Znamená, infekce močového měchýře, močové trubice a ledvin


Znamená, infekce močového měchýře, močové trubice a ledvin

lokalizovaných infekcí přírodní léčiva močových cest se obvykle vyskytují v močového měchýře, močové trubice nebo ledvin. jejich příčin šíření určitých typů bakterií. Je také důležité si uvědomit, že ženy mají větší pravděpodobnost vzniku takové infekce.

Proč? Naše močová trubice je mnohem kratší a bližší k řiti než u mužů. Kromě toho, v průběhu menopauzymůže způsobit, že některé běžné infekce. Proto je dnešní článek chceme mluvit o některých produkty by měly být konzumovány v případě infekcí močových cest.

Ready to číst?

močový měchýř a ledviny

Infekce močových cest se může objevit v různých částech a obvykle je třeba, aby přezkoumala a lékař mu předepsal léky. Ale dokud likuyetesya domova by měla následovat správné diety s antioxidanty, vitaminy a přírodní antibiotika, které bezpochyby pomáhají rychleji se zbavit tohoto problému.

všechno původně to vzít na různé typy infekcí močových cest.

  • močového měchýře. Močového měchýře infekce jsou nejčastější. Oni jsou také známí jako zánět močového měchýře.
  • ledviny. Ledvin Infekce - je to mnohem vážnější. Pokud problém nastane pouze v jednom ledvinách a dočasná, je pravděpodobné, že lidská akutní pyelonefritida. Pokud se však nemoc neprojde a druhý má vliv na ledviny, chronická pyelonefritida vy. Nezávisle na typu onemocnění, ledvinové infekce jsou velmi bolestivé a doprovází horečka, zimnice a únava.
  • močovod. Občas, trubky, které spojují vaše ledviny a močový měchýř se též může vyvinout zánět, ačkoli toto je vzácné. Tento problém lze snadno vyléčen s léčbou.
  • močová trubice. Tento typ infekce je znám jako uretritidy a tam v průlivu, který se moč z močového měchýře. Tento problém je velmi časté.

Dietní léčba infekcí močového měchýře, ledvin a močové trubice

1. heřmánkový čaj Heřmánek je považován za jeden z nejlepších přírodních prostředků pro infekce močových cest. Obsahuje antibakteriální látky, které urychlujíléčbu různých nemocí. Nezapomeňte, že se jedná o přírodní detoxikační prostředek, protože Daisy zabíjí bakterie obsažené v moči. Všimněte si recept jeho přípravy. Složení

  • 20 g heřmánku 1 šálku vody (200 ml)

Making

pít sklenici heřmánkového čaje dvakrát denně. První z nich - na lačný žaludek ráno a druhá - v odpoledních hodinách. Za prvé, přivést vodu k varu a přidejte heřmánek. Vařte na mírném ohni po dobu 20 minut. Odebrat plyn a nechá se stát po dobu několika minut. Pomalu popíjet drink.

koupel s heřmánkem si také vzít koupel s heřmánek. Recept na to: 1 litr vody

  • 40 g heřmánku a heřmánku vaříme litru vody po dobu alespoň půl hodiny a pak se nechají vychladnout na 10 minut. Tekutina by měl být teplý, ale ne příliš horká. Doplňte do svého obvyklého vanou a lehnout si do ní po dobu 15 minut, až voda začne vystyhaty. Takže se můžete cítit jako všechny léčivé vlastnosti se z heřmánku. 2. Cranberry šťáva

Cranberry šťáva - je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak léčit infekce močových cest, protože se lepí na stěny močového ústrojí za účelem odstranění škodlivých bakterií a posílit imunitní systém a chrání před infekcemi a dalšími nemocemi. Vypít sklenici brusinkového džusu bez cukru, pokud máte některý z výše uvedených problémů. 3. ráno

prostředky jedlé sody a citron

jedlé sody a citrónové šťávy jsou skvělé pro léčbu infekcí močového měchýře, ledvin a močové trubice. Proč? Pomáhají zmírnit bolest a nepohodlí při močení a pH rovnováhu v těle vzhledem k tomu, že v první řadě bojovat kyselost, který způsobuje infekci.

Možná se divíte, protože citronová šťáva je kyselá, ale v průběhu metabolismu v těle, má alkalické účinek, který pomáhá léčit buňky podrážděné močových cest. Složení

  • šťáva z poloviny citronu 1 kávová lžička jedlé sody (3 g)
  • 1 šálku vody (200 ml)

Příprava se rozpustí 3 g jedlé sody ve vodě a přidejte citrónovou šťávu. Voda by měla být při pokojové teplotě. Pro dosažení nejlepších výsledků, pít znamená půst po dobu pěti dnů.

4. Užitečné vlastnosti Pineapple

Když přijde na onemocnění močových cest, ananas je považován za jeden z nejlepších plodů na adresu, protože to snižuje zánět a zabíjí bakterie a infekce. Vzhledem k obsahu bromelin se hojí rychleji poruchy, takže byste měli rozhodně jíst tři nebo čtyři kousky čerstvého ananasu denně.

Za tímto účelem byl maximální ovoce, jíst to 15 minut před obědem a večeří. nejlepší půst jíst ananas.


Semena jsou bohaté na vápník

Semena jsou bohaté na vápník

Jsme zvyklí věřit, že mléčné výrobky jsou snad jediným zdrojem vápníku. Ale co se vlastně děje s vápníkem z mléka? Výživáři říkají, že v mléčných výrobcích není dostatek hořčíku, takže vápník je s kostí špatně stagnuje. Je také třeba připomenout, že mnoho lidí trpí netolerancí vůči laktóze, protože tento živočišný enzym není vždy dobře zpracován tělem.

(Lidových opravné)

Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody

Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody

Například chcete jít na večírek nebo vypadají skvěle v práci a chtějí narovnat vlasy. Nástroje jako krémy, chemické ošetření a železo jsou jen škodlivé. Mnoho žen používá tyto techniky, ale to vede k poškození a vypadávání vlasů. V tomto článku vám ukážeme, jak narovnávat vlasy pomocí přirozených metod.

(Lidových opravné)