje lidi, kteří rádi neustále soupeřit a jsou pod neustálým tlakem.

Totéž se může přihodit při práci. Když jste neustále pod tlakem, může způsobit fyzické i psychické vyčerpání, které zahanyatyme do těžké deprese.

Je důležité, aby si přestávku ve krys závod, co se jim může být. Být nejlepší - není vždy dobré pro zdraví. 4. Deprese

v důsledku stárnutí Někdy deprese může nastat přirozeně, když člověk dosáhne určitého věku. Najednou si uvědomí, kolik času uplynulo tak rychle, že oko nemá čas mihotavou.

Tento typ deprese se obvykle objevuje ve věku 50 let, což je zlomovým bodem pro mnoho lidí. Začnete vidět ztracené příležitosti, pocit viny za to, že není použit čas, který měl, nebo litovat špatné činy v minulosti ...

deprese nastane, když začnete vnímat sebe jako starší lidi.

Aby se zabránilo se tak nestalo, je třeba vzít špatné rozhodnutí a chyby z minulosti. Užijte si každý okamžik a ne odložit pro pozdější, co chtějí dělat.

deprese - bludný kruh

dostat depresi velmi snadno. Je těžké se z toho dostat. Osoba, která je v depresi obvykle izolovat se od ostatních, a její mysl naplňuje pouze negativní, což v průběhu času bude delší.

Bez ohledu na to, zda máte bipolární nebo jiných typů deprese, když zjistítetento nepořádek, požádat o pomoc odborníka. nelze prolomit tento bludný kruh sám - být upřímný s vámi.

Pokud nechcete hledat podporu, pokud zachynytesya od okolního světa, a zůstat v bludného kruhu deprese. Jakmile je člověk zavřený v sobě, bude to nikdy nebude moci dostat ven. Takže začít mluvit a otevřít sami lidé kolem vás.

Pokud se vám nepodaří udělat, jít se poradit profesionální, najít nějaký způsob, jak odstranit břemeno ze svých ramen.

Díky trpělivosti a času se vám podaří překonat deprese. Je také obtížné a může způsobit bolest pro ty, kdo tě milují, protože mají vliv na jejich. Nicméně, tam je naděje, i když teď vidíte pouze temnotu.

jakýkoliv druh deprese může být, můžete se z toho dostat.


5 Návyků úspěšných lidí před spaním

5 Návyků úspěšných lidí před spaním

Ne profesionální, jmenovitě úspěch osobních vztahů určuje kvalitu vašeho života. Pokud se budete řídit těmito jednoduchými zvyky, které vám nabízíme, před spaním budete cítit skutečné potěšení v životě a budete schopni skutečně ocenit a určit, co je pro vás opravdu důležité. Pojď dál. 1. Kolik hodin spánku potřebujete probuzení a příjemné pocity?

(Zajímavosti)

Roztroušená skleróza, onemocnění mnohostranný

Roztroušená skleróza, onemocnění mnohostranný

Zajímavá fakta Roztroušená skleróza - onemocnění centrálního nervového systému, které mají vliv na kostní dřeň, mozkový kmen a samotný mozek. Je častější u žen než u mužů a věk většiny lidí, kteří trpí, je mezi 20 a 40 lety. To má vliv na myelin, nebo bílé hmotě mozku a kostní dřeně, která obklopuje nervová vlákna a příčiny poškození a změny v práci, když tam sklerozna plak.

(Zajímavosti)