Domácí čisticí prostředek


Domácí čisticí prostředek

Oblečení je vždy snadné k rozmazání, a to i během praní. Bez ohledu na původ je zcela obtížné zcela odstranit skvrny a téměř vždy musí používat různé čisticí prostředky, které mohou poškodit samotnou tkaninu. Dnes na trhu existuje mnoho variant této chemie, nicméně jako vždy obsahuje mnoho sloučenin, které mohou poškodit zdraví a životní prostředí.

V naší době mnoho lidí hledá ekologické alternativy pro praní prádla a odstranění skvrn. Takové prostředky jsou bezpečné, efektivní, levné a snadno vařit. Pokud jste ještě nezkusili domácí nápravu pro spoty, vyzýváme vás, abyste se dozvěděli více v tomto článku. Naučíme se, jak se naučit vařit doma a navždy zapomínat na drahé potraviny, které někdy způsobují velké škody na planetě a na vašem zdraví.

Chlébový sirup

Soda potravin je nepochybně jedním z nejlepších produktů těch, které jsou vždy po ruce. Tento bílý prášek je poměrně levný, navíc může pomoci dokonale zvládnout čištění domu, zejména pokud jde o odstranění skvrn od oděvů.

  • potu skvrny nebo zvracení: Jsou-li vaše oblečení potřísněné potem nebo zvratky, stačí smíchat šest lžic jedlé sody a půl šálku horké vody a aplikovat přímo do zamořené oblasti. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Pokud místo zmizí od prvního okamžiku, zopakujte postup a potom oblečení postupujte obvyklým způsobem.
  • Mastné skvrny: Tukové skvrny mohou být skutečným problémem, protože olej je velmi pevně spojen s vlákny látky. Soda je skvělý způsob, jak se zbavit, protože absorbuje tuku. Tuto nápravu použijte následujícím způsobem: naneste sódu na problémovou oblast, ponechte ji půl hodiny, pečlivě ji vyjměte a poté ji opláchněte.

Skvrnitý ocet

Ocet je jedním z nejlepších přírodních čistících produktů, můžete si myslet o. Tato kuchyňská složka je silným nástrojem pro odstraňování skvrn, jak z oděvů, tak z jiných povrchů, jako jsou koberec, podlaha a nábytek.

  • Jednoduché skvrny: Chcete-li odstranit skvrny z oděvů nebo jiných površích, míchat půl šálku octa a litr teplé vody a čtvrt šálku jedlé sody. Použijte směs pouze skvrny a nechte 15 minut, poté opláchněte.
  • Blemishes of mold: Ocet je také velmi vhodný pro odstranění skvrn z formy. V tomto případě je nutné míchat ocot a sůl ve stejných poměrech a požádat o kontaminaci.

Detašovací s citronem a solí

citronovou šťávu - přírodní lék na odstranění skvrn, a spojil to s sůl ještě lépe odstraňuje odolné skvrny, jako je například káva, čaj nebo inkoustu. Tmavé skvrny

  • :Smíchejte čtvrtina šálku citrónové šťávy, několik lžic soli a půl šálku teplé vody v misce. Aplikujte tuto směs přímo na skvrnu, nechte ji 10 minut a pak opláchněte teplou vodou.

Detašovací kukuřičného škrobu a mastku

kukuřičný škrob a mastek jsou dohromady efektivní odstraňovač skvrndomů, perfektní pro odstranění oblečení tmavé skvrny jako víno.

  • Láhve červeného vína: Chcete-li odstranit tyto problémové skvrny, míchat kukuřičný škrob a mastek ve stejném poměru a aplikovat tuto pastu na znečištění. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. V případě potřeby zopakujte postup znovu. .

Stěrka s žloutkem

Tento houbový extrakt s žloutkem je zvláště vhodný pro odstranění skvrn z kávy.

  • Kávové lžíce: Smíchejte jeden žloutek a půl sklenici teplé vody a aplikujte přímo na kontaminaci. Nechte 20 minut a poté omyjte teplou vodou.


Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty

Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty

Ve střevech může být mnoho vetřelce, jako jsou paraziti, tyto jednobuněčné organismy vstoupit do trávicího systému, když budete pít neupravenou vodu nebo jedl kontaminované potraviny. "Výhodou" je to, že se množí uvnitř těla, takže je lze účinně odstranit pomocí tradiční medicíny nebo přírodních prostředků.

(Lidových opravné)

5 Koření očistit tělo toxinů

5 Koření očistit tělo toxinů

Přírodní produkty Na našich stránkách jsme opakovaně diskutovali, proč je důležité, aby pravidelně odstraňovat toxiny. přebytek toxinů výrazně zhoršuje lidské zdraví, což způsobuje slabost a závratě, a snižuje kvalitu života celkově. Samozřejmě, že lidské tělo je uspořádáno takovým způsobem, že se snaží rychle odstranit všechny toxiny a škodlivých odpadů.

(Lidových opravné)