ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí


ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí

Sex a Vztah Postupem času se ukázalo, že ti, vztah, který jako pevné a odolné, začnou praskat. Důvody mohou být různé, například některé změny v životním nebo osobnostních konfliktů, ale v každém případě, v určitém okamžiku, vidíme, že okruh přátel se významně snížil.

netají, že skuteční přátelé můžeme spočítat na prstech jedné ruky, a s věkem jsme si stále více uvědomují, že kvalita vztahu mezi blízkými přáteli důležitější než kvantita.

Teď víme, co je zapotřebí, aby tyto vztahy byly silnější a hlubší, a láskasmysluplné, a tak jsme postavit plot kolem našeho běžného vnitřního kruhu.

Zúžení kruhu přátel není ve skutečnosti bolestným procesem, jak se to může zdát, protože je to přirozené.

Všichni v jednom či druhém období života se začínají distancovat od našich přátel a stanovit určité limity podle našich potřeb.

Není třeba milovat více lidí, stačí více lásky „své“ lidi

S věkem se kvalita a hloubka vztahů jsou stále vyšší prioritu než jejich intenzitu. Jsme rádi, že jsme mezi těmi, kteří pro nás nejvíce váží.

je částečně dán čas, který můžeme dát přátelství a společné záliby a priority, které máme s těmito lidmi.

Ve věku 15 let se většina lidí líbí ve společnostech, protože se tak dozvídáme něco zajímavého a získáváme nové zkušenosti. A ve 30 nebo 40 našich prioritách se mění a ve vztahu se stáváme více selektivní.

také Doporučujeme, abyste si přečetli: Výhody kávu a přátelé

Přátelství: čím hlubší, tím lépe

V určitých obdobích života osamělosti je docela typické, a na druhé straně a neobvyklé pro nás, tak lidé začnou hledat (vědomě či nevědomě) teplý, přátelský , upřímný a stabilní vztah.

Tento jev není nový, ale již existují studie, které potvrzují, že každý rok nám pomáhá dát kvalitě vyšší než kvantita.

Hledáme a vytvořit prioritní vztahy s lidmi, s nimiž jsme se cítí hlubší spojení s tím, co cítíme, je dobré emocionální, kognitivní a behaviorální sociální úrovně.

Rovnováha ve všech těchto oblastech nám pomáhá pochopit přátelské vztahy, které máme. Takže máme emocionální tendenci hodnotit vztahy podle toho, co získáme.

Takže se stáváme pečlivější a analytičtější. Současně je pro nás obtížné abstrakovat z myšlenek, které nám každý vztah dává. Jsme si vědomi, že pro vztah existují různé možnosti a existuje mnoho a mnoho.

Koncept přátelství je tak variabilní, že občas dokonce překvapíme i naše vlastní názory.

Je třeba také poznamenat, že se objevuje něco neobvyklého s lidmi. Ať už na základě zkušeností nebo prostřednictvím že časem se stáváme méně „flexibilní“, ale začneme vnímat nesouhlas a diskuse blíže k srdci a těžší.

My dospělí mohou oba překvapeni a dojemné sledovat dvě děti, kteří se hádali, protože hračka, a jen tak minutu nebo dvě a znovu obejmout navzájem milovat víc než cokoli na světě.

jsme měli vždy na paměti, a zeptejte se sami sebe na otázku:nebo důvod pro náš hněv a odcizení natolik dobré ztratit přátelství?

Lidé mají tendenci dělat příliš chladné závěry poněkud malicherné záležitosti, které často vedou k oslabení své ideály a pocity.

Takové momenty jsou rozhodně kotvou v jakémkoli vztahu.

To je důvod, proč je důležité mít na paměti, že máme tendenci soudit jiné podílově málo významného špatných skutků namísto toho vyhodnotit, co dělají dobře.

Takže často uzavíráme přátelský kruh nesprávně.

doporučit další zajímavý článek: Výchova s ​​láskou zahání strach

emocionální priority různých fázích životního

přes naše osobní zkušenosti, neměli bychom zapomínat, že tyto změny společenského života samo o sobě není negativní.

Přechodné období může být obtížné, ale jsou přirozené. Takže pojďme se podívat na následujících fázích:

  • V pre- a dospívající ve vztazích a pochopit mnoho nejasností. Hledáme naše místo ve světě, a proto neustále budeme a budeme znovu budovat své kruhy přátel.
  • Po 20 letech přestoupení řádku postupně vzdalují od velkých stran, hlasitých večírků a příliš aktivní společenský život. Začneme si ocenit bližší lidi, o kterých se dá mluvit a obohatit jejich osobní a psychologické plány.

  • Dále v této fázi chceme klid a pohodlí, cítit něčí lásku a naši důležitost. Myšlenky, záliby a vyhlídky jsou zralější.
  • V průběhu dalšího vývoje, jsme obklopit se lidmi, které mohou jít s nimiž mohou sdílet myšlenky, pocity a zájmy a mají dobrý čas.
  • Na začátku života v dospělosti je pro nás důležité, není přátelství, které se zdají být hluboko, a ti, kteří jsou skutečně hluboké a s lidmi, které již nejsou schopni milovat není povrchní, ale významný.
  • Ceníme si ty přátele, kteří si upřímně říct, že jsme všichni vypadají ještě kteří se nebojí mluvit a uvítali, a návštěvu, a pokud je to nutné, pro naše vlastní dobro, plně schopný nás kritizovat.

Přijaté přátelství se stává tak silnou vazbou mezi bratry a sestrami. Takové hluboké vztahy jsou daleko od pokrytectví, sebectví a falešných obav. Takové vztahy naplňuje duši teplo, a když máme něco oslňující a pomoci projít obtížnou situaci, jako druhý pilot.


Jste emocionálně inteligentní osoba?

Jste emocionálně inteligentní osoba?

Hodnota emoční inteligence se časem změnila. Dnes jsme přesvědčeni, že emoční inteligence je schopnost řídit své emoce a pocity o ostatních. Ačkoli někteří lidé mohou mít přirozený talent, emoční inteligence může být vyvinuta a nakonec změněna. Dnes bychom se rádi podívali na některé rysy emocionálně inteligentních lidí.

(Sex a vztahy)

Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'

Jak vyjádřit svůj názor a říct 'ano' nebo 'ne'

ŽíT a nebojte se, že budete soudit nebo zanechat v určitém okamžiku. Je velmi těžké vyjádřit svůj názor, ale stojí za to. Máme strach z obvinění za naše myšlenky, za to, kdo jsme a za volbu, kterou uděláme. Neexistuje horší strach, než ten, v němž věříme, a nikdy na to nemůžeme zapomenout. Jedná se o předsudky, nejistotu a tvrdohlavost na něčem.

(Sex a vztahy)