Nástroj s kurkumou a medem od bolesti kloubů


Nástroj s kurkumou a medem od bolesti kloubů

Recepty Odborníci v oblasti přírodní medicíny tvrdí, že jednoduchá kombinace kurkumy a medu je neocenitelná. Společně tvoří médium plnéantioxidantů, vitamínů a enzymů, které výrazně snižují zánět.

Pokud trpíte bolesti kloubů nebo ztrátou hustoty kostí, začněte léčbu dnes a přidejte tuto skvělou kombinaci do své každodenní stravy.

Na rozdíl od konvenčních prostředků zabraňujících bolesti, antibiotik a jiných léků ke snížení zánětu a překonání infekce, použití kurkuma a medu nebude mít žádné negativní vedlejší účinky.

Rovněž neovlivňují játra a přírodní flóru ve střevě.

V dnešním článku budeme hovořit o velkém přínosu těchto dvou přírodních složek, které musíte vždy mít.

Curcuma a med - starodávný lék na bolesti kloubů

Pouze lžíce kurkuma a medu mohou denně přinést úžasné zdravotní výhody. Je však důležité si uvědomit, že k prokázání přínosů musí být lidé s artritidou nebo osteoartritidou v souladu s touto léčbou a trvat ji alespoň dva po sobě jdoucí dny.

Ačkoli kurkuma pochází z asijských zemí, dnes ji najdeme téměř v každém městě. Bylo provedeno mnoho studií, které dokládají jeho léčebné vlastnosti a přínosy při léčbě různých onemocnění.

Podle studie publikované v roce 2000 oddělení molekulární biologie na univerzitě v Granadě (Španělsko), kurkuma může přirozeně a účinně bojovat bakterie útočí na tělo.

 • Další studie byly také provedeny k určení denního množství kurkumu potřebného k boji s akumulací bílkovin známých jako beta-amyloid, který se nakonec změní na plaketu a způsobí degenerativní onemocnění.
 • Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů se kurkuma doporučuje jako přírodní prostředek proti zánětu a prevenci demencí a Alzheimerovy choroby.

Podívejme se, co můžeš dostat, když kombinuješ trochu medu s kurkerem.

Anti-zánět

 • Turmeric v kombinaci s med zabraňuje uvolňování sloučenin, které způsobují zánět a přispívají k akumulaci prostaglandinů.
 • Oba složky jsou účinné při prevenci ztráty hustoty kostí. Regulují uvolnění některých proteinů, které provázejí zánět a může vést k poškození jak kosti a chrupavky kolem něj.
 • Jedním z nejdůležitějších účinků těchto dvou složek je, že jsou stejně jako mnoho dalších léků, jak steroidní i nesteroidní.
 • med a kurkuma snižuje sekreci histaminu v těle a zvýšení kortizonu bojovat všechny zánětu bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků.

posilují imunitní systém je základním prvkem při léčbě problémů spojených s artritidou a osteoartritidou - schopnost bojovat s patogeny, které mohou nastat při klouby jsou zanícené

Pokud máte silný a zdravý imunitní systém, je snazší se vyrovnat s bolestí Co způsobuje tyto poruchy a které mohou omezit vaše každodenní aktivity.

Je však důležité si uvědomit, že tyto poruchy nelze vyléčit. Přírodní léčba může zlepšit kvalitu života, a něco tak jednoduchého jako spotřeba medu a kurkumy pomoc.

 • Kurkuma bohaté na antioxidanty a vitamíny C a E, které pomáhají zlepšit přirozenou obranyschopnost organismu.
 • Podle studie prováděná výzkumníky z University of Copenhagen (Dánsko), kurkuma obsahuje antimikrobiální peptid, známý jako Camp, které pomáhají imunitní systém překonat různé bakterie, viry nebo houby, které nikdy předtím nestalo.
 • Navíc med je přírodní antibiotikum, které se používá po staletí k posílení imunitního systému a vyrovnat se s mnoha nemocí.

Jak jsme poznamenali výše, tato metoda léčby je účinná pouze tehdy, pokud je užívána nepřetržitě.

nástroje Příprava s medem a kurkuma

 • Ingredience 1/4 šálku čistý med (100 g)
 • kurkuma 1 polévková lžíce (10 g)
 • Nádobí 1 skleněná nádoba s víkem

Tvorba

 • nejdůležitější koupit čistý přírodní med. Někdy odrůd v obchodech obsahují velké množství přidaného cukru, což může způsobit více škody než užitku.
 • Pokud je to možné, koupte med přímo od včelaře.
 • Tento nástroj je velmi snadné vařit. Stačí dát čistý med ve skleněné nádobě a přidejte lžíci kurkuma. Míchejte, dokud se bavit a jíst lžíci této neuvěřitelné kombinace každé ráno.

Nicméně, pokud užíváte léky, které ředění krve je nejlepší poradit se s lékařem , před přidáním kurkumu do svého jídelníčku.


2 Dietu s cílem zlepšit stav kostí a kloubů recepty

2 Dietu s cílem zlepšit stav kostí a kloubů recepty

Podle některých odhadů, asi 20% světové populace trpí společného bolesti, spojené s opotřebením, artritidy a osteoporózy. Tyto stavy jsou důsledkem poškození chrupavky, šlach a kostního systému způsobené genetickými onemocněními, věkem nebo zraněním. Zmatená skutečností, že bolesti kloubů postupně snižuje kvalitu života a omezuje schopnost pohybu , komplikuje každodenní činnosti.

(Recepty)

7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

Máte problémy s štítnou žlázou? Pokud ano, ujistěte se, že se podívejte na sedm receptů pro nápoje s vysokým obsahem jódu, o kterých budeme diskutovat v tomto článku. Jód - to je jeden z nejdůležitějších pro tělo minerálů , protože je zodpovědný za regulaci tvorby hormonu štítné žlázy. Tento hormon hraje klíčovou roli při vývoji těla během období růstu.

(Recepty)