Léčba trávení a nadýmání nástrojů


Léčba trávení a nadýmání nástrojů

Natural zažívacích potíží je problém trávení, který může způsobit bolest břicha, nadýmání, zvracení, průjem a obecné malátnost.trávení obvykle způsobeno tím, že jí těžké, mastné potraviny ve velkých množstvích, ale může být také spojeno s konzumací alkoholu, za přítomnosti vzduchu v gastrointestinálním traktu a jiných příčin.

Dobrou zprávou je, že přírodní ingredience a jednoduchá lékařské ošetření pro trávení a nadýmání pomoci v boji proti tomuto problému. Přečtěte si další informace o těchto nástrojích!

Jedním z nejčastějších problémů spojených s podrážděným žaludkem nadýmání je způsobeno, obvykle vzduchu, který vstupuje do gastrointestinálního traktu, a zůstane tam po jídle příliš rychle, pití sycených nápojů či mluvení během jíst

To způsobuje pocit extrémní plnosti, jako by váš žaludek explodoval a vaše oblečení se zdá být příliš blízko k vám.

Ale můžete bojovat žaludek rozrušený a nadýmání prostými metodami a změnou stravovacích návyků. Chcete vědět, jak?

tipů, jak se vyhnout těmto problémům, jako nadýmání

  • Jezte pomalu a bez přerušení: důležité nespěchat jíst, žvýkat dobře a nezastavil. Také se musíte pokusit, abyste nepokládali vzduch mezi jídly, protože to je hlavní příčina otoku. Dobře vařené jídlo také přispívá k trávicím funkcím.
  • Vyhněte se pití sycených nápojů: Pokud patříte k lidem, kteří pijí limonádu, a tak je čas, aby se pokusili odstranit ze svého jídelníčku. Kromě toho můžete místo toho vypít citronovou vodu, čistou vodu, džus nebo čaj.
  • Rozhodnout, které zelenina váš citlivý trávicí systém: Mnozí lidé jsou citliví na některých druzích zeleniny, jako je například květák, okurky, cukety, papriky, zelí a další. Pokud tyto produkty způsobují nadýmání nebo jiné příznaky žaludeční poruchy, je nejlepší omezit jejich užívání nebo je nahradit jinými.
  • Zjistěte, zda jste náchylní k laktóze: Citlivost na mléčné výrobky je velmi častá u lidí na světě. Mléčné výrobky mohou být obtížně strávitelné a kromě nadýmání mohou také způsobit průjem, zvracení a nevolnost.
  • Vyjmout z dietních potravin a potravin s vysokým obsahem tuku: Zamezte smažené a nezdravé jídlo, nejedí mnoho vejce, máslo a rostlinný olej.

Pět přírodní prostředky pro léčbu poruchy trávení a nadýmání

Pokud trpíte žaludeční nevolnost a / nebo nadýmání, několik domácí opravné prostředky, které vám pomohou vypořádat se s nimi v rychlém, přírodním a ekonomickým způsobem.

Pak jsme vám řekne, jak se připravit pět přírodní léčby pro žaludeční nevolnost a nadýmání, které mohou zmírnit tuto nepříjemnou zdraví.

Čaj se skořicí skořice a jeho blahodárné vlastnosti jsou velmi účinné, pokud budete potřebovat pomoc při trávení, zvláště , snižuje křeče a otoky, způsobené špatným trávením.

Aby čaj se skořicí, přidat půl lžičky skořice v šálku vařící vody, nechte ji několik minut, pak se pomalu pijí nápoj.

Orange Pomerančový džus může být váš nejlepší přítel v té době, kdy nemáte na výběr a musíte jíst těžké jídlo.

Před jídlem mastné nebo těžké potraviny, jíst oranžová nebo vypít sklenici čerstvě vymačkané pomerančové šťávy. Orange pomůže zvýšit úroveň kyselosti žaludku a zlepšují trávení. Jedlá soda

Heavy pocity a otok v žaludku - příznaky, které nám říkají o zažívací potíže způsobené potravin, které jíme. Není nic lepšího, než potravinářské soda zmírnit tuto situaci, neboť soda pomáhá bojovat proti pálení žáhy a uvolňuje vzduch zachycený v trávicím traktu.

Vše, co musíte udělat, aby se připravit váš domov lék na žaludeční problémy, je přidat půl lžičky jedlé sody v polovině sklenice vody. Chcete-li, můžete přidat trochu citrónové šťávy a pak okamžitě vypít směs.

Ginger zázvor čaj pomáhá stimulovat trávicí šťávy a enzymy pro zlepšení toku, čímž pomáhá předcházet a zmírnit nadýmání, křeče, bolesti způsobené podrážděný žaludek a stáhlo plynů, a to zejména poté, co jste jedli těžké jídlo.

K přípravě zázvorového čaje, stačí přidat pár kousků strouhaného zázvoru do šálku horké vody. Nechť to nastoyitsya po dobu dvou až tří minut a pak pít.

mátový čaj Mint je velmi účinná při léčbě příznaků podráždění žaludku a také pomáhá tělu trávit potravu.

K mátového čaje je vše, co potřebujete udělat, je přidat několik máty na šálek vroucí vodou, přikryjeme a necháme 10 minut před pitím.

Jak můžete vidět, všechny přírodní léčba žaludeční problémy jsou jednoduché na přípravu, levné a dostupné.


Přírodní domácí prostředky pro pálení žáhy Přírodní produkty

Přírodní domácí prostředky pro pálení žáhy Přírodní produkty

Pálení žáhy - je to neuvěřitelně špatné trávení, negativní dopad nejen na trávicí systém, ale také na zdraví a zdraví obecně. V tomto článku budeme hovořit o přírodních domácích prostředcích pro pálení žáhy. Na rozdíl od syntetických léků jsou pro tělo naprosto bezpečné a nemají žádné vedlejší účinky.

(Lidových opravné)

Jedlá soda: 8 úžasných receptů

Jedlá soda: 8 úžasných receptů

My všichni chceme být krásné a vypadat mladě tak dlouho, jak je to možné a pokud ano, máme dobrý pocit, a každý vypadat hodil nám náš směr přináší velké uspokojení a radost moře. Mnoho lidí si myslí, že má-li zůstat krásné, strávit velké množství peněz na kosmetiku a kosmetické procedury, a dokonce si nedovedu představit, že už mají všechno, co potřebujete pro péči o pleť, vlasy a dokonce i zuby.

(Lidových opravné)