Prostředky kokosového, máty a skořice pro růst vlasů


Prostředky kokosového, máty a skořice pro růst vlasů

zdraví Myslíte si, že, vlasy rostou slabý nebo příliš pomalu? To oslabilo pomocí vysoušeč vlasů, prasochky k nápravě, nebo jinými prostředky? Nabízíme vám

domů a přírodní prostředek, který pomáhá stimulovat růst vlasů od kořínků.

Další informace o úžasných vlastnostech těchto tří složek a naučit se vařit, kokosový olej, silice z máty a skořice.

jak stimulovat růst vlasů?

Masky a kondicionéry často způsobují vlasy od středu ke špičkách, aby ji navlhčit, vyživují a obnovit.

Ale pokud chcete, aby rostla rychleji, silnější a neunikl, by se mělo pohlížet kořeny lze nalézt ve vlasaté části hlavy.

Tento domov a přírodní lék pomáhá stabilizovat produkci ropy, a to zejména u lidí, jejichž vlasy se rychle stává tuk. Rovněž účinně léčí lupy.

Pro přípravu vozidla, budete potřebovat následující složky uvedené ve výše uvedených množstvích.

  • tři lžíce plné přírodního kokosového oleje (45 g)
  • 5 kapek esenciálního oleje z máty
  • 2 plné čajové lžičky mleté ​​skořice Ceylon

další, budeme diskutovat prospěšných vlastností složek.

oleje stimulovat růst vlasů

Přírodní kokosový olej je bohatý na vitamíny a minerály, včetně hořčíku, mědi a selenu. Má antioxidační vlastnosti, které je důležitým nástrojem pro udržení zdraví a krásu, vlasy a pokožku dělají.

I když je ropa, takže lidé s mastné vlasy se bojí používat, při pravidelném používání, vyživuje a stabilizuje pokožku hlavy. To je také snadné se naučit póry.

Navíc, kokosový olejzjemňuje vlasy a dodává lesk.Ženy se často snaží dosáhnout tohoto efektu uměle s použitím konvenčních masky, ale efekt z nich krátká. Taková vozidla pouze křemík a další syntetické a škodlivé složky.

Tento přírodní lék může udělat bez éterických olejů, protože i v malých dávkách mají mimořádně silné vlastnosti.

V našem případě jsme zvolili mátový esenciální olej, jakož i to reguluje produkci oleje pro suché a mastné vlasy. Také tato látka stimuluje krevní oběh, dodává svěžest, bojuje proti lupům (díky antiseptické vlastnosti).

I když můžete použít nálev z čerstvých mátou, to znamená, že ho doporučujeme esenciální oleje.

Musí být dobré jakosti a mají žádné nečistoty syntetické oleje jsou vytvořeny pouze dodat chuť.

Ceylon skořice stimuluje růst vlasů

Ceylon skořice, stejně jako máta, má stimulační vlastnosti, které zlepšují prokrvení vlasových folikulů. Ale také dokonalezabraňuje vypadávání vlasů.

Pokud používáte skořici pravidelně, všimnete si, že vlasy se stal krásný odstín koření (červeno-hnědá) a velmi tmavé kadeře, může si dokonce zesvětlit. V tomto receptu

prostředky pro stimulaci růstu vlasů, doporučujeme použít mleté ​​skořice, protože je to levnější a pohodlnější používání. Nicméně, můžete si také vzít esenciálního oleje.

Jak tento nástroj

důkladně promíchejte všechny ingredience. Je třeba použít kokosový olejteplejší než 24 ° C, tak, že se rozpustí, a to může být snadno smíchány s dalšími složkami. Jak se přihlásit

  • vozidla Rozdělit vlasy na kousky a dát celou cestu dolů. Jemně vmasírujte konečky prstů tak, aby pronikla hluboko do kůže.
  • Pokud máte normální nebo suché vlasy, můžete použít lék pro zbytek vlasů. Pokud jste si stěžují na obsahu tuku, použijte jej pouze na kořenech.
  • Zakryjte vaše hlava míč (koupací čepice) a ručník, aby se zahřál.
  • Aplikujte večer před spaním znamená, že může pracovat po dobu 6 hodin. Můžete si také vytvořit masku, když jste doma celý den.
  • Pak umýt vlasy šamponem.
  • Opakujte dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce.


7 Tipů, jak rychle vylepšit vzhled tváře

7 Tipů, jak rychle vylepšit vzhled tváře

Probuďte se s unavenou, otlučenou a nudnou pokožkou? Měli byste vědět, že existují přirozené způsoby, jak zlepšit vzhled tváře . Díky tajemství krásy to netrvá dlouho. Teď o nich řekneme. Zjistěte , jak se během jedné minuty dostat do lesku pomocí těchto jednoduchých metod. Přírodní způsoby, jak zlepšit vzhled obličeje Po mnohé ženy probudí v dopoledních hodinách, a podívat se do zrcadla, vidí unavený, nudný a stárnoucí obličej.

(Krása)

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Zdraví V tělocvičně nebo doma mezi nejčastější cvičení zahrnuty v tréninku nebo cvičení žen cvičení je posílit hýždě a zlepšit jejich vzhled. V tomto článku najdete cvičení a tipy pro výrobu hýždí tahu, elastické, nafouknuté a zaoblené a samozřejmě bez celulitidy. Masáž hýžďové svaly Pokud jste spokojeni s velikostí hýždí, ale chtěli, aby jim kulatost a čerpadlo - start s masáží.

(Krása)