Zdravá střeva - zdravá pokožka


Zdravá střeva - zdravá pokožka

Mnoho lidí má kožní problémy, zejména těch, potýkají s problémem akné během puberty.

To je důvod, proč tito lidé neustále hledají alternativní kožní ošetření.

Obchody jsou mnohé léky k léčbě suché kůže, vrásky vráskám, a také znamená, že zpomalují proces stárnutí. Je však třeba mít na paměti, že vzhled je odrazem těch procesů, které se vyskytují uvnitř.

vnější a vnitřní změny v těle, ovlivňují pleť zdravotní

Za prvé, neměli bychom zapomínat, že zdravotní kůže přímo souvisí s hlavní změny, které probíhají v těle. Ve skutečnosti

,kožní onemocnění, jako je akné, růžovky, ekzém, dermatitida nebo lupénka jsou jen příznaky procesů, v těle.

Prostředky pro ošetření pokožky

Je třeba podívat hlouběji, protože problém není na povrchu, a to zejména v případěkožních onemocnění a jejich léčby.

V tomto případě by léčba měla být funkční. Taková léčba zahrnuje detekci příčin určitých typů bolesti v propojených systémech těla.

Například funkční medicína léčí akné a mnoho dalších kožních onemocnění. Patří sem zánět způsobený autoimunitní reakcí. Ve všech případech sefunkční medicína zaměřuje na každého jednotlivého pacienta s jeho individuálními potřebami a problémy.

hojí střeva - kůže kúra

normalizovat střeva, je třeba v první řadě, projít laboratorními testy. Analýza výkalů charakterizuje práci střev. Stojí za zkoumání přítomnosti určitých mikroorganismů.

Analýzy zjistí úroveň bakterií, které jsou přítomné v těle. Některé laboratorní studie mohou trvat několik dní.

Analýza krve

Analýza krve pomůžezjistit úroveň poškození ochranných funkcí střev.

Některé nestravitelné zbytky potravin, stejně jako bakterie mohou spadat do krevního řečiště. To způsobuje zánět, což je zvláštní reakce těla.

Dieta při střevní rakovině a zlepšení stavu pokožky

Nejškodlivějšími produkty střeva jsou zpracované potraviny. Obsahujítoxických prvků ve svém složení.Žádný z těchto produktů není správně tráven.

Ale je tu také hodně dobrého jídla.

Mezi těmito výrobky, které zlepšují pracovní střeva a kožní onemocnění patří následující:

vývar z kostí Téměř každý pokrm ochutnal to od dětství. Jedná se o tradiční pokrm pro nemocné. A kromě toho, je půda obsahující kolagen, velmi užitečný komponent pro léčbu kůže a střeva.

Bylinné čaje Existuje mnoho druhů bylinných čajů, které jsou vysocez chronických infekcí.

Jeden z nich, známý jako „švédská hořkosti“, který pracoval i pro léčbu některých chorob. Je ideální pro normalizaci žaludku.

Green a nakládané zeleniny nakládaná zelenina obsahují několik užitečných probiotika pro normalizaci vnitřní rovnováhu mikroorganismů. Taková strava pomáhá obnovit funkci střev a pomáhá zlepšovat stav pokožky.

ve vaší stravě by měly být doplněny následující produkty:

  • Kimchi Zelí Játra

Jedná se o ideální produkt obohacený biologických látek, které jsou dobře absorbovány. Tento produkt však nepotřebujete zneužívat. Kokosový olej

Některé tuky jsou důležité při léčbě střeva a obnovit normální pleť. Kokosový olej nasycuje tělo přírodními antimikrobiálními přísadami.Kromě toho je velmi užitečné pro zdraví epidermis.

fermentovaných potravin Určité typy fermentovaných potravin, které obsahují laktózu, jako je jogurt, obohacených prospěšných probiotika. Je pro pleť, i prostřednictvím spotřebu těchto výrobků velmi důležitý, se stává atraktivnější vzhled.

Další užitečná složka je obohacený olej z tresčích jater. Takový olej je obohacen o určité živiny: vitamíny A, D a K2. Navíc je vynikajícím prostředkem pro ošetření pleti.Souvislost mezi střeva a kůže lupénka

- je typický příklad toho, jak

tělo snaží zbavit toxinů, které se nahromadily uvnitř.Provede to tím, že je odfiltruje přes stěnu střeva. Tento proces se nazývá syndrom dráždivého střeva.Různé studie ukazují, že pacienti s podobnými nemocemi, například Crohnova choroba a ulcerózní kolitida, také kožní problémy.

Kromě toho celiakie obvykle způsobuje také kožní problémy. Vysoká nesnášenlivostí lepku

projevuje výskytem defektů na kůži. 5 způsobů, ve kterém je kůže oznámit

kožní problémy - jedním z velkých oken pro zdraví těla. Vzhled kůže, barvy a nádorů může být prvním příznakem závažnějších problémů.


12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

Zubní pasta - produkt s úžasnými vlastnostmi. Vysává velmi rychle, zatímco absorbuje vlhkost z prostředí. Zubní pasta často obsahuje esenciální oleje, extrakty z máty a eukalyptu, látky pro bělení. To dělá obvyklé zubní kartáčky opravdu užitečné v různých situacích: můžete ho použít stejně a vždy získat skvělý výsledek.

(Zajímavosti)

7 Tajemství čisté stříbro doma

7 Tajemství čisté stříbro doma

Zajímavých informací o stříbrné Některé odrůdy nezmizí vůbec, protože jsou vyrobeny během procesu pokovení, která aplikuje tenkou vrstvou rhodia kovového povrchu. Nicméně, mnoho lidí má starověké stříbro, které nakonec tlumí pod vlivem prachu a dalších environmentálních faktorů. Na rozdíl od obecné víry, stříbro není oxidováno.

(Zajímavosti)