Zdravé recepty uspokojit potřebu sladké recepty


Zdravé recepty uspokojit potřebu sladké recepty

v určité době (zejména v noci), když je zima, nebo když se jedná o něco, co jsme útočí chuť k jídlu čokoláda, dezerty, cukroví a sladkosti. Co byste měli dělat v těchto případech? Přečtěte si tento článek o nejlepších zdravých receptů, aby vyhovovaly potřebám sladká.

recepty, aby vyhovovaly potřebám sladké

Některé z těchto receptů jsou zdravější než ostatní. Ale dobrá zpráva je, že vám dá dostatečnou dávku přírodní sladkostí a nechcete tápat v lednici nebo ve skříni při hledání něčeho, co obsahuje hodně cukru. Čokoláda jahody

Existují určité typy hořké čokolády, která může roztavit, aby se chutné fondue. kromě jahod, můžete si vybrat ovoce, jako jsou jablka,vaší chuti. Můžete je dát do mrazničky, aby se taková zmrzlina. Pokud dáváte přednost banán, víte, že jsou výborným zdrojem vitamínu B a C, vlákniny a draslíku. Nejlepší na tom je, že se uhasit hlad nebo chuť na sladké. Jogurt a granola

Smíchejte šálek odstředěného nebo vanilkovým jogurtem s několika lžícemi müsli nebo ostré sušenky. Další zajímavé možnosti jsou: sušené ovoce (mandle, vlašské ořechy, atd), nebo kousky čerstvého ovoce. Plody

Není nic lepšího, než dobrá část čerstvého ovoce, aby vyhovovaly potřebám sladká. Udělejte si salát s vše, co najdete v lednici, včetně pomerančové šťávy. Nepoužívejte příliš mnoho cukru ke slazení.

Hořká čokoláda je jen čokoláda, která „povoleno“, aby vyhovovaly potřebám sladké užitečným způsobem. procento kakaa musí být tak vysoká, (70-99%).Neměl by obsahovat mléko nebo cukr. Také si můžete jíst s mírou ke snížení hladiny kortizolu - stresového hormonu. Pomůže se také soustředit se na učení.

Čokoláda je také bohatá na tryptofan - aminokyselinu, která pomáhá zlepšit stabilitu nervového systému a udržet úzkost pod kontrolou.

Smoothies Smoothies jsou ideální, jak se zbavit hladu získat energii po tréninku v posilovně a uspokojení potřeb sladká. Existují tisíce různých receptů s různými přísadami.Pokud potřebujete zdravé možnosti, doporučuje se konzumovat ovocné proužky spíše než proužky obsahující mléko nebo smetanu.

Zmrazené šťávy

Není nic lepšího, než dobrá přirozená frézie, aby se zbavila tahu sladké. A je to velmi snadné. Naléváme džus z pomeranče, grapefruitu nebo něco takového. Přidejte led a míchat v mixéru. Můžete přidat špetku cukru, pokud chcete. Další možnost: vložte kusy broskví nebo brusinek přímo do mixéru a nezapomeňte na led. Tím bude konzistence hustší.

Mocha káva

I když nejste zvyklí na pití kávy v noci, malá část nebude bolet (nepijte ji denně). Dostanete také dávku kofeinu a tmavé čokolády, která pomůže snížit potřebu sladké. Nepoužívejte rafinovaný cukr k jeho oslazení.

Přírodní ovocná zmrzlina

Je snadné vařit, a to je vynikající. Může se jíst nejen v létě, ale iv zimě. Použijte med pro oslazení. Vytvořte ovocný džus nebo pyré (jak jsme vysvětlili dříve) a vložte do mrazničky po dobu 2-3 hodin.

Mražený jogurt

Přidejte některé jogurtové náplně, jako jsou například podzemnice, jemně nakrájené ovoce atd. a umístěte do mrazničky. Není nijak užitečné uspokojit potřebu sladké.

Pečené jablka

Jsou opravdu snadné vařit a jsou ideální pro zimní noci. Můžete je také vyrobit s hruškami. Umístěte ho na malé množství vody a vložte do trouby. Můžete si vzít uprostřed a vyrobit sirup s hnědým cukrem a vodou.

Pudink

Domácí vanilkový pudink je jedním z nejlepších pokrmů pro druhou polovinu dne, kdy napadá touhu jíst něco sladkého. Bude užitečné, pokud vaříte s malým množstvím cukru nebo oslaďte med nebo termíny. Pokud chcete zvláštní chuť, roztát trochu tmavé čokolády.

Kukuřičné pochoutky

Jsou výživné, poskytují velké množství vitamínů a jsou skvělé například k obnově energie po cvičení. Protože obsahují ořechy, zrní a ovoce, měly by být vždy na dosah ruky. Můžete si je vyrobit také tím, že si mícháte ingredience a necháte je s medem, jako müsli.

Ovoce a mléčné sýry

To je chutná příležitost uspokojit potřebu sladké, stejně jako obohacovat bílkoviny. Kromě ovoce, můžete přidat lžíce medu nebo lžičku kakaa.

Chléb se skořicí

Pečený chleba se skořicí je sladký a užitečný. Střih několik kusů bílého chleba, posypeme nízkokalorickým máslem a posypeme skořicí.

Sladké džemy a sýry

Jedná se o velmi užitečnou alternativu, protože tato směs má nejen hořce sladkou chuť, ale také výhody obou složek. A udělejte to velmi snadné. Řezte plátky a jíst jeden po druhém.

Derived Blend

Můžete to udělat sami. lískové ořechy, vlašské ořechy, pistácie, mandle, datumy, rozinky. Vložit vše do šálku a vychutnat si to. Nejezte příliš mnoho, protože obsahuje hodně kalorií, ale skvělá zpráva je, že uspokojuje pocit hladu a potřeba sladké.


Tyto snídaňové bílkoviny vám ušetří energii po celý den! Recepty

Tyto snídaňové bílkoviny vám ušetří energii po celý den! Recepty

Užitečné začít den snídaní - nejlepší způsob, jak nabíjení tělu energii, která ho potřebuje, aby správně fungovaly. Věděli jste, že přesně proteiny přerušuje přinést co nejvíce energie do dne? Obecně platí, že dobrá snídaně pomáhá tělu zdržet se přejídání večer. Dává tělu vše potřebné, spouští metabolismus a zlepšuje kognitivní funkci.

(Recepty)

Jak zvýšit produktivitu: 5 Recepty proteinové koktejly

Jak zvýšit produktivitu: 5 Recepty proteinové koktejly

Budete potřebovat vysokou úroveň fyzické i psychické výkonnosti nosit vše, co potřebujete udělat, a vyřešit všechny obtíže, které vznikají v průběhu celého dne. Dostatečná energie je určujícím faktorem při aplikaci času. Nicméně špatné stravovací návyky, stres a únava může zhoršit kvalitu skutečně brání každodenní život.

(Recepty)