Nástroj pro okamžité změkčení popraskané podpatky


Nástroj pro okamžité změkčení popraskané podpatky

ošumělý podpatky - to je zřejmým znamením neupozorněné suché nohy.To může být způsobeno několika zdravotními problémy, ale obvykle vzniká problém kvůli tomu, že nosí otevřené sandály nebo chodí naboso.

Obvykle jsou příznaky: prasklý, suchý povrch, který postihuje epidermis nebo dokonce dermis, v některých případech způsobuje silnou bolest.

Lidé nevěnují pozornost na tento problém, protože většina poruch souvisejících s podpatky, dokud se rozvíjí do vážnějších stadií, kde kožní léze jsou těžké ignorovat a tam jsou další příznaky.

Dobrou zprávou je , že existuje mnoho způsobů, jak tento problém vyléčit a zlepšit vzhled nohy, stejně jako kvalita života obecně. Máte nyní popraskané pět?

Namočte nohy Každý večer před spaním namočit nohy v teplé vodě po dobu 15-20 minut, pak třít pemzou je, ale aby nedošlo k poškození lokalit, které jsou popraskané.

Pomáhá odstranit mrtvé kožní buňky, které tvoří většinu vytvrzených oblastí a způsobují suchost.

Pak umyjte nohy, aplikujte dobrý zvlhčovač a položte na ponožky, aby vaše nohy vlhké přes noc.

Následujte tento postup každý den, dokud se stav zlepší. Nicméně, i když se zbavíte prasklých podpatků, nepřestávejte je pravidelně namočit, aby se problém znovu nenastal.

krém s avokádem a banánem

Tento krém s banánem a avokádem měkne v pořádku, protože on pomoci překonat tuhost a suchost kůže, přes který popraskané paty.

Ingredience

  • 1 hláskoval avokádo
  • 1 špalda banán

Jak se vařit?

Oba ingredience protřepejte na pastu a aplikujte na patu jako masku. Omotávejte nohy v potravinářském filmu po dobu 30 minut a poté je umyjte teplou vodou.

Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být postup prováděn denně nebo nejméně třikrát týdně.

Lemon Scrub

Tento přírodní lék odfarbí mrtvé buňky a zjemňuje tvrdou pokožku na patách.

Pokud jsou velmi prasklé, používejte citronové křoviny se nedoporučuje, proto, že kyselost citronu může způsobit pocit pálení.

Ingredience

  • Jedna citronová šťáva
  • 1/4 šálku cukru

Jak to vařit?

Vytvořte pastu těchto dvou ingrediencí, navlhčete nohy teplou vodou a aplikujte kroužek na problémovou oblast nohy měkkými, kruhovými pohyby.

Nechte 10 minut a pak opláchněte teplou vodou. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, opakujte postup třikrát týdně.

Kokosový olej

Tento přírodní olej má řadu výhod pro péči o pleť, zejména pokud jde o nohu.

Kokosový olej díky svým antibakteriálním vlastnostem bojuje proti houbám a bakteriím, které způsobují špatný dech a epidermis nohy.

A hydratační vlastnosti z něj dělají skvělý způsob, jak uzdravit popraskané paty, regenerovat kůži a odstranit kukuřice.

Jak ji používat?

Použijte spoustu kokosového oleje k problémové oblasti a důkladně je protřete.

V ideálním případě by měl být tento postup proveden dvakrát denně.

kokosový olej

jako kokosový olej, kokosový olej je skvělý nástroj pro péči o pleť, protože to pomáhá obnovit a bojovat suché.

Jak ji používat?

Koupit kokosový olej dobré kvality v každém obchodě s přírodními produkty a make-up a aplikovat na suché pět v noci před spaním.

Tipy, jak zklidnit popraskané podpatky

Kterákoli z výše uvedených léků vám pomůže léčit popraskané pata, pokud je používáte pravidelně.

Účinnost však závisí také na péči o nohy.

  • Zkuste je udržet v čistotě a dobře očistěné od špíny.
  • Po dlouhém těžkém dni namočte nohy do vody.
  • Nezapomeňte neustále hydratovat patu a odfarbovat mrtvou pokožku.
  • Nenoste příliš těsné nebo příliš otevřené boty.
  • Nechoď na dlouhou bosu.
  • Po sprchování nanášejte na nohy zvlhčovač, a pak antibakteriální prášek, aby se zabránilo vzhledu houby a špatný dech.


A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

I když existuje mnoho krémy a oleje, aby hydratují suchou pleť, nejlepší způsob, jak to udělat - zevnitř, zatímco spotřeba potravin a doplňků, které vyživují kožní buňky a vaše pokožka hladká, uniformy, mladý a krásné. Pak budeme hovořit o produktech, které pomáhají hydrataci pokožky a doporučit nějaké přirozené a velmi účinný doplněk pro lidi, kteří trpí suchou pokožku nebo jsou náchylné k vrásky a kožní problémy.

(Krása)

12 Tipů na krásné obočí

12 Tipů na krásné obočí

Obočí - to je velmi zajímavá část obličeje. Samozřejmě, jejich nejcharakterističtějším rysem je estetický a vztahuje se více na ženy, ale obočí mají také jiné využití a některé z nich jsou velmi důležité. Například pomáhají chránit oči před deštěm, pot, slunečním zářením nebo jinými škodlivými účinky, jako jsou nečistoty.

(Krása)