Zanícené hrdlo: přírodní léčby


Zanícené hrdlo: přírodní léčby

Kdo nikdy neměl zánět krku? Tato bolestná zkušenost činí každý den nesnesitelný život. Je bolestné říct, dýchat ... Existuje způsob, jak se toho zbavit? Samozřejmě tam je. Postupujte podlejednoduchých pokynů z tohoto článku při příštím trvání krku.

Trombotické léky

Někdy k tomu dochází při změně sezón. Použití klimatizace může také zhoršit bolest v krku. Možná je to příchod studené sezóny, ale bez ohledu na příčinu nezapomínejte na nemoc, jinak se nakonec budete cítit stres a úzkost.

Zanícené hrdlo může být způsobenobakteriemi, viry nebo zranění. Některé jsou odolnější než jiné a antibiotika mohou být potřeba. A někdy úleva může přijít jen za pár dní.

Mějte na paměti, že z času na čas může být váš imunitní systém oslabený, což vede ke snížení ochrany před infekcemi nebo určitými nemocemi. Proto se ujistěte, že vždy dodržujete dietu, která podporuje obecně dobré zdraví. Kromě toho, doporučujeme vyzkoušet tyto prostředky pro hrdlo strep:

1. tymián čaj, med a citron

Nic funguje stejně jednoduše a efektivně, jak těchto tří složek dohromady. Například Tymián je silný antiseptický, který bojuje bakterie, zatímco med podporuje hojení, snižuje zánět a zklidňuje hrdlo.

Spojením s citrónovou šťávou obdržíte léčivý odvar, který si můžete vychutnat během dne. Ale jak to vařit?

 • Přidejte dvě lžíce čerstvého tymianu na litr vařící vody.
 • Přidejte šťávu z jednoho citronu, stejně jako strouhaný pesto.
 • Pít tyto ingredience po dobu 10 minut. ◊ Před odtokem tekutiny odložte teplo a počkejte 10 minut.
 • Pít tento čaj s dvěma lžíci medu po celý den. Takže budete vyléčeni.
 • 2. Opláchněte slanou vodou

Rozpusťte lžíci soli ve 250 ml vody.

 • Hrdlo tuto směs
 • jednou za hodinu , ale nikdy spolknout. Jen se nenechte dostat na zadní část krku na několik vteřin, než vyplivujete to, a pak to opakujte.Namísto soli můžete použít
 • čajovou lžičku jablečného octa nebo dokonce pečení sody. Všechny tři složky snižují zánět, zabíjejí existující mikroby a bakterie a účinně léčí bolest v krku.3. Česnek - nejlepší přírodní antibiotikum

Každý ví, že česnek je stále nejmocnější přírodní antibiotikum a najdete ho téměř všude.

Je to účinný a užitečný prostředek, který nemá žádné negativní vedlejší účinky. Proč tedy nezkusit při příštím zapálení krku? Zde je návod, jak to udělat: Rozdrtit česnek a rozložit ho do polštáře vody. Pít

 • Postup opakujte dvakrát denně. Samozřejmě, že vůně česneku zůstane v dechu, ale stojí za to - obnovíte se mnohem rychleji.
 • 4. Heřmánek komprese

Toto ošetření zahrnuje aplikaci

vlhkých komprese na krk pacienta. Snižují zánět a přinášejí úlevu. Vaše akce: ▶ Připravte heřmánek přidáním tří polévkových lžiček této byliny do sklenice vody.Po heřmánku nastoyitsya vypouštět kapalinu do misky, mokrým ručníkem nebo hadříkem a dát obklad na krku.

 • Tento postup opakujte vždy, když komprese ztrácí teplo. V ideálním případě bude každá aplikace trvat asi 20 minut.
 • 5. Kurkuma a zelený čaj
 • Je to snadné a velmi účinné. Kombinace zeleného čaje a kurkuma pomůže snížit zánět a urychlí zotavení z infekce.

Připravte zelený čaj jako obvykle. Když voda vaří, přidejte půl lžičky mletého kurkuma.

 • Poté, co směs trvá asi pět minut,
 • pijte malé množství medu pro sladkou chuť.
 • Rozhodně se cítíš lépe. 6. Hodně odpočívejte Vaše tělo bojuje s infekcí. On může pokračovat dělat jen když

přirozená ochrana je podporována velkým množstvím odpočinku.

Ujistěte se, že spíte dobře: nepřestávejte spát déle, a vy budete lépe rychleji!Když jste nemocní, musíte spát 10-11 hodin denně

, takže se ujistěte, že si popíjejte po obědě a vyléváte se v noci, abyste se zotavili. Uvidíte, že se postupně vrátíte do normálního tvaru.


10 Ovoce bohaté na draslík

10 Ovoce bohaté na draslík

Přírodní prostředky draselný - minerál, který vyvažuje elektrolyty v těle. Je velmi důležité, protože pomáhá: řádný provoz nervových a svalových buněk metabolismu trávení vyvažování elektrických a chemických procesů v těle. Vaše tělo dostane draslík přes jídlo. Ledviny jsou zodpovědné za odstranění jakéhokoliv možného přebytku.

(Lidových opravné)

Honey: 6 léčivých vlastností

Honey: 6 léčivých vlastností

O hrozbě zdraví cukru, tak často říkají, že mnoho lidí si mylně myslí, že všechny "sladké" je automaticky pro tělo automaticky špatné. Zatímco rafinovaný cukr může být ve skutečnosti škodlivé pro vaše zdraví, příroda nám dává úžasně lahodné odrůdy přírodního cukru obsaženého v ovoci, kořenů a medu vyživují tělo a zlepšit zdraví.

(Lidových opravné)