Zelený čaj může pomoci zhubnout?


Zelený čaj může pomoci zhubnout?

Zelený čaj. Všichni ho milují. Není nic příjemnějšího, než se vrátit domů a nalít zelený čaj do svého oblíbeného poháru. Některé přitom jen tak pro zábavu, ale miliony lidí pijí tento nápoj, protože jeho úžasné zdravotní výhody, z nichž jeden je schopnost podporovat hubnutí.

Je to ale opravdu tak? Je možné se spolehnout na to, že zelený čaj - je jedním z nejlepších přírodních nápojů shodit pár kilo? Zjistěte více dnes.

Zelený čaj - Zdravá ztráta hmotnosti

Když se snažíte zhubnout, udělejte to nejdynamičtěji. Už víte, o drastické diety, které omezují příjem bílkovin, sacharidů a tuků všeho druhu, a to i přesto, že tělo potřebuje normální rovnováhu.

místo toho by se měly řídit dietu, která poskytuje proteiny a esenciální mastné kyseliny, které tělo může vykonávat svoji přirozenou funkci. Hmotnost by měla být značně ztracena kvůli aktivnímu životnímu stylu a přirozeným prostředkům, jako je zelený čaj.

Je pravda, že tento starobylý nápoj může pomoci zbavit se několika kilo? - Ano, samozřejmě. Nicméně je třeba jej vnímat jako "přílohu" ke zdravé a vyvážené stravě. Zelený čaj nevyvolá zázrak, pokud budete i nadále jíst špatně.

Zjistěte, jak zelený čaj může pomoci zhubnout. 1.

 • Tento silný antioxidant Zelený čaj je silný přírodní antioxidant, který může zpomalit proces stárnutí pleti a díky polyfenolů vás ochrání před mnoha nemocemi. Je však důležité nezapomínat , že ještě silnější jsou antioxidační vlastnosti bílého čaje.

2. zrychluje metabolismus

 • Jednou z hlavních výhod zeleného čaje mají schopnost urychlit metabolismus a tím spálit více tuku. Katechiny, které jsou obsaženy, podporovat termogenezi proces, ve kterém tělo využívá energie spálených kalorií s nadváhou.
 • Nezapomeňte, že rovněž splňuje chuť k jídlu špatné, protože budete jíst méně a ne spokushayetesya pro občerstvení mezi jídly.
 • také zajímavé si povšimnout, že tento starověký nápoj prevence skoky v hladin inzulínu a neproniká do lipidové buňky. Vzhledem k těmto vlastnostem se hladina tuku v těle postupně snižuje.

3. Jedná se o vynikající diuretikum, který stimuluje v játrech

 • Zelený čaj - skvělý způsob, jak odstranit toxiny z těla zbavit se škodlivých látek, které se nahromadily v krvi a ve střevě. Pomáhá odstranit nasycené tuky v moči, a jiné sloučeniny, které způsobují pocit nadýmání a příčina zánětu...
 • navíc zelený čaj je velmi dobré se obnoví slinivku a játra, stimuluje jejich práci, ale vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů, více a chrání před poškozením.

Jak pít zelený čaj na podporu zdravého úbytku tělesné hmotnosti?

 1. Pomáhat zelenému čaji pomoci zhubnout, je třeba pít tři šálky denně.
 2. Pijte první šálek na prázdný žaludek, přidáním do ní šťávu z polovinycitronu.
 3. Druhý pohár by měl být opil 20 minut po hlavním jídle. Zlepšuje trávení a vstřebávání živin, a také dává pocit sýtosti. Dále bychom vám chtěli připomenout, že by v žádném případě nemělo být přidáno cukr ke zelenému čaji. Je lepší nechat ho oslabit, ale pokud je nápoj již docela hořký, vezměte lžíci medu (7,5 g).
 4. Po večeři musíte vypít poslední šálek čaje. Zkuste to udělat alespoň půl hodiny před spaním. Proč? Tělo potřebuje čas trávit čaj, dokud nepadnete spát.
 5. Začnete všimnout výsledky po zhruba dvou měsíců, ale to by odstranit ze svého jídelníčku tyto produkty:
 • sladké limonády a sladké pečivo a dezerty
 • červené maso rafinované bílé mouky klobásy
 • smetany
 1. Obecné varování o zeleném čaji.
 • Buďte opatrní při pravidelném užívání zeleného čaje, pokud máte vysoký krevní tlak (nezapomeňte, že obsahuje kofein).
 • pamatovat také, že pití zeleného čaje mezi hlavními jídly brání vstřebávání železa a vápníku, takže počkejte 20 minut, než si můžete vychutnat šálek čaje.
 • Nakonec nikdy nepřekračujte doporučené tři šálky denně. V opačném případě může být nebezpečným stimulantem.


12 Způsobů, jak se vyhnout nadváhy během spánku

12 Způsobů, jak se vyhnout nadváhy během spánku

Jak se vyhnout nadváhy? Velmi často lidé mají určité návyky, které nevědí, ale skrze ně získávají váhu. Pokud se chcete starat o sebe a vyhnout se nadváze, pamatujte si na některé z těchto nočních zvyků, které můžete zvážit. Pravděpodobně jste nic nevěděli o jejich účincích! 1. Malý spánek Pokud spíte příliš málo, může to vést k nadváze.

(Ztráta váhy)

Pít k vyčištění těla a hubnutí hubnutí

Pít k vyčištění těla a hubnutí hubnutí

Chcete-li opravdu využít výhod těchto čištění vody, doporučujeme použít vysoce kvalitní suroviny s močopudné vlastnosti ke stimulaci vylučování tekutin a hubnutí. Due ovoce, zeleniny a koření dostanete antioxidanty, vitaminy, minerály a další důležité živiny, které podporují fyzické a duševní zdraví.

(Ztráta váhy)