Domácí čisticí prostředek


Domácí čisticí prostředek

Oblečení je vždy snadné k rozmazání, a to i během praní. Bez ohledu na původ je zcela obtížné zcela odstranit skvrny a téměř vždy musí používat různé čisticí prostředky, které mohou poškodit samotnou tkaninu. Dnes na trhu existuje mnoho variant této chemie, nicméně jako vždy obsahuje mnoho sloučenin, které mohou poškodit zdraví a životní prostředí.

V naší době mnoho lidí hledá ekologické alternativy pro praní prádla a odstranění skvrn. Takové prostředky jsou bezpečné, efektivní, levné a snadno vařit. Pokud jste ještě nezkusili domácí nápravu pro spoty, vyzýváme vás, abyste se dozvěděli více v tomto článku. Naučíme se, jak se naučit vařit doma a navždy zapomínat na drahé potraviny, které někdy způsobují velké škody na planetě a na vašem zdraví.

Chlébový sirup

Soda potravin je nepochybně jedním z nejlepších produktů těch, které jsou vždy po ruce. Tento bílý prášek je poměrně levný, navíc může pomoci dokonale zvládnout čištění domu, zejména pokud jde o odstranění skvrn od oděvů.

  • potu skvrny nebo zvracení: Jsou-li vaše oblečení potřísněné potem nebo zvratky, stačí smíchat šest lžic jedlé sody a půl šálku horké vody a aplikovat přímo do zamořené oblasti. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. Pokud místo zmizí od prvního okamžiku, zopakujte postup a potom oblečení postupujte obvyklým způsobem.
  • Mastné skvrny: Tukové skvrny mohou být skutečným problémem, protože olej je velmi pevně spojen s vlákny látky. Soda je skvělý způsob, jak se zbavit, protože absorbuje tuku. Tuto nápravu použijte následujícím způsobem: naneste sódu na problémovou oblast, ponechte ji půl hodiny, pečlivě ji vyjměte a poté ji opláchněte.

Skvrnitý ocet

Ocet je jedním z nejlepších přírodních čistících produktů, můžete si myslet o. Tato kuchyňská složka je silným nástrojem pro odstraňování skvrn, jak z oděvů, tak z jiných povrchů, jako jsou koberec, podlaha a nábytek.

  • Jednoduché skvrny: Chcete-li odstranit skvrny z oděvů nebo jiných površích, míchat půl šálku octa a litr teplé vody a čtvrt šálku jedlé sody. Použijte směs pouze skvrny a nechte 15 minut, poté opláchněte.
  • Blemishes of mold: Ocet je také velmi vhodný pro odstranění skvrn z formy. V tomto případě je nutné míchat ocot a sůl ve stejných poměrech a požádat o kontaminaci.

Detašovací s citronem a solí

citronovou šťávu - přírodní lék na odstranění skvrn, a spojil to s sůl ještě lépe odstraňuje odolné skvrny, jako je například káva, čaj nebo inkoustu. Tmavé skvrny

  • :Smíchejte čtvrtina šálku citrónové šťávy, několik lžic soli a půl šálku teplé vody v misce. Aplikujte tuto směs přímo na skvrnu, nechte ji 10 minut a pak opláchněte teplou vodou.

Detašovací kukuřičného škrobu a mastku

kukuřičný škrob a mastek jsou dohromady efektivní odstraňovač skvrndomů, perfektní pro odstranění oblečení tmavé skvrny jako víno.

  • Láhve červeného vína: Chcete-li odstranit tyto problémové skvrny, míchat kukuřičný škrob a mastek ve stejném poměru a aplikovat tuto pastu na znečištění. Nechte 15 minut a poté opláchněte teplou vodou. V případě potřeby zopakujte postup znovu. .

Stěrka s žloutkem

Tento houbový extrakt s žloutkem je zvláště vhodný pro odstranění skvrn z kávy.

  • Kávové lžíce: Smíchejte jeden žloutek a půl sklenici teplé vody a aplikujte přímo na kontaminaci. Nechte 20 minut a poté omyjte teplou vodou.


Vyčistit konečník s léčivými bylinami

Vyčistit konečník s léčivými bylinami

Jste pravidelně jasné konečníku ? Předpokládá se, že jeden musí mít čistý tlustého střeva pro zdraví a rovnováhu těla, detoxikace umožňují, abyste se cítili lépe. V tomto článku popisujeme, jak je možné vyčistit konečník léčivými bylinami. Význam tlustého střeva čistí může trpět zácpou, pokud jedli něco, co není to uvědomit a nakonec pocit nevolnosti.

(Lidových opravné)

Léčivé rostliny pro detoxikaci jater

Léčivé rostliny pro detoxikaci jater

Játra jsou považovány za jeden z nejdůležitějších orgánů. Je odpovědný za provádění základních funkcí, včetně filtrace toxinů, sekrece hormonů a kontroly bílkovin a cukrů. Zkuste léčivé rostliny detoxikovat játra tak, aby fungovala správně. Toto tělo je jedno z největších v těle. U dospělých má velikost zhruba od fotbalového míče a váží 1,5 až 2,5 kg.

(Lidových opravné)