4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy


4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

nad životem a emocionální růstlépe vy sami víte. Uznáváte chyby ve vztazích,a postavit „zeď“, který jste někdy dát dohromady a vaše polovina cítit pohodlně a šťastný.

Někdy se však chyby nedají snadno rozpoznat. Někdy se můžete cítit špatně o své polovině a místo toho, abyste ukazovali vděk, lásku a respekt, vytvořili nedůvěru a bídu. V dnešním článku se budeme diskutovat některé z těchto malé, ale časté chyby ve vztazích, které tvoří páru a odstraněných od sebe navzájem. 1.

Love - ne jen říct „miluji tě“

Samozřejmě s vámi se to stalo v určitém stadiu života. Byl jste ve vztahu, kde bylo snadné jednoduše říkat každý den: "Miluji tě". A i když tato slova jsou velmi příjemná, nestačí k vyjádření lásky. Potřebujete něco udělat, abyste ukázali pravou lásku, kterou cítíte někomu jinému.

 • Všichni lidé vyjadřují určitou lásku. Někteří lidé jsou výraznější, zatímco jiní mohou být uzavřenější, ukázat svou lásku jemnější způsob, který vyžaduje hlubší úroveň porozumění. Ale jen proto, že ukazují pocit méně jasně, neznamená, že "milují méně". Existuje mnoho různých způsobů, jak ukázat svou lásku.
 • Někteří lidé očekávají projevy lásky v průběhu dne, líbání, dotýkání, objetí ... ale je třeba si uvědomit, že ne každý má stejné potřeby, a to neznamená, že nás mají rádi menší.
 • Láska může být také přeložena podle vzhledu ve správný okamžik. Může to být jen úsměv, který vám připomíná bezpodmínečnou podporu a potěšení vašich polovin. Samozřejmě, někdy byste chtěli, aby partner byl více emocionální a každý den řekl, že chce být s vámi. Ale opravdu záleží pouze na tom, že když to dělá, bez ohledu na to, jak málo, dělá to s naprostou upřímností.
 • Ohodnoťte svého partnera pro akci, nejen pro slovo. Slova někdy ztrácejí svůj význam nebo mohou být nesprávně vykládána. Je snadné klamat slovy, ale nikdy nehrozí. Dávejte pozor na to, jak se váš partner vztahuje k vám, jak se o vás stará, jak si ctí ... To je opravdová láska.
 • Pokud jste ten, kdo skutečně potřebuje každodenní projevy náklonnosti a domnívá se, že polovina z „má rád ty menší, než to uděláte,“ je třeba mluvit. Řekni mi, co potřebuješ.

2. Láska neznamená, že byste si měl dát sebe sama a na oplátku nic nedostat.

Mnoho lidí spadne do této pasti. Myslí si, že milování -znamená dát vše ostatním a bez omezení. Ale buďte opatrní.

 • Je velmi důležité zamilovat se do moudrosti a rovnováhy. Dáte se někomu jinému, uvědomíte si, že budete "týmem". Nabízíte se a váš partner odpovídá na reciprocitu. Obohatením života jednoho druhého obohacením o zralost a individualitu se stáváte jeden celek, který se každým dnem rozrůstá.
 • Pokud dáte vše pro další osobu, přijde den, kdy se budete cítit nejen prázdný uvnitř, ale zklamaný. Uvědomíte si, že jste se nevědomky pustili do vztahů, o kterých nyní není žádná cesta.
 • Očekávejte poloviny, abyste něco pro vás provedli - to není projev sobectví. Konečně každý partner je stejně zodpovědný za štěstí vašeho vztahu.

3. Pokud se vás někdo obává, nezůstávejte čekajte, dokud si jiný člověk neuvědomí svou chybu

Lidé na celém světě nevědí vše. Často partneři ve vztazích mylně myslí, že když se něco bojí, pak o druhé polovině bude vědět.

Proto se místo toho, aby se o svých obavách vyslovili, někteří lidé dávají přednost mlčení a rozhněvání. Cítí se, jako by je jejich partner ignoroval a potrestal jejich napůl ticho.

Toto je velmi nezralé rozhodnutí. Pokud vás něco obtěžuje, nemějte mlčení. A neházejte "neviditelné dýky" do partnera, protože se nemůžete dostat z bludného kruhu absurdního hněvu.

Nebojte se vyjádřit svůj názor. Pokud je vám líto, řekněte mi o tom. Pokud ublížíte, vyjděte svou bolest. Pokud něco potřebujete, zeptejte se. Vaše polovina je osoba, kterou jste si vybrali. Potřebujete vytvořit harmonii prostřednictvím dialogu a spolupráce, ne na bojišti.

4. Nevystavujte "celý svůj svět" kolem vaší poloviny

Když vytvoříte nový vztah, oba jste oba děti. Chcete se zaměřit na celý svět kolem této osoby. A to je normální, protože jste se rozhodli začít s ní nový život.

Mějte však na paměti:

 • Je důležité dále rozvíjet osobní rozvoj. To znamená, že každý den se musíte naučit, experimentovat s kým jste. Nezanedbávejte své vzdělání, přátele nebo práci.
 • Samozřejmě, že vztahy jsou důležité. Ale stejné a další důležité aspekty svého života: trénink, kruh přátel, osobní prostor... To vše pomáhá obohatit vás jako člověka. A to zase vytváří sebevědomí a pocit důvěry.
 • Vysoká sebeúcta pomáhá dělat vztahy šťastnější. Je zralější. Pokud se zaměřujete pouze na polovinu a zanedbáváte svůj profesionální nebo osobní růst, nakonec se budete cítit frustrovaní a dokonce začnete obviňovat svého partnera v jejich neštěstí.

Vyrábíte jak osobu, tak pár. Zde je způsob, jak najít skutečné štěstí v životě. To opravdu stojí za to.


Vzájemně závislé vztahy: spojení, které přinášejí bolest

Vzájemně závislé vztahy: spojení, které přinášejí bolest

Interdependence - je to druh lásky, která způsobuje spoustu bolesti. Irony, že? Vynikající pocit lásky k jiné osobě se může stát skutečným testem. K tomu dochází, když naše připoutání k někomu má nezdravý charakter. Vzhledem k tomu, se stále učí o "vlastnictví" od dětství, často si ani neuvědomují, že jiný člověk nemůže plně patřit k nim.

(Sex a vztahy)

Při třepení přátelství, když láska prochází

Při třepení přátelství, když láska prochází

Sex a vztahy Při přátelství ukončena a láska zvětralý, něco v nás zemře. Nikdo není připraven na ztrátu nebo ukončení komunikace, , která kdysi byla tak důležitá. Náš mozek byl geneticky naprogramován tak, aby byl kombinován s lidmi. Tímto způsobem přežíváme, učíme se a zdokonalujeme se po celý život.

(Sex a vztahy)