Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky


Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

akné a černé skvrny, pupínky na čele a nosu ... Není třeba být v pubertě čelit takovým problémům. Tato nevýhoda je dnes tak rozšířená, že existuje celý průmysl, který neustále vytváří nové krémy a obličeje, které mohou odstranit tyto nedostatky kůže.

Ovšem víte, že přirozený a cenově dostupný produkt, jako je zelený čaj, vám pomůže zbavit se těchto nepříjemných věcí? V tomto článku budeme popisovat tři způsoby, jak používat zelený čaj, díky kterému zapomenete na akné a černé skvrny na tváři.

1. Maska na bázi zeleného čaje a bílé hlíny

A už jste slyšeli o neuvěřitelných výhodách bílé hlíny? Bílá hlína, nebo "kaolin", je skvělý základ pro mnoho přírodních produktů péče o pokožku. Čistí a dezinfikuje pokožku. To je důvod, proč bílá hlína musí nutně být v první pomoci, pokud chcete zapomenout na akné a černé skvrny.

  • Maska na bázi bílé hlíny a zeleného čaje má vynikající vazebné vlastnosti. Díky tomu lék zachází s akné a černými skvrnami a zároveň poskytuje pokožce zdravý a zářivý vzhled. Kde mohu koupit bílou hlínu? Hledejte ji v obchodech s přírodní kosmetikou a v lékárnách. Budete příjemně překvapeni, že bílá hlína je cenově dostupný a levný produkt. Obvykle se prodává v práškové formě. Budete okamžitě přesvědčeni, že je velmi snadné aplikovat na obličej jako součást přirozené masky.
  • Chcete-li vytvořit masku na bázi bílého jílu a zeleného čaje, musíte nejprve vařit silný čaj. Naplňte tři pytle ze zeleného čaje s poloviční sklenicí vody. Pokud je to možné, použijte vodu, která neobsahuje chlor.
  • Poté, co je čaj připraven, přidejte jej do hlíny. Směs by měla být dostatečně tlustá, abyste ji mohli snadno položit na obličej. Důkladně promíchejte masku a naneste ji na obličej masážními pohyby, přičemž věnujte zvláštní pozornost oblastem s černými skvrnami nebo pupínky.
  • Masku nechte 15 minut a opláchněte ji studenou vodou. Doporučujeme vám to udělat dvakrát týdně.

2. Tonic na bázi zeleného čaje a jablečného octa

Doporučujeme vám, abyste si umyli svou tvář tímto lékem před spaním třikrát týdně. Jablečný ocet a zelený čaj společně tvoří silnou kombinaci, z čehož akné a černé skvrny už nebudou kazit váš vzhled.

Ale proč je jablečný ocet? Protože tento produkt je skvělým prostředkem pro akné a černé skvrny, pomáhá také vyvážit pH pokožky.

Pro přípravu tohoto přírodního tonika musíte nejdříve připravit zelený čaj. Nalijte tři čajové lžičky zeleného čaje s poloviční sklenicí vody a nechte je plivat. Pak přidejte ke směsi směs lžičky jablečného octa a nalijte produkt do lahvičky.

Umístěte lednici na dva dny. Poté dobře protřepeme láhev a posypeme tonikou. Počkejte nejméně 30 minut, poté důkladně umyjte obličej a nanášejte na pokožku svůj obvyklý zvlhčující noční krém. Jak můžete vidět, všechno je jednoduché!

3. Parní lázeň s přídavkem zeleného čaje

Tento způsob použití zeleného čaje proti akné a černým skvrnám je stejně jednoduchý jako předchozí. Je velmi efektivní při odstraňování černých skvrn a pomáhá vám zapomenout na akné pro dobro. Nemusíte dělat velké úsilí k vaření. Zde je recept na nápravu:

  • Varejte trochu vody do pánve a vložte 5 balení zeleného čaje. Když se směs pokusí, opře se o panvu a pokrývají hlavu ručníkem, aby nedošlo k úniku páry. Nezapomeňte nejprve vyjmout nádobu z desky a ujistěte se, že pára nečistá tvář.
  • Nepoužívejte příliš nízko na pánvi, aby nedošlo k popálení. ◊ Nechte paru proniknout do pokožky. Okamžitě pochopíte, jak příjemné jsou tyto pocity. Aby byl zaznamenán účinek takové parní lázně, měla by se provádět nejméně dvakrát týdně.
  • Kromě toho nezapomeňte použít zelený čaj a obvyklým způsobem: vypijte jej v odpoledních hodinách. To také pomůže vyčistit pokožku před akné a černými skvrnami. Jste připraveni se starat o svou krásu dnes?


Houba nohou: 3 účinné prostředky

Houba nohou: 3 účinné prostředky

Jakmile si všimnete houby nohy. Ve skutečnosti jste v dolních končetinách ještě trpěl podivnou nepohodlí, ale nevěnovali jste mu dostatek pozornosti. Ale tentokrát je o vás velmi znepokojen, takže se těšíte na návrat domů, abyste si sundali boty. Nakonec to uděláš a co vidíš? Kůže ztratila hladkost. Nyní je hrubá než obvykle a jeden z nehtů je divná barva.

(Lidových opravné)

Onychomycosis: houby nehty

Onychomycosis: houby nehty

Vědecké jméno houby nehty - onychomykóza. Tato infekce mění vzhled nehtu, zejména jeho barvu a tloušťku. Více informací o této problematice níže. Příčiny a příznaky onychomykózy Jedná se o velmi časté onemocnění u lidí po celém světě, které začíná jednou rukou nebo nohou a nakonec se rozšiřuje na všechny ostatní bez léčby.

(Lidových opravné)