Nástroj s kurkumou a medem od bolesti kloubů


Nástroj s kurkumou a medem od bolesti kloubů

Recepty Odborníci v oblasti přírodní medicíny tvrdí, že jednoduchá kombinace kurkumy a medu je neocenitelná. Společně tvoří médium plnéantioxidantů, vitamínů a enzymů, které výrazně snižují zánět.

Pokud trpíte bolesti kloubů nebo ztrátou hustoty kostí, začněte léčbu dnes a přidejte tuto skvělou kombinaci do své každodenní stravy.

Na rozdíl od konvenčních prostředků zabraňujících bolesti, antibiotik a jiných léků ke snížení zánětu a překonání infekce, použití kurkuma a medu nebude mít žádné negativní vedlejší účinky.

Rovněž neovlivňují játra a přírodní flóru ve střevě.

V dnešním článku budeme hovořit o velkém přínosu těchto dvou přírodních složek, které musíte vždy mít.

Curcuma a med - starodávný lék na bolesti kloubů

Pouze lžíce kurkuma a medu mohou denně přinést úžasné zdravotní výhody. Je však důležité si uvědomit, že k prokázání přínosů musí být lidé s artritidou nebo osteoartritidou v souladu s touto léčbou a trvat ji alespoň dva po sobě jdoucí dny.

Ačkoli kurkuma pochází z asijských zemí, dnes ji najdeme téměř v každém městě. Bylo provedeno mnoho studií, které dokládají jeho léčebné vlastnosti a přínosy při léčbě různých onemocnění.

Podle studie publikované v roce 2000 oddělení molekulární biologie na univerzitě v Granadě (Španělsko), kurkuma může přirozeně a účinně bojovat bakterie útočí na tělo.

 • Další studie byly také provedeny k určení denního množství kurkumu potřebného k boji s akumulací bílkovin známých jako beta-amyloid, který se nakonec změní na plaketu a způsobí degenerativní onemocnění.
 • Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů se kurkuma doporučuje jako přírodní prostředek proti zánětu a prevenci demencí a Alzheimerovy choroby.

Podívejme se, co můžeš dostat, když kombinuješ trochu medu s kurkerem.

Anti-zánět

 • Turmeric v kombinaci s med zabraňuje uvolňování sloučenin, které způsobují zánět a přispívají k akumulaci prostaglandinů.
 • Oba složky jsou účinné při prevenci ztráty hustoty kostí. Regulují uvolnění některých proteinů, které provázejí zánět a může vést k poškození jak kosti a chrupavky kolem něj.
 • Jedním z nejdůležitějších účinků těchto dvou složek je, že jsou stejně jako mnoho dalších léků, jak steroidní i nesteroidní.
 • med a kurkuma snižuje sekreci histaminu v těle a zvýšení kortizonu bojovat všechny zánětu bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků.

posilují imunitní systém je základním prvkem při léčbě problémů spojených s artritidou a osteoartritidou - schopnost bojovat s patogeny, které mohou nastat při klouby jsou zanícené

Pokud máte silný a zdravý imunitní systém, je snazší se vyrovnat s bolestí Co způsobuje tyto poruchy a které mohou omezit vaše každodenní aktivity.

Je však důležité si uvědomit, že tyto poruchy nelze vyléčit. Přírodní léčba může zlepšit kvalitu života, a něco tak jednoduchého jako spotřeba medu a kurkumy pomoc.

 • Kurkuma bohaté na antioxidanty a vitamíny C a E, které pomáhají zlepšit přirozenou obranyschopnost organismu.
 • Podle studie prováděná výzkumníky z University of Copenhagen (Dánsko), kurkuma obsahuje antimikrobiální peptid, známý jako Camp, které pomáhají imunitní systém překonat různé bakterie, viry nebo houby, které nikdy předtím nestalo.
 • Navíc med je přírodní antibiotikum, které se používá po staletí k posílení imunitního systému a vyrovnat se s mnoha nemocí.

Jak jsme poznamenali výše, tato metoda léčby je účinná pouze tehdy, pokud je užívána nepřetržitě.

nástroje Příprava s medem a kurkuma

 • Ingredience 1/4 šálku čistý med (100 g)
 • kurkuma 1 polévková lžíce (10 g)
 • Nádobí 1 skleněná nádoba s víkem

Tvorba

 • nejdůležitější koupit čistý přírodní med. Někdy odrůd v obchodech obsahují velké množství přidaného cukru, což může způsobit více škody než užitku.
 • Pokud je to možné, koupte med přímo od včelaře.
 • Tento nástroj je velmi snadné vařit. Stačí dát čistý med ve skleněné nádobě a přidejte lžíci kurkuma. Míchejte, dokud se bavit a jíst lžíci této neuvěřitelné kombinace každé ráno.

Nicméně, pokud užíváte léky, které ředění krve je nejlepší poradit se s lékařem , před přidáním kurkumu do svého jídelníčku.


Jahoda nápoje pro zdraví 6 nejlepších receptů

Jahoda nápoje pro zdraví 6 nejlepších receptů

Strawberry recepty - nejpopulárnější bobule na světě. Má řadu neuvěřitelných přínosů pro zdraví. Například má protizánětlivý účinek. Jahodové nápoje zlepšují zdraví kostí a očí. Dokonce zabraňují degeneraci žluté skvrny. Tento malý bobule také obsahuje vlákninu, která pomáhá při trávení . Ovládá hlad.

(Recepty)

Užitečné nápoje, krmení a nasycení těla

Užitečné nápoje, krmení a nasycení těla

Recepty Každý se snaží, aby následovali jejich dietu nebo jídelníček volby vždy zůstat především zdravé. Proto je při výběru správného nápoje často problém. Když se cítíme žíznivě, po typických občerstveních, které obsahují spoustu kalorií a umělých příchutí, jednoduše nevíme, co pít (kromě vody). Pokud hledáte pro zdravou alternativu k vodě, doporučujeme zařadit do svého jídelníčku jsou čtyři užitečné nápoje, které jsou nejen výživné ale uspokojí vaše tělo, a zapomenout na jídlo po dlouhou dobu.

(Recepty)