Nástroj s řepou a petrželkou na bojových varixů


Nástroj s řepou a petrželkou na bojových varixů

přírodních produktů Všichni víme zázraky nedějí, pokud jde o zbavit křečových žil. Můžete však zabránit nástupu této nemoci a žilní trombózy, například pomocí zdravé stravy a cvičení.

Pokud máte po dlouhou dobu křečové žíly, poraďte se s lékařem a on vás zkontroluje.

Naštěstí, to znamená s řepou a petržel užitečné při léčení všech případů křečové žíly: Křečovéroku reticula do hlubokých křečových žil.

Má mimořádné vlastnosti. Například tento lék může pomoci zlepšit cirkulaci krve v nohách, stejně jako venózní výtok. Řekneme vám více o jeho výhodách.

Červená řepa a petržel velmi usnadňují krevní oběh

Křečové žíly se objevují hlavně díky kombinace genetiky a životního stylu. Existuje však mnoho způsobů, jak s nimi bojovat a zabránit jim, aby se objevili.

Pokud například vaše matka trpí nebo trpí křečovými žilkami, je důležité tuto okolnost brát v potaz, aby se její výskyt zastavil.

Ty nemůže sedět příliš dlouho, stejně jako budete v podstatě pomoci stravě bohaté na antioxidanty, vodu a čerstvé ovoce a zeleninu.

Mezi výrobky, které můžete jíst každý den, jsou dvě, které musíte přidat do své stravy: řepa a petržel.

Můžete těžit z této zeleniny jednoduše a rychle. Například připravte přírodní koktejl s těmito přísadami.

řepy péče o cévy

Pokud vaše nohy jsou unavené, těžké a oteklé po dobu několika dnů, pomůže nápravu s řepou a petrželkou.

 • Jablečná šťáva je bohatá na látky, které zlepšují krevní oběh.
 • Otevírají krevní cévy k rozšíření toku kyslíku, což snižuje krevní tlak. To je způsobeno oxidem dusnatým.
 • Kromě toho řepa také obsahuje betalain - silný antioxidant, který má protizánětlivé vlastnosti a působí jako fungicid. To také pomáhá detoxikovat tělo.
 • Řepa se stará také o naše játra, pomáhá hlavním procesům, jako je čištění krve a syntéza některých hormonů.
 • Nezapomeňte, že hořčík v řepě také přispívá k dobrému krevnímu oběhu a venóznímu odtoku.

Petržel - silný protizánětlivý prostředek

Petržel obsahuje dva velmi silné prvky, které snižují a léčbu křečových žil, luteolin a vitamin C.

 • Tyto dvě složky působí jako vynikající protizánětlivý prostředek, který snižuje pravděpodobnost vzniku trombózy. Pro pravidelné užívání také odstraní otoky a ztuhlost nohou.
 • Petržel má velký "arzenál" antioxidantů, které dokáží očistit tělo a pomáhá při dobrém oběhu krve. To také pomáhá dosáhnout správného venózního odtoku.
 • Nemůžeme také zapomenout, že petržel je výrobek bohatý na draslík - důležitý minerál, který reguluje krevní tlak. Draslík může dokonce bojovat proti vysokému krevnímu tlaku.

Jak nástroj s řepy a petrželovou Ingredience

 • 1 řepa petržel 1 čajová lžička (5 g)
 • citronová šťáva (z poloviny citronu)
 • 1 šálek voda (200 ml)
 • Příprava stránek nejsou zralé řepa průměr. Nejlepší způsob, jak těžit z vlastností řepy, je použít čerstvé. Musíte je umýt, očistit a rozřezat na čtyři části.
 • Po tomto, umyjte listy petržel dobře. Přestože petržel má silnou chuť, stojí za přidáník tomuto přírodnímu nápoju, aby se snížil výskyt křečových žil.
 • Stačí jen dát 4 ingredience do mixéru.
 • Smíchejte všechny přísady před získáním homogenní směsi bez hrud.

Doporučujeme pít tento koktejl ráno třikrát týdně. Zlepšuje krevní oběh a odolnost. Také vám pomůže vyrovnat se s každodenními záležitostmi s velkou energií.


Výhody teplé vody s citronem

Výhody teplé vody s citronem

Přírodních produktů na výživu vám řekne, že tento nápoj je užitečné, plná živin a také pomáhá zhubnout. Přestože je citronová šťáva kyselá, v kombinaci s vodou správné teploty, pomáhá očistit tělo od toxinů a vyrovnat úroveň pH. Zajímá to zkusit? Dnešní článek je zcela věnován užitečné vlastnosti citronové šťávy s teplou vodou.

(Lidových opravné)

Přírodní léčba hypertenze přírodní prostředky

Přírodní léčba hypertenze přírodní prostředky

Hypertenze nebo hypertenze - onemocnění charakterizované vysokým krevním tlakem, což znamená, že srdce pumpuje krev, která je větší, než by měl. Hypertenze - velmi nebezpečné onemocnění, které vyžaduje léčbu. Zvýšený tlak může mít vliv na zdraví těla a způsobit velmi vážné onemocnění, která mohou vést až k smrti.

(Lidových opravné)