Zelené nápoje - nejlepší způsob, jak spalovat tuk recepty


Zelené nápoje - nejlepší způsob, jak spalovat tuk recepty

Zelené nápoje zejména doporučené pro čištění tělo toxinů a spalování tuků, protože vysoký obsah vitamínů a minerálů v jejich složení velký dělat tyto procedury opravdu účinná.

Budeme vám vyprávět o několik zeleného nápoje, které by svými vlastnostmi - jsou velmi efektivní při spalování tuků a tím jsou užitečné zejména pro ty, kteří chtějí zhubnout přirozeně, aniž by se uchylovat k léčbě nebo k činnostem, které by mohly ohrozit vaše zdraví

kombinace kiwi, špenát a salát

Kombinace těchto tří produktů se stanou chutné a zdravé šťávy s vysokým obsahem vlákniny,chlorofyl a antioxidanty. Jejich diuretické vlastnosti jsou zvláště vhodné pro spalování dostatečného množství tuku, aby se snížila velikost a zbavila se nadměrné hmotnosti. Kromě živin, které tento báječný zelený nápoj dává vašemu tělu, pomáhá zbavit se zažívacích potíží a rovněž výrazně snižuje stres.

Aby bylo možno řádně připravit šťávu byste měli vyčistit a umýt kiwi, promývá špenátové listypět, tři listy salátu a přidejte lžíci čistého medu. Dejte vše do mixéru a nalijte sklenici vroucí vody. Vše promíchejte, dokud nebudou všechny ingredience řádně promíchány, a potom napusťte směs. Nyní můžete tuto šťávu vypít.

Doporučujeme pít tento koktejl nejméně třikrát týdně, nejlépe ráno.

hrušky, celer, ananas, grapefruit a med

Po smíchat všechny tyto ingredience dohromady, dostanete příjemnou nápoj, který má také velké množství živin a je prospěšné pro vaše tělo. Vzhledem k obsahu vlákniny, který vám pomáhá efektivně odstraňovat tuky a odstraňovat toxiny, je tento nápoj také skvělým přírodním diuretikem.

Tento nádherný koktejl můžete pít na prázdný žaludek pět dní po sobě. Pak si na týden odpočívejte a pokračujte v postupu. Pokud je tělo dobré při trávení tohoto nápoje, můžete ho nadále pít, jak je popsáno výše, ale pokud z nějakého důvodu vaše tělo neberou, pijte pouze jednou týdně. Stále získáte požadovaný efekt.

můžete provést toto koktejlu s použitím poloviční hruška,dvě řapíkatého celeru, šťávu ze dvou grepů, ananas nakrájíme na plátky a lžíci medu. Smíchejte všechny ingredience v mixéru tak, aby se dobře mísily a jsou připraveny k pití.

Zelená šťáva pro spalování tuků

Tato šťáva je speciálně navržen tak, aby spalování tuků, takže byste měli většinou používají ji v dopoledních hodinách po dobu deseti dnů, a pak dát pauzu, opět za deset dní. Tento pozoruhodný šťáva - velký zdroj vitaminů C a B6, a vlákniny, kyseliny listové, omega-3 mastných kyselin, fytonutrientů a antioxidantů.

Aby to bylo nutné důkladně celer, špenátové listy sedm,půl šálku petržele, nakrájené a oloupané jablka, šťáva z citronu a půl okurky. Smíchejte tyto ingredience a okamžitě pijte.

Měli byste mít na paměti, že všechny tyto koktejly jsou vyčištěny, takže jejich použití by nemělo být příliš dlouhé nebo časté. Dávejte pozor na jakékoli nežádoucí reakce na nápoj. Pokud zjistíte, že něco není v pořádku, měli byste přestat používat popsaných koktejly, protože ne všechny druhy organismů reagují na tuto léčbu stejným způsobem, to samé platí pro zcela přirozené potravy.


5 Recepty, které obsahují čaj se skořicí Recepty

5 Recepty, které obsahují čaj se skořicí Recepty

ČAj se skořicí pomáhá detoksykuvaty tělo, zhubnout, snížit hladinu cukru v krvi a upravuje menstruační cyklus žen. Je také užitečné pro trávení, protože je bohatý na hořčík, železo, vápník, vlákninu a vitamíny C a B1. Skořice má také uklidňující vlastnosti. Jeho silná chuť je jednou z nejlepších možností při výběru vůně pro bydlení, kancelář nebo auto.

(Recepty)

Vodní citrusové recepty na hubnutí recepty

Vodní citrusové recepty na hubnutí recepty

Pokud jde o hubnutí, neexistuje žádná magická formule, která by mohla pomoci zbavit váhu navíc a mít zdravou váhu. Nicméně správná strava a cvičení zlepšují schopnost těla spalovat tuky a vytvářet dobré výsledky. Studie, zveřejněná v odborném časopise European Journal , tvrdí, že citrusové plody se skládá z živin, které přispívají k rychlému odstranění tuku a zlepšuje trávení.

(Recepty)