Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky


Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

akné a černé skvrny, pupínky na čele a nosu ... Není třeba být v pubertě čelit takovým problémům. Tato nevýhoda je dnes tak rozšířená, že existuje celý průmysl, který neustále vytváří nové krémy a obličeje, které mohou odstranit tyto nedostatky kůže.

Ovšem víte, že přirozený a cenově dostupný produkt, jako je zelený čaj, vám pomůže zbavit se těchto nepříjemných věcí? V tomto článku budeme popisovat tři způsoby, jak používat zelený čaj, díky kterému zapomenete na akné a černé skvrny na tváři.

1. Maska na bázi zeleného čaje a bílé hlíny

A už jste slyšeli o neuvěřitelných výhodách bílé hlíny? Bílá hlína, nebo "kaolin", je skvělý základ pro mnoho přírodních produktů péče o pokožku. Čistí a dezinfikuje pokožku. To je důvod, proč bílá hlína musí nutně být v první pomoci, pokud chcete zapomenout na akné a černé skvrny.

  • Maska na bázi bílé hlíny a zeleného čaje má vynikající vazebné vlastnosti. Díky tomu lék zachází s akné a černými skvrnami a zároveň poskytuje pokožce zdravý a zářivý vzhled. Kde mohu koupit bílou hlínu? Hledejte ji v obchodech s přírodní kosmetikou a v lékárnách. Budete příjemně překvapeni, že bílá hlína je cenově dostupný a levný produkt. Obvykle se prodává v práškové formě. Budete okamžitě přesvědčeni, že je velmi snadné aplikovat na obličej jako součást přirozené masky.
  • Chcete-li vytvořit masku na bázi bílého jílu a zeleného čaje, musíte nejprve vařit silný čaj. Naplňte tři pytle ze zeleného čaje s poloviční sklenicí vody. Pokud je to možné, použijte vodu, která neobsahuje chlor.
  • Poté, co je čaj připraven, přidejte jej do hlíny. Směs by měla být dostatečně tlustá, abyste ji mohli snadno položit na obličej. Důkladně promíchejte masku a naneste ji na obličej masážními pohyby, přičemž věnujte zvláštní pozornost oblastem s černými skvrnami nebo pupínky.
  • Masku nechte 15 minut a opláchněte ji studenou vodou. Doporučujeme vám to udělat dvakrát týdně.

2. Tonic na bázi zeleného čaje a jablečného octa

Doporučujeme vám, abyste si umyli svou tvář tímto lékem před spaním třikrát týdně. Jablečný ocet a zelený čaj společně tvoří silnou kombinaci, z čehož akné a černé skvrny už nebudou kazit váš vzhled.

Ale proč je jablečný ocet? Protože tento produkt je skvělým prostředkem pro akné a černé skvrny, pomáhá také vyvážit pH pokožky.

Pro přípravu tohoto přírodního tonika musíte nejdříve připravit zelený čaj. Nalijte tři čajové lžičky zeleného čaje s poloviční sklenicí vody a nechte je plivat. Pak přidejte ke směsi směs lžičky jablečného octa a nalijte produkt do lahvičky.

Umístěte lednici na dva dny. Poté dobře protřepeme láhev a posypeme tonikou. Počkejte nejméně 30 minut, poté důkladně umyjte obličej a nanášejte na pokožku svůj obvyklý zvlhčující noční krém. Jak můžete vidět, všechno je jednoduché!

3. Parní lázeň s přídavkem zeleného čaje

Tento způsob použití zeleného čaje proti akné a černým skvrnám je stejně jednoduchý jako předchozí. Je velmi efektivní při odstraňování černých skvrn a pomáhá vám zapomenout na akné pro dobro. Nemusíte dělat velké úsilí k vaření. Zde je recept na nápravu:

  • Varejte trochu vody do pánve a vložte 5 balení zeleného čaje. Když se směs pokusí, opře se o panvu a pokrývají hlavu ručníkem, aby nedošlo k úniku páry. Nezapomeňte nejprve vyjmout nádobu z desky a ujistěte se, že pára nečistá tvář.
  • Nepoužívejte příliš nízko na pánvi, aby nedošlo k popálení. ◊ Nechte paru proniknout do pokožky. Okamžitě pochopíte, jak příjemné jsou tyto pocity. Aby byl zaznamenán účinek takové parní lázně, měla by se provádět nejméně dvakrát týdně.
  • Kromě toho nezapomeňte použít zelený čaj a obvyklým způsobem: vypijte jej v odpoledních hodinách. To také pomůže vyčistit pokožku před akné a černými skvrnami. Jste připraveni se starat o svou krásu dnes?


Jak vyrobit domácí deodorant

Jak vyrobit domácí deodorant

Přírodní produkty Přírodní deodoranty domácí zvířata jsou stále populární po celém světě. Koneckonců jsou nejen užitečné pro neutralizaci zápachu. Obsahují také nejlepší sloučeniny pro vaše zdraví a životní prostředí. V současné době existuje mnoho komerčních deodorantů, ale mnoho lidí dává přednost šetrné k životnímu prostředí formule , protože nechtějí, aby vystavují působení toxinů, nalezený v některých chemikálií.

(Lidových opravné)

5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

Přírodní produkty Víte, že případné odstranění zápachu a podpaží akumulaci potu pomocí přírodních deodorantů? Špatný dech je nepříjemný příznak, který způsobuje hromadění potu, bakterie a odumřelé buňky v místě těla. Jeho vzhled obvykle spojené se špatnou hygienou, ale také to může být způsobeno hormonální Bute činnosti a jednotlivé zvyky každého jedince.

(Lidových opravné)