Jaké jsou kuřecí nugety vyrobené?


Jaké jsou kuřecí nugety vyrobené?

Možná jste někdy stálo za kuřecí Nuggets? Lze je zakoupit v různých supermarketech nebo si objednat v restauracích rychlého občerstvení (fast food). Chutné zlaté náplasti s křupavou kůrou lákají, aby se na nás dívaly plakáty. Ale co vlastně dělají kuřecí Nuggety? Dnes v našem článku vám o nich povíme. A pak vyvodíte závěr, zda byste měli i nadále kupovat kuřecí nugety, ať jsou užitečné pro naše tělo.

Chutný vzhled Nuggetů nás láká zlatavě hnědou kůrou. Když lékaři říct o potřebě snížení hladiny cholesterolu v krvi a zamezení červeného masa ve stravě, mnozí z vás vidí nugetů užitečnou alternativu.

To je důvod, proč si často můžete zakoupit nugety pro vaše děti, protože je chcete nejlépe a zdravě jíst. Takže si vybíráte kuřecí nugety, a že mohou zvýšit hladiny triglyceridů, které neznáte.

Proto můžeme říci jen to, že před objednáním nugety v restauracích s rychlým občerstvením nebo vařit vlastní večeři, stojí málo času, aby pečlivě přemýšlet a učinit informované rozhodnutí.

Jak dělají kuřecí nugety?

pasty, které tvoří chutné kuřecí nugety, které jsou považovány za dobrou alternativu k hamburgery podobat jahodový jogurt nebo žvýkačky. Tato růžová pasta se získá broušením a mechanickým broušením celých slepic. Proces vaření Nagets popisuje Michael Kayndt ve svém blogu.

Co se stane dál? Růžová hmota, po procesu krájení kuřat mechanickým zpracováním masa je naplněna různými bakteriemi. Co dělají, aby se zbavili těchto bakterií? Výrobci sterilizují hmotu amoniakem - jednoduchým a spíše nepříjemným způsobem.

Pokud by se proces ukončil, během kouření kuřecích nugetů bychom cítili amoniak. A pro zakrytí chuti a zápachu chemikálie pro dezinfekci se do pasty přidávají umělé pigmenty a příchutě. Přemýšleli jste někdy o tom, jaké množství umělých doplňků vaše tělo dostane každý den s jídlem, které jíme?

Renomovaný Chef, James Oliver ve svém Food Revolution televizního programu je odpovědný za povědomí o procesu přípravy kuřecí nugety. Cílem bylo upozornit rodiče, s cílem zvýšit jejich informovanost a přesvědčit je, aby dát takovou nezdravé jídlo pro své děti. Tento projekt Jamese Olivera však neuspěl a autor nedosáhl očekávaného úspěchu.

Později se Natgeo kanál dotkl i tohoto tématu a ukázal příběh o vaření Nagets. Televizní program hovořil o výrobě potravinářských výrobků mechanickým oddělením masa.

Vyšetřování „falešné“ potraviny vedeného článku Huffington Post

, který byl zveřejněn v renomované celosvětové zveřejnění Huffington Post, nazvaný: „Co vlastně obsahují kuřecí nugety“

Tato publikace přitahoval mezinárodní pozornost, když bylo oznámeno, že nejenže obsahuje nugety kuřecí (co v ideálním případě by měl také připravit tento pokrm), ale i kuřecí vnitřnosti, drcený kosti, tuk, cévy, šlachy, chrupavky a asi 30 různých chemických přísad. Ve skutečnosti, v nuggets obsahuje méně než 50% kuřecího masa, všechny ostatní - různé doplňky.

Článek začíná těmito slovy: „Když si objednáte jídlo rychlá příprava, jste si dobře vědomi toho, že toto jídlo lze jen stěží nazvat užitečné a zdravé, ale alespoň pokud chcete snack nugety, budete očekávat, že jedlý produkt na talíři kuřete - kuře. a maso je maso, ne? "

Média provedly řadu studií o "falešném" jídle. Pokud jde o kuřecí nugety, bylo prokázáno, že kuřecí maso je jen polovina z toho, co je z nuget. Zbytek tvoří více než tři tucty různých přísad a plniv, včetně síranu hlinitého.

Americký časopis lékařství provedl analýzu obsahu kuřecích nugetů ze dvou předních sítí rychlého občerstvení. (Názvy těchto zařízení nejsou uvedeny v článku, ale můžete odhadnout, které restaurace jsou uvedeny). Nugety obě restaurace obsahují pouze 50%kuře, dalších 50% byl směs chrupavky, šlachy, drcené kosti, žíly a tuku.

Kuřecí maso a koření jsou daleko od jediných ingrediencí, které tvoří vaše oblíbené pokrmy z rychlého občerstvení. To dokazují americkí vědci z University of Mississippi Health Care.

Podle Dr. Richarda D. de Shaza z University of Mississipi Medical Center si různé firmy dávají přednost použití umělé směsi, která obsahuje různé části kuřat místo toho, aby používala nízkotučné maso. Poté se tato směs připraví při hlubokém smažení.

Lze pak říci, že Nagets jsou vařené z kuřecího masa? Je správné říci, že jde o kuřecí produkt, který má velmi vysoký obsah kalorií, obsahuje velké množství soli, cukru a tuku. Takový výrobek nepřinese lidskému tělu žádnou výhodu.

Dr. David Kats z Yale University tvrdí, že tato směs může být škodlivá, přestože výsledky výzkumu stále nejsou dostatečně přesvědčivé. Informujte lidi, že kuřecí nugety vyrobené z šlach, žil a drcených kostí nestačí k tomu, aby je přesvědčily, že přestanou jíst tento výrobek.

Lidé by měli také vědět, že tyto nugety obsahují chemické přísady, které mění chuť a konzistenci. Takže problém Nagetes spočívá v tom, že jsou vařené z různých částí kuřecího masa a také při vaření v nugetách přidávají různé chemické přísady a konzervační látky.

Po návratu do článku Huffington Post, říci, že v průběhu vyšetřování kus smažené kuřecí nugety byly nalezeny dimetilpolisiloksan - látku, která je součástí nemrznoucí směs pro automobily.

Přestože tyto doplňky nepovažují za škodlivé, ale nepřinášejí žádný užitek lidskému tělu. Ostatní výrobci rychlého občerstvení přidávají glutamát sodný (MSG). Tato látka může způsobit bolesti hlavy a nadměrné pocení.

Nugets také našel vysoké úrovně dextrózy, jeden z druhů cukru. Deset náplastí obsahuje 900 mg soli před fritováním, což je výrazně vyšší než doporučená denní dávka.

Vědci si připomínají, že Nagetsi je nezdravý, mastný a vysoce kalorický kuřecí produkt. Bohužel je to příliš chutné a milované dětmi, na které se zaměřuje fastfood průmysl. Takový systém výživy nemůže být pro každého považován za správnou volbu.

Možná přichází rychlé občerstvení a bude užitečné. Dnes je však nejužitečnější "Shvika jídlo" to, co jste si sami připravili a vzali s sebou.


Barvy a jejich vliv na naše pocity

Barvy a jejich vliv na naše pocity

Zajímavých faktů různých barev ve vaší nálady ovlivňují , protože každý z nás alespoň trochu užitečné pochopit psychologii barev a jejich vliv. Taková znalost nám pomůže uspořádat vaši práci a domů, abychom mohli lépe pracovat a žít šťastně. Kromě toho, že každý z nás má své vlastní oblíbené barvy, existují také jisté tóny a odstíny, které nás definují jako osobu.

(Zajímavosti)

Jak léčit čakry

Jak léčit čakry

ČAkry - Jedná se o energetické kanály, které procházejí tělem. Život a zdraví protékají. Pokud je jeden nebo více z nich nemocní, bude to mít vliv na celý systém. Zjistěte v tomto článku více o tom, jak léčit čakry. Základní fakta o čakry, aby se plně řešit tuto otázku, musíme mnoho hodin, takže příjemné vědět alespoň základní fakta.

(Zajímavosti)